Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

arbalet zıpkın

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• arbalet zıpkın

arkadaşlar arbalet zıpkın kullanan yada göreniniz oldumu dün karaköyde bir mağazada gördüm kabzası çok mükemmel geldi bana fransız malı kullanan varsa yorum alabilirmiyiz. şimdiden teşekkürler

.................................................. ....

Yorum yap

bora abi evet kırmızı kabza tüfek çok hoşuma gitti yeni bir tüfek alıcaktım tam acaba sıfırını bulabilirmiyiz sendeki orjinal kafamı? kafa kullanışlı değil galiba ?

Yorum yap

Yorum yap

bana kullanışsız gelmedi senin mesajından öyle anladım neyse sıfırını bulamayız herhalde ama güzel zarif bir tüfeğe benziyor zaten arka dayama takılamıyor galiba?

Yorum yap

Yorum yap

bora abi ikinci el temiz bulursam ne kadar eder sence?

Yorum yap

Yorum yap

Asl? Spearo taraf?ndan gönderilmi?
                  Onu satan bilir.
                  ya abi kullandığın için soruyorum valla benim kanım kaynadı tüfeğe o açıdan soruyorum bu arada kafanı şişirdim kusura bakma

Yorum yap

Yorum yap

Selam;
                      75 lik olanından 98 yılından buyana kullanmaktayım şimdiye kadar hiçbir sorun yaşamadım hatta şişini 7mm lik apnea yaptım ve lastikler orj. 16 lık kullanmaktayım taş altı için mükemmel makara kullanmıyorum zaten bırakmam gerektiğinde yüzer olarak kalıyor ve kabzası kırmızı olduğu için sualtında farkediliyor.Kısacası 98 teknoloji
                      sinde almıştım ve hala memnunum...Saygılar..

Yorum yap

fransız malı kırmızı kabzeli tüfek bende 3 yıl kullandım daha doğrusu acemilik yıllarımın kahrını bu tüfek çekti,90 lık vardı bende iki yıl önce 90 ytl sattım(ama baya modifye etmiştim ),sıfırı 120 ytl civarında şuanda,gövdesinin ince oluşudan dolayı güçlü lastikle kullanılamıyo zaten satış sebebimde ondandı parabol yapıyo güçlü lastiklerle ama kabzesi süperdir imersonla aynıdır.
                        B O Z B U R U N
                        www.bozburun.bel.tr

Murat Merdan YÜCEL
                        1971

Yorum yap

bahsettiginiz tufek arbalete arc 2000 champion olmalı. bendede 75 lik olanı var . tavsiye ederim. 16 yada 18 lik lastik ile kullanın.

Yorum yap

:?: mekanizmasını mükemmel bulduğum 75lik ARBALETi 3 yıldır kullanıyorum (vazgeçmek istemediğimden) ilave çevirme LASTİKLE çiftli kullanılabilmesi için yüzerliğini koruyarak gövde değişikliği yada başka bir uygulama yapılabilirmi , kabza -gövde birleşiminden esnemesi engellenebilirmi ?

Yorum yap

ben denedim sorun cıkmadı ama hiç gerekli olmadıgını farkettigimden gen eski haline dondum.
                              6mm şiş 18 omer lastik. fazlasına gerek yok.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X