Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

30 liralik palet ile 230 liralik paletin farklari ?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 30 liralik palet ile 230 liralik paletin farklari ?

bu farkı cok merak ettim ikiside aynı boy palet 30 liraya da var 230 liraya da. aradaki 200 lira fark kendisi mi yüzdürüyor acaba diye düşünüyor insan
    aa

Cevap: 30 liralik palet ile 230 liralik paletin farklari ?

30 lira daha iyi harun direk 20 metre fırlatıp karaya gönül rahatlığıyla atabilirsin kırıldı derdi yok demir gibi
    Mangal mı yakacan çıkar paleti kömürü yele
    kayıpmı oldu kırıldımı yenisini al
    çokmu yoruldun ayağından çıktı geri gidip alacak halinmi yok bırak gitsin dön arkana bakma

şimdi 300 tl lik
    Kayaya yaklaşma kırılır çizilir
    düz zeminde çıkar kötü olmasın deforme olmasın
    Derine dalıp çıkarken gezerken fazla yorulmassın
    güç kaybı olmaz fazla

yani biri murat 131 diğeri BMW ikiside gider

Bunları engin tecrübelerimden dolayı yazmıyorum , Aynı soruyu bende sordum birçok kişiye aynen bu cevapları aldım

Yorum yap

Re: 30 liralik palet ile 230 liralik paletin farklari ?

30 liralık la arada illaki çok fark vardır hız kalite konfor emniyet vs ama 1000 liralık hatta daha fazla tutarda paletler palalar filanda mevcut bunlarla o 200 ,300 liralıklar arasında cok bi fark olmasa gerek bunu tartışmaya körük gibi algılamayın
      1981
      kaan serdar s.
      rize

Yorum yap

Ne kadar ekmek, o kadar köfte... Bu söz size birşey çağrıştırıyor mu?
        sigpic
        Turgut Üyrü?
        1977 - 0 RH (-)
        Mu?la - Dalyan
        ?stanbul - ?i?li
        Mail: turgut-uyrus@hotmail.com
        Tel: 0542 789 23 24

Yorum yap

Aralarındaki fark malzeme kalitesi, üretim, mühendislik, konfor, dayanıklılık gibi bir çok nedenden kaynaklanıyor. İkisi ile de yüzebileceğin kesin ama nasıl yüzeceğin önemli, 30 tl lik paleti alıp memnun kalmadığında 230 liralık palete toplamda 260 tl vermekte var işin ucunda
          Caner ALTINTA?
          Silivri / ?stanbul
          (1982 Silistra)
          sigpic

Yorum yap

30 tl lik paletle 200 tl lik paletin arasındaki farkı, suda patinaja başlayınca, yüzmekten arka baldırların çekmeye başlayınca, akşam dalış bitince ağrıyan bileklerine baktıkça anlarsın

Yorum yap

Sadece karakiyi avlaniyorsan derin dalis paleti cokta gerekli degil avlanma stilinle ilgili bir gereklilik

Yorum yap

her ikisi de plastik ise, bir farkı yok kardeş. tecrübeyle sabittir...

Yorum yap

Asl? DalyaNTurguT taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Ne kadar ekmek, o kadar köfte... Bu söz size birşey çağrıştırıyor mu?

şuan çok şey çağrıştırıyor Turgut abi,
                  açıımmm

Seçkin Bozdemir.

09/1987 ?stanbul-Bak?rköy

Yorum yap

Çok ters yorumlar var aklım karıstı
                    aa

Yorum yap

o kadar fark olduguna göre bir halt varki fiyat farkı var, şöyle düşün agaşona 2 balık geliyor biri sarpa biri sinarit ikiside yeniyor ama biri farklı )

Yorum yap

benımde 17 yasında kardesim var, ayak numaralarımız farklı oldugundan benım paletlerımı kullanamıyor, aynı merada kara kıyı av yaptıgımızda o 30tlık palet ıle ben karbon paletle dalıyorum...benım vurdugum kadar balık oda vuruyor... başlangıç için palete fazla para verme 30lıralık sea starlar işini görür.
                        acar 1989
                        urla
                        Cmas*
                        Pegasus-Pilot

Yorum yap

Cevap: Re: 30 liralik palet ile 230 liralik paletin farklari ?

sizinle aynı düşüncede olmadığımı belirtmek isterim. şöyle ki; bende 200 tl, badymde ise 1000 tl lik paletlerden var. 15-mt dalışlarda farkı gördüm ki benim paletler yukarı çıkarken hafif yalpa yapıp palanın geri dönüşü fazla yok iken 1000tl paletlerde özellikle çıkışlarda daha az enerji ve daha hızlı yorulmadan çıktığını fark ettim bunun sebebi ultra hafif ve bir o kadar sağlam oluşu ve mükemmel ötesi esnekliği olmasıdır. buda derin yapacak arkadaşlar 1000tl tabir ettiğiniz karbon paletlerle dalmanın doğru olacağıdır. kısacası nasıl her derinlik için farklı zıpkın boyu ve lastik kalınlıkları şart ise tam profesyonel paletlerde o denli şart. dalın sağlıcakla

Yorum yap

derinlik süre enerji vs vs bir sürü faktörü var millet enayimi 200-300 liralar verip karbon palet alıyor diye sorman daha mantıklı bence

Yorum yap

Ya abiler o zaman şöyle fazla abartılı olmayan bi fiyata iyi sayılabilecek max 15 mt derinlik yapacak bi palet önerebilirmisiniz ? sadece marka 2. ellere suan bakamam
                              aa

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X