Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

1.79 cm boy - kilo 73 jak boeno mantis için hangi beden elbise almalıyım?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 1.79 cm boy - kilo 73 jak boeno mantis için hangi beden elbise almalıyım?

Arkadaşlar herkese merhaba;

boyum 1.79 cm kilom ise 72-76 arası değişkenlik gösteriyor.mantis elbise almayı düşünüyorum ama beden olarak hangi beden almalıyım bilemedim.jak boeno'nun beden tablosuna göre L beden olması gerekiyor.ama internetten yaptığım araştırmalara göre genelde L beden kullanan kişilerin jak boenoda M kullanması gerektiğini yazanlar gördüm.kafam çok karıştı.yardımlarınızı bekliyorum.

saygılarımla
    en iyi avc? do?aya sayg?l? oland?r.

Cevap: 1.79 cm boy - kilo 73 jak boeno mantis için hangi beden elbise almalıyım?

Selamlar Serkan, Ben 5mm mantis kullanıyorum. 71 kg ve 1,77'yim. Benim kullandığım elbise M. Tek şikayetim elbisenin üstü(ceket Kısmı) için alttan bağlantıda bir ayar olmaması. Mandagöz tabir edilen şekilde olsa daha rahat olacaktır, uzun süre elbisenin içinde kaldığımda alttan baya bir kasıyor.Onun dışında üzerime tam oturuyor.Bunları bir gözünün önüne getir istersen tercih yapacağıında açıkcası bir arkadaşım L kullanıyor 1,80 e 70kg sorun yok çok da fark olacağını düşünmüyorum zira boy ve kg olarak M yada L için çok uçlarda kesin değerlerin yok.
    AL? ÜZER

1982

Mu?la - Bodrum

http://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=21610

Yorum yap

Cevap: 1.79 cm boy - kilo 73 jak boeno mantis için hangi beden elbise almalıyım?

Merhabalar en yakın bir bayiye uğra iksininde denemenizi tavsiye ederim , en rahat ettiğinizi alın derim , ama şahsi görüşüm olarak M beden tam olacaktır. 1.78 boy ile s beden mantis kulllanan biri olarak
      Bülent BARI?
      ?ZM?R
      1987
      05556755275
      www.bulentbaris.com
      www.instagram.com/bulent.baris/

sigpic

Yorum yap

1.83 boy, 80kg'yum. mantis pro XL beden olarak üzerime tam oluyor. içinde rahatım, fikir vermesi açısından yazıyorum...

Yorum yap

ben mantis te kullandım şimdi murana kullanıyorum eğerki sıfır alıcaksan mutlaka murana alıver ölçü olarakta xl al derim benim boyum 1,72 biraz uzun geliyor ama sıkmıyor . ne demişler dünya senin olsa elbisen darsa neye yarar ( aslında kunduran derler ya ) omuz larına nasıl ona göre tercihini yaparsın murana nın neopreni yamamato olduğundan ısı yalıtımıda süper arkadaşlarım yelek 7 mm kullanırlarken 5 mm le yazkış dalabiliyorum ne yalan söyliim yazın biraz bunlatıcı olsada kışın hatrına 5 mm den vazgeçemiyorum
          Atakan Yakup KARADO?AN
          0535 722 32 25 SEFAKÖY - BAHÇEL?EVLER - ?STANBUL
          karadoganotomotiv@kalyon.biz
          sigpic
          Bizim Özgürlü?ümüz ?norkelin Havayla Temas? Kesildi?inde Ba?lar...
          Zafer TAN

Yorum yap

kesinlikle ve kesinlikle L BEDEN almalısın sakın ufak yada büyük alma ....1 84 ün 92 kg ım ve iriyim ben XL giyiyorum rahatım bol alırsan sırttan su girer potluk yapar donarsın ve rahatsız olursun...
            En son düzenleyen Osman Kemal ÖZCAN; 17.Kasım.2011, 23:14.
            Beden E?itimi ve Spor Ö?retmeni
            Yüzme Antrenörü
            Osman Kemal ÖZCAN /Antalya
            08.09.1979
            0 532 607 69 15
            akdenizantalya07@hotmail.com
            osmankemalozcan@gmail.com

Denizsiz bir hayat dü?ünemiyorum...

Yorum yap

Mutlaka elbiseden elbiseye fark eder fakat 177 boy 71 kg yim 'Yakayasub' M beden biraz sıkıyor 'Orka' L beden biraz büyük geliyor mümkün olursa denemeniz taraftarıyım Ama büyük geleceğine hafif sıksın daha iyi içeri su girmez hiç değilse .
              Co?kun Kokda?

Bursa/Güzelyal? 14.02.1985

Yorum yap

aynı boy 87kg ombre XL tam oluyordu... bence senin bedenin L dir...
                Hamid As?m ÇÖKREN
                SAÜ/UZEM
                SAKARYA

Yorum yap

cevap veren herkese çok teşekkür ederim.bütün mesajları değerlendirip düşündüm ve almam gereken bedeni buldum.tekrar teşekkürler.iyiki varsınız
                  en iyi avc? do?aya sayg?l? oland?r.

Yorum yap

1,74 boy 73 kg ağırlığındayım jak boeno ELBİSEDE QUARTZ BROWN modelininde sizce hangi BEDEN elbise almalıyım.
                    emreakyol
                    SAMSUN

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                    X