Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Pathos imvros 82 cm tüfek için açık kafa önerisi (kapalıdan açığa döneceğim)

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Pathos imvros 82 cm tüfek için açık kafa önerisi (kapalıdan açığa döneceğim)

Tufegi kapali kafadan acik kafaya donmek istiyorum. Hangi markalar bu tüfekle uyumlu yardimci olursaniz sevinirim.
    Goksel Yaprak
    1980 Denizli

Pathos Laser Open Carbon 100
    Pathos Imvros 82
    Deepro Gold 95
    Salvimar Vodoo Rail Open 85
    Freesub Goldenhorn Camo Green 90
    Apnea Powerpoint 75
    O.m.e.r Cayman Sport 60

Cevap: Pathos imvros 82 cm tüfek için açık kafa önerisi (kapalıdan açığa döneceğim)

carına kafa uyumlu fakat sorun magazalara
    Galiba kocaman bir bal?k gördüm sanki
    0535 406 98 08
    ?STANBUL / KARTAL

Yorum yap

Cevap: Pathos imvros 82 cm tüfek için açık kafa önerisi (kapalıdan açığa döneceğim)

Piyasada pathos muadili şiş yatakları uyumlu bir suru marka var. Orjinal pathos kafaya fazla para vermeyin.
      Mesela çift ince lastik kullanacaksınız diverman in bu kafası uygun

Anax pro, bigfin, tirador vb. isimlerle birebir kopyası olan urulerde var orjinalinde tek o-ring var bunlarda çift oring. Taklitlerin bir çok parçasını çok fazla önermem ama açık kafayı gönul rahatlığıyla kullanıyorum ve tavsiye ederim
      samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

Piyasada pathos muadili sis yataklari uyumlu bir suru marka var. Orjinal pathos kafaya fazla para vermeyin.
        Mesela cift ince lastik kullanacaksaniz diverman in bu kafasi uygun lastikleri birbiri uzerine yapistirmadigi icin lastikler daha uzun omurlu oluyor.

Anax pro, bigfin, tirador vb. isimlerle birebir kopyasi olan urulerde var orjinalinde tek o-ring var bunlarda cift o ring. Taklitlerin bir cok parcasini cok fazla onermem ama acik kafayi gonul rahatligiyla kullaniyorum ve tavsiye ederim
        En son düzenleyen Samet YİĞİTOĞLU; 01.Şubat.2019, 12:08.
        samet yi?ito?lu 23,01,1986

Yorum yap

Çok teşekkür ederim yardımınız için
          Goksel Yaprak
          1980 Denizli

Pathos Laser Open Carbon 100
          Pathos Imvros 82
          Deepro Gold 95
          Salvimar Vodoo Rail Open 85
          Freesub Goldenhorn Camo Green 90
          Apnea Powerpoint 75
          O.m.e.r Cayman Sport 60

Yorum yap

Haz?rlan?yor...