Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

ACTIGINIZ TOPIKLER HAKKINDA ONEMLI

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• ACTIGINIZ TOPIKLER HAKKINDA ONEMLI

ARKADASLAR HERKEZ ACTIGI TOPIGE DIKKAT ETSIN LUTFEN ONCELIKLE BU TOPIK TEK BIR BOLUMDE ACILMALI VE AYNI BOLUMDE BIR BASKASI TARAFINDAN ACILMIS BU YAPIDA BIR TOPIK OLMAMALI
    VE BOLUM DOGRU SECILMELI
    IKINCI ADIMDA SUNA DIKKAT EDELIM LUTFEN LAF OLA BERI GELE TOPIK ACIP TAKIPSIZLIK YAPMAYALIM ONCE FORMU ARASTIRALIM SONRA TOPIK ACALIM VE LUTFEN ACILAN TOPIKLERIMIZ TAKIP EDELIM BU KURALLARA UYMAYAN TOPIKLER KILITLENECEKTIR SAYGILAR :?:

Yanlışlıkla 3-4 topic oldu nasıl kaldırabilirim

Yorum yap

bolum belırtın bızlere ozelden geregı yapılır ayrıca fark eden mod arkadaslar sılıp sıze uyarı ve bılgı mesajıda yazarlar ama dogrusu sızın bılgıvermenız saygılar

Yorum yap

Kendim silebildim sanırım teşekkürler

Yorum yap

okey saygılar

Yorum yap

kubilay bursadan bir arkadaşımızın açtıgı topikde eminim silinmesi gerekenlerden diye düşünüyorum. duran toplara nasıl vurursunuz sorusunun bu forumdaki maksat ve amacı ile ilgili konu nedir?böyle bir açıklamanın,hangi sınırlarda olması gerekir.yazan arkadaşlarımız lütfen iyi düşünüp yazsınlar.bu forumu çocuklarımız ve aile bireylerimizde okuyup takip ediyorlarsa seviyeli ve düzenli oldugu içindir.umarım geregi yapılır.
            :?: :?: :?:

Yorum yap

Asl? kemalcelik taraf?ndan gönderilmi?
              kubilay bursadan bir arkadaşımızın açtıgı topikde eminim silinmesi gerekenlerden diye düşünüyorum. duran toplara nasıl vurursunuz sorusunun bu forumdaki maksat ve amacı ile ilgili konu nedir?böyle bir açıklamanın,hangi sınırlarda olması gerekir.yazan arkadaşlarımız lütfen iyi düşünüp yazsınlar.bu forumu çocuklarımız ve aile bireylerimizde okuyup takip ediyorlarsa seviyeli ve düzenli oldugu içindir.umarım geregi yapılır.
              Kemal abi bende dolaşırken gördüm ve hemen başlığı düzelttim.Sanırım bu daha edepli.

Yorum yap

teşekkürler oktay

Yorum yap

Asl? kemalcelik taraf?ndan gönderilmi?
                  abi adsl sorunum var bır kac gun az baglantı yada hıc baglananmamak durumum olabılır ama hafta sonundan once duzelecek cevap gec oldu bu sebebeple saygılar :cry:

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                  X