Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

ANMAK VE ANILMAK İÇİN

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• ANMAK VE ANILMAK İÇİN

ZİYA DENİZ
    ERTAN BAşARAN
    DOÇ.DR.CENGİZ KONUK
    KEMAL DEDEOĞLU
    TANER ONUR
    RIZA KÜÇÜKKAYA
    ALİ ACAR
    VE İSMİNİ BİLMEDİĞİMİZ TÜM DOSTLARIMIZIN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUZ.

Sevgili Cem arkadaşımın katkılarıla tüm camiamızı bu yolda hayatlarını vermiş üstadlarımızın,arkadaşlarımızın tekrar hatırlanması adına saygıya davet ediyorum...Bu hafta sonu onlar için dalalım...
    Eğer sizler içinde uygun ise bu günü veya belirleyeceğimiz bir günü zıpkıncı günü ilan edebiliriz.Ve bu günde tüm yurtta kaybettiğimiz dostlarımızı anmak için iyi bir fırsat elde etmiş oluruz.
    Bence bu günü belirlemeyi Cem arkadaşımıza bırakalım...

Saygılarımla...

Dostum desteğin için teşekkür ederim.Ben gerçektende bunların sık sık hatırlanması ve hatırlatılması gerektiğine inanıyorum.Böyle bir gün olacaksa buna hep beraber karar vermeliyiz diye düşünüyorum.

Yorum yap

böyle bir gün olacaksa deyil böyle birgün olsun

Yorum yap

Tamam ozaman bir kaç dün önerisi gelsin anket yapalım..Ne dersiniz....
        Anlamlı olsun derseniz 29 ekim derim

Yorum yap

Ben daha sezon başı bir tarih öneririm.Acemiler sezona başlarken bunları bilerek başlamalı.Bende 1 HAZİRAN öneriyorum.Zaten yaz başı gibi bir tarih.

Yorum yap

...............................................

Yorum yap

hele böyle bir havayı gördükten sonra

Yorum yap

Çok anlamlı ve yerinde bir karar bu. Daha önce biçok kez düşündüğüm bişeydi ama Sedat abi dile getirmiş duygularımı.
                Tarih konusuna gelince genel anlamda bir tarih vermek gerekirse ben
                1 EYLÜL diyorum... Okulların açılmadığı tatilin bitmediği ve suların soğumadığı bir tarih...

Yorum yap

Onur a katılıyorum 1 Eylül olabilir yada Okullar yaz tatiline girdikten sonrada olabilir.

Yorum yap

Selam,
                    Eylül ayının ilk haftası anma ve ilk hafta sonu aktiviteler gerçekleştirmek çok anlamlı ve güzel bir girişim olur. Fikri ortaya atan ve geliştiren arkadaşları kutlarım. Destekliyorum. Kaybettiğimiz arkadaşların ailelerinden de belki olurlarını almak ince bir davranış olur düşüncesindeyim.
                    Jak Boeno
                    1955
                    ?stanbul

Yorum yap

arkadaşlar sizlere katılıyorum eylül ayı bence de ideal+1 selamlar

Yorum yap

Sevgili jak bey sizin ve tüm arkadaşlkarımızın desteği ile bu düşünce olgunlaşacaktır..

Yorum yap

Harika bir fikir kutlarım sizi....

Yorum yap

Arkadaşlar bu konuda sizleri yeterince ilgili bulamadım..İstemiyormuyuz böyle bir gün..Lütfen biraz katılım.Eğer becerebilirsek Türkiye geneline yayabileceğimiz bir konu...Haydi silkelenin biraz....

Yorum yap

Sedat abi çok haklı. Biraz daha ilgilenelim bu konu ile. Bizimde bir günümüz olsun...

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X