Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

kış ayları dalış için verimlimidir..

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: kış ayları dalış için verimlimidir..

evet 5mm neyse bünyesi sağlam insan rahatlıkla kullanabilir.ancak 3mm biraz abartı oluyor kışın.kışın 3mm ile girip ben üşümedim diyen insan cidden delikanlılığa vuruyordur işi.
    Serdar KOYUNCU
    Jeoloji Müh.
    MAN?SA/Soma
    0554 427 2998

Yorum yap

3 mm elbiseyle dalış max 1 saat ile kısıtlıysa eywallah ama 3-4 saat arası 3 mm elbiseyle 6-7 derecede karadenizde dalış yapabiliyosanız helal olsun diyorum...
      samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

banada apnea evoyu önerdiler aldım.dedikleri kadar var süper bi elbise fiyatıda gayet iyi.ama daha deneyemedim

Yorum yap

Asl? Nurettin Can GİRİT taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          banada apnea evoyu önerdiler aldım.dedikleri kadar var süper bi elbise fiyatıda gayet iyi.ama daha deneyemedim
          Ya her neopren elbise üşütmüyor ama ömrü kısa ben 3 mm elbisenin 1 sene sonraki halini düşünün elbise deil neopren parçası yani onla daldığımı hatırlıyorum

Yorum yap

Apnea evolution 7 mm iyidir. 6-7 derecelere kadar denedim bu elbiseyi ve gayet başarılı buldum.

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

Merhaba
              Kıyafetlerde neoprene olması kalite belirtisi gibi anlıyorum. Bazı sitelerde neoprene kaplı, %100 neoprene vs gibi bilgiler var. Bununla ilgili bilgi verebilir misiniz?
              iyi forumlar.

Yorum yap

neopren kullanılan malzemenin genel adı. smoth(dışı lastik gibi görunen) ve jarse(dışı kumaş) dış yuzey özelliğidir. neoprenlerde daiwabo-yamamato-haiwa-shico-jako gibi farklı firmalar tarafından yapılmaktadır. en kaliteli ve pahalı olanlar daiwabo-yamamato-haiwa dır. jarse elbiselerde kullanılan neopren genelde 1 tık duşuk kalitedir
                https://www.youtube.com/c/ÖMERBIRAK
                M.E.B
                mu?la-1981

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X