Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

6. Bölüm - Malzeme Kullanımı-Palet Tekniği

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: 6. Bölüm - Malzeme Kullanımı-Palet Tekniği

Jak kardeşim ben bu siteye yeni üye oldum ve gerçekten çok önemli bilgiler aldım herhangi bir kurs görmedim zaten buna hem zamanım hemde imkanım yok sizlerin verdiği bilgilerle amatör dalışı daha rahat yapacağım .çok teşekkürler .

Yorum yap

Bu hafta sonu daldım ve burada okuduğum bir çok bilgiyi uyguladım çok faydasını gördüm.

Bu bilgileri veren herkese çok teşekkür ederim.

Yorum yap

keşke bu yazıları ilk malzemelerimi almadan önce okusaydım. sanırım bi kaç ufak tefek malzemede alırken hata yapmışım. mesela kemeri kavuçuk almalıymışım oysa ben örgü kemer aldım. neyse bundan sonrakilerde daha dikkatli olurum bundan sonra. ama işin uygulama kısmı için vermiş olduğunuz bilgileri dikkaetl okudum ve ilk dalışımda bunları uygulamaya çalışacağım. bu arada malzemelerimi yeni aldım ve daha önce hiç zıpkınla dalmamıştım. bu yazılar çok işime yarayacak. teşekkürler. ellerinize sağlık..

Yorum yap

Dönüp dönüp okuyor hatalarımızı düzeltiyoruz. Elinize emeğinize sağlık..

Yorum yap

bilgileriniz icin tesekkür ederim sayin hocam

Yorum yap

Çok değerli bilgiler için teşekkür ederim.

Yorum yap

bu spora yeni başlayan biri olarak çok değerli bilgileri edinmemizi sağlayan üstadımız ve zipkinci.com a sonsuz teşekkürler. Konu 2008 yılında paylaşılmış üzerinden 7 sene geçmesine rağmen bu bilgilerden yararlanabilmek olağan üstü bir keyif. Herkese kazasız dalışlar.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X