Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

1. Bölüm - Elbise, Eldiven

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: 1. Bölüm - Elbise, Eldiven

Arkadaşlar herkese slmlar. Ben de yakında aranıza katılmak istiyorum. Bu yüzden değerli görüşlerinizi paylaşmanızı bekliyorum. öncelikle ne tür malzemeler kullanmalıyım..ilk dalışlarda neye dikkat etmeliyim..şimdiden çok teşekkürler..

Yorum yap

Asl? ÖZER KIRLI taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Arkadaşlar herkese slmlar. Ben de yakında aranıza katılmak istiyorum. Bu yüzden değerli görüşlerinizi paylaşmanızı bekliyorum. öncelikle ne tür malzemeler kullanmalıyım..ilk dalışlarda neye dikkat etmeliyim..şimdiden çok teşekkürler..
      kardeş,ben sana yardımcı oliyim,profiline msn mi yazdım,ekle,istedigin soruyu sorarsın,müsait oldukça cevaplarım...
      fatih gümü?ba?
      1988-istanbul

Yorum yap

kardeş,ben sana yardımcı oliyim,profiline msn mi yazdım,ekle,istedigin soruyu sorarsın,müsait oldukça cevaplarım...

Öncelikle ilgilendiğin için teşekkürler.. Mail adresini kayıt ettim. Müsait olduğum zaman bende sana zıpkın ile ilgili sorularımı sorarım..

Yorum yap

bodrumda dalacağım kış elbisesi palet eldiven patik konusunda yardımcı olurmusunuz

Yorum yap

selamlar; uzun süredir salvas ba 180 feather palet arıyorum(43), bulamadım elinde olan varsa yada satıldığı yeri bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim. emailim: aay35@hotmail.com

Yorum yap

Asl? yeniçeri taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              selamlar; uzun süredir salvas ba 180 feather palet arıyorum(43), bulamadım elinde olan varsa yada satıldığı yeri bilen varsa yardımcı olursanız sevinirim. emailim: aay35@hotmail.com
              abi,bunu arıyorum bölümüne açsan,daha iyi olur,elinde olan varsa,alırsın,yada satıldıgı yeri yazarlar,konunun başlıgınada paletin ismini
              yaz,sanırım degişik birşey,açıkçası bende ilk defa duyuyorum,ama bilen kullanan biri çıkar,umarım,kolay gelsin,inşallah bulursunuz,aradıgınızı,saygılar
              ımla...
              fatih gümü?ba?
              1988-istanbul

Yorum yap

paylaşım için tesekkurler

Yorum yap

gerçekten çok güzel ve başarılı bir üstada sahip bi siteye üye oldum sanırım gördüğüm kadarıyla samimiyet ve dostluklarda harika. Doğru bir yeremi yazıyorum kimler okuyor kimler okumuyor bilmiyorum ancak kendim için en faydalı yeri okuduğumu görüyorum bu spora yeni başlayacak olan ben size çok teşekkür ediyorum verdiğiniz bilgilerden dolayı hocam herkeze merhaba..

Yorum yap

saygıdeğer Jak Boeno ya ve çeviride katkıda bulunan abilerime teşekkür ederim kahvemi yaptım zevkle yazılarınızı okuyorum
                    1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Jak Bey'i Kızıltoprak Su sporları Kulübünde dalışa başladığı zamandan hatırlıyorum. Kendisini oldukça geliştirmiş.
                      Çevirdiği kitap ve yazılarla bu spora gönül verenlere çok yardımcı olduğu için kendisini tebrik ediyorum.

Yorum yap

elbiseyi giyip dalışa başladığım zaman bazen batma sorunum oluyor elbisenin içinde hava kaldığını hissediyorum ve 8kg ağırlıkla dalıyorum ama doğal olarak batamıyorum acaba elbise içindeki havanın çıkmasını nasıl sağlayabilirim ??cevaplarsanız sevinirim

Yorum yap

Merhabalar, bende su altı sevdalılarına katıldım. Maske ve şnorkel kullandığımdan beri kendimi su altından uzak tutamıyorum.
                          ve forumunuzu takip etmeye , iyiden iyiye zıpkına heves sarmaya başladım. Yapım gereği bir şeye merak sardıysam körü körüne dalmam. Konu ile ilgili tüm dökümanları ve bilgileri okumak gibi bir alışkanlığım var.
                          Kıyafet konusunda aklıma takılan bir şey var. affınıza sığınarak bunu sormak istiyorum çünkü hiç bir yerde bu detayı göremedim.

Kıyafetin içine bir şey giyiyor muyuz ? mayo, şort , iç çamaşırı

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X