Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Deniz Kızları, Sağ Baştan Say.. :)

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Deniz Kızları, Sağ Baştan Say..

Erku Abi Bu başlık açıldı, açıldığında da bir sürü beyin fırtınası yaşandı Ama kadın'ın yaptığı artislik hareketlerden epey bi profesyonel olduğu anlaşılıyor Zıpkınla avlanarak kazanç sağlama olayı benim de kafamda bir tilki olarak epey bir düre dolaştı, tabi fi zamanında. Sonraları kendimde, yemeyeceğim balıkları vuramama gibi bir sorunla karşılaştım ticari avcı olarak geçimin ve yaşamın çekici geldiği bir gerçek ama vicdan ağır basınca bu kadının eline su dökemem ben şimdi ise tek amacım önce çocuk yapmak sonrası Allah Kerim...
    1. Kademe Paletli Yüzme Antrenörü
    2. Kademe Z?pk?nla Bal?kav? Antrenörü
    Gümü? Cankurtaran
    2* Dal?c?

Yorum yap

Cevap: Deniz Kızları, Sağdan Baştan Say..

Asl? Jülide AKINCI taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      elçincim ne diyim yaa şimdi seni kiklaların üstüne ben ne raporu vereyim.kuru kuru girip çıkıyorum ben malesef
      biz foçaya gidiyoruz su fena değil görüş güzel.ama balıklar da kaçıyo benden çok acemiyim agaşon falan hikaye. kulağımı azıcık eşitliyebiliyorum.zamanla.. bu arada bi ahtapota sıktım ama kılpayı ıskaladım.ahtapot kımıldamadı bile.(bu arada vursam nasıl çıkarcam kalbim durmadan bilmem ) etrafımda bodyim görünmediğinden zıpkınımı kuramadım kıyıya çıkıp arkadaşa kurdurdum yine suya girdim ama bu sefer kayaya takıldı şiş.anliycağın atışlarım kısıtlı olduğundan her balığa atmıyorum.üç atış yaptıysam üçüde fıs yani.şimdilik.haftasonu yine denemeler devam.Allah inşallah senin gibi güzel dalmayı nasip etsin banada.bu arada elbisemin üstünü giydim daha rahat daldım öbür türlü batamıyorum ben.bu şekilde 4 kilo taktım rahat daldım ve dipte yatabildim.bende haberler bu kadar...
      hepimize sağlıklı,bereketli avlar olsun kızlar =)
      jülide hanım sakın karada zıpkın kurmayın çok tehlikeli olur...size tavsiyem her zaman su içinde kurun zıpkınınızı...gerçekten kuramıyorsanız daha uzun bir lastik ve daha ince bir şiş kullanın sonra alıştıkça lastiği kısltırsınız saygılar ))

Yorum yap

Geimini zpknla balk vurarak salyor - 26 Kasm 2011 / 00:02 / Denizhaber

Yorum yap

Asl? Elçin Güner taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Erku Abi Bu başlık açıldı, açıldığında da bir sürü beyin fırtınası yaşandı Ama kadın'ın yaptığı artislik hareketlerden epey bi profesyonel olduğu anlaşılıyor Zıpkınla avlanarak kazanç sağlama olayı benim de kafamda bir tilki olarak epey bir düre dolaştı, tabi fi zamanında. Sonraları kendimde, yemeyeceğim balıkları vuramama gibi bir sorunla karşılaştım ticari avcı olarak geçimin ve yaşamın çekici geldiği bir gerçek ama vicdan ağır basınca bu kadının eline su dökemem ben şimdi ise tek amacım önce çocuk yapmak sonrası Allah Kerim...
          Herşey bir yana azim anlamında örnek olsun dedim bayanlara. Çiğdem'e de okutacağım... Belki beni emekli eder, sen de murat'ı ... Hahahaa... İşin şakası tai de abla 38 yaşında ekmek yiyor, biz yemek iin bile bulamıyoruz balık vuralım .. Selamlar... :-)

Yorum yap

Bu arada yeğen kararına da sevindiğimi belirtmek isterim ... ;-)

Yorum yap

Cevap: Deniz Kızları, Sağdan Baştan Say..

Asl? baracuday taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              tüm deniz kızlarının karşısında saygıyla eğiliyorum.
              umarım birgün bende eşimle birlikte dalış yapmanın keyfine varırım
              tabi önce eşim yüzme öğrenmeli
              aynen vallah zor gibi keşkee diyorum katılıyorum yazına

Yorum yap

Asl? fayti taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                merhabalar. eşim için bayan avcı kıyafeti araştırıyorum. bayanlar için özel üretim varmı yoksa erkeklerin kullandıklarından mı alıyorsunuz? yardımcı olursanız deniz kızı sayısı artıcaktır. hayırlı bir iş için yardım...( bu arada benim için hayırlı olucakmı merak içindeyim)) eşi deniz kızı erkeklerden samimi cevap bekliyorum. memnunmusunuz durumdan))
                senden fazla balık vurursa alay konusu olabilir dikkat et :P

Yorum yap

15 metre, taş altı, Tebrik ve taktirler
                  Deniz dalgaya gelmez!!!

Yorum yap

ben hala 82lik zıpkın kuramıyorum..saç tokamı koycam yakında lastik diye ..ben yalan oldum yaa..geçen gün 7-8 atış yaptım..fısssssss hep kocacımdan yardım..zırt pırt yanına git zıpkın kurdur..keşke kamera olsaydı kaçırdıklarıma gülerdik =)
                    benim biraz pet şişeyi suyun içine koyup atış denemem lazım.ben daha haalaaa başlangış çizgisindeyim yani =)

Yorum yap

zıpkın kuramama çok büyük dert. 16'lık çift lastik kullanmayı dene. Eşin Ona göre zıpkının modifiyesini yapsın. Atış talimi yapman nişan açısından gayat etkili olur. ha gayret azimle lastiği geren çok balık vururmuş (Bu arada ben Elçin )

Yorum yap

Elçin Hanım, eşiniz Murat beyin hesabından mesaj yazdığınızdan dolayı cezalısınız.
                        Cezanız, yarın sabah suyu balıkları vurmak. Akşama da eşinize pişirip sunmak
                        Sevgilerimle
                        Türkay Demiro?lu
                        ?stanbul-F?nd?kzade
                        01.03.1967
                        0 Rh+

Yorum yap

Çift 14 mm lastik ve 6.25 şiş.Çok kolay kurulur ve çok etkili atış mesafesine sahiptir.Bizzat kendim kullandım denedim.Yengelerim tavsiye ederim.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                          X