Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Deniz Kızları, Sağ Baştan Say.. :)

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Deniz Kızları, Sağ Baştan Say.. :)

Arkadaşlar Hepinize Merhaba,
    Tanıştık ama kaynaşamadık. Neler yapıyorsunuz, dalışlar ne alemde? Deniz durumu, balık durumu, avcılık durumu biraz raporlama yapalım

06.07.2011 de, Eşim çalıştığı için dalmaya tek başıma gittim. Deniz çok sıcak. görüş 3 metre, yer yer 1 metreye düşse de marmaraya göre gayet güzel. 3 saatlik yüzmeme rağmen agaşonla 1 mırmır aldım. bu sabah da erkenden eşim ve bir arkadaşımızla birlikte bot ile güzel bir meraya gittik. görüş 15 metre var dı mükemmeldi. ama sığlarda balık yoktu bizde derin çalıştık. 15 metre de taş altı yaptık eşimle birlikte 4 eşkina, 3 kikla, aldık. foto mak. olmadığından çekilemedik. bir sonraki dalışımız hafta içine bırakıyoruz.

sizlerden haberler bekliyorum. keyifli ve Bereketli avlar..
    1. Kademe Paletli Yüzme Antrenörü
    2. Kademe Z?pk?nla Bal?kav? Antrenörü
    Gümü? Cankurtaran
    2* Dal?c?

Cevap: Deniz Kızları, Sağdan Baştan Say..

selam..düzeltmeden edemeyeceğim..ama çok güldüm buna sağ baştan say desek çok alışıla gelmiş olacak ama sizin terim de iyi sağdan baştan say.....

Yorum yap

Helal olsun sana amazon kardeş , kızımı da senin gibi yetiştiriyorum
      Türkay Demiro?lu
      ?stanbul-F?nd?kzade
      01.03.1967
      0 Rh+

Yorum yap

elçincim ne diyim yaa şimdi seni kiklaların üstüne ben ne raporu vereyim.kuru kuru girip çıkıyorum ben malesef
        biz foçaya gidiyoruz su fena değil görüş güzel.ama balıklar da kaçıyo benden çok acemiyim agaşon falan hikaye. kulağımı azıcık eşitliyebiliyorum.zamanla.. bu arada bi ahtapota sıktım ama kılpayı ıskaladım.ahtapot kımıldamadı bile.(bu arada vursam nasıl çıkarcam kalbim durmadan bilmem ) etrafımda bodyim görünmediğinden zıpkınımı kuramadım kıyıya çıkıp arkadaşa kurdurdum yine suya girdim ama bu sefer kayaya takıldı şiş.anliycağın atışlarım kısıtlı olduğundan her balığa atmıyorum.üç atış yaptıysam üçüde fıs yani.şimdilik.haftasonu yine denemeler devam.Allah inşallah senin gibi güzel dalmayı nasip etsin banada.bu arada elbisemin üstünü giydim daha rahat daldım öbür türlü batamıyorum ben.bu şekilde 4 kilo taktım rahat daldım ve dipte yatabildim.bende haberler bu kadar...
        hepimize sağlıklı,bereketli avlar olsun kızlar =)
        En son düzenleyen Jülide AKINCI; 08.Temmuz.2011, 00:40.

Yorum yap

maşallah maşallah baya ilerleme kaydetmişsiniz bende sizin gibi 15mt taş altına gidebilsem öyle güzel balıklar alırım herhalde hayırlı dalışlar
          Hüseyin KARAKOCA
          Bilgisayar Sat?? ve Dan??man
          SULTANGAZ?/?STANBUL

Yorum yap

Asl? hakanali taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            selam..düzeltmeden edemeyeceğim..ama çok güldüm buna sağ baştan say desek çok alışıla gelmiş olacak ama sizin terim de iyi sağdan baştan say.....
            Nereden Çıktı Bu "dan" eki Ben de; "Sağ Baştan Say" diye başlık attığımı sanıyordum Klavyenin azizliği olsa gerek dicem ama ben basmadan yazma kabiliyeti yok klavyenin :P

En son yazdığımdan beri bir daha dalamadım. Rüzgar derken kıyılar felaket.. Yarın kısmetse erkenden dalış var.

Zeynepcim En azından takiptesin ve dalıyorsun önemli olan bu. benimde kayalara alışmam 1 senemi aldı ne yalan söyleyeyim. Zıpkın kuramamak çok büyük dert. Bu derdimi 16lık lastik ve ince şiş ile gideriyorum. sende kendine göre bi kombinasyon yapmazsan bu iş angarya gelir. Bir de kendine hakem düdüklerinden al plastik olanlarından. badini göremiyorsan bu düdüğü çal en kısa zamanda yanına gelecektir (alışana kadar badi biraz çekecek ama elden gelen bişey yok) Bu düdük badiler arasında haberleşmede 10 numara iş yapıyor. Kısa süre sonra güzel balıklar vuracağına eminim. En Lezzetli ve trofe avlar vurabileceğin menzilde olsun inşallah :P..
            Gümü? Cankurtaran
            2* Dal?c?

Yorum yap

Sağ baştan saymaya devam ediyorum.
              Yavaş yavaş form tutuyorum
              geçen hafta kazıklı koyundaydık. Çok güzel bir yer çok sevdim. Çok da bereketli.
              Bu hafta izmir çıfıt kalesi civarını denemek istiyoruz. Eşim orası yasak bölge diyor ama ben yasakla ilgili birşey bulamadım. Israrcıyım, oraları hiç görmedim
              Belki uygun olursa birlikte bir organizsayon yapabiliriz.
              Bu arada havalı tüfek öneririm şiddetle. boyunuz ulaştığı sürece kurması çocuk oyuncağı
              Denizkızlarına sevgilerimi yolluyorum.

Yorum yap

tüm deniz kızlarının karşısında saygıyla eğiliyorum.
                umarım birgün bende eşimle birlikte dalış yapmanın keyfine varırım
                tabi önce eşim yüzme öğrenmeli
                ERKAN ERGÖK
                ADANA
                1976
                0 543 922 88 08
                Benimki kaç santim ö?rendim: http://bit.ly/gcDlDN, seninki kaç santim?

Yorum yap

Asl? ElifDamla taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Sağ baştan saymaya devam ediyorum.
                  Yavaş yavaş form tutuyorum
                  geçen hafta kazıklı koyundaydık. Çok güzel bir yer çok sevdim. Çok da bereketli.
                  Bu hafta izmir çıfıt kalesi civarını denemek istiyoruz. Eşim orası yasak bölge diyor ama ben yasakla ilgili birşey bulamadım. Israrcıyım, oraları hiç görmedim
                  Belki uygun olursa birlikte bir organizsayon yapabiliriz.
                  Bu arada havalı tüfek öneririm şiddetle. boyunuz ulaştığı sürece kurması çocuk oyuncağı
                  Denizkızlarına sevgilerimi yolluyorum.
                  Havalı Tüfeği hiç kurmadım ama eşimin dediğine göre, kullanması zor bir tüfekmiş bende lastkliye devam ediyorum. Gerçi Marmarada en baba tüfek 75 lik. Bu saba erkenden daldık.. Berbat bir bulanıklık zıpkının ucunu göremiyorum. Kaya üzerleri yeşilli beyazlı kadayıf gibi metrelerce uzunlukta olan yosunlarla kaplıydı. dibe yattığımda zıpkının ucundan 30 cm falan görünüyordu.. 20 dk içinde gerisim geriye eve dönüş...
                  Organizasyon güzel fikir. Ağustos başında İzmir de Zıpkın avı Türkiye şampiyonası Var. Gitmeyi istiyoruz bakalım kısmet.. Belki Oralarda bir yerlerde tanışırız..
                  Gümü? Cankurtaran
                  2* Dal?c?

Yorum yap

ne diyosun elçin doğru mu bu? öyleyse izmirde ben sizi karşılarım =)) nerde ne zaman olcak acaba tam öğrenince yazar mısın? biz gideriz herhalde.inşallah görüşürüz .Elif belki sizde giderseniz haber verin.buluşuruz.

Yorum yap

YURTİÇİ
                      ZIPKINLA BALIKAVI
                      YARIşMA
                      ZIPKINLA BALIKAVI TÜRKİYE şAMPİYONASI-FİNAL
                      İZMİR
                      05-07 AĞUSTOS
                      Bölge henüz kesinleşmedi, yarışma gününe 7-15 gün kala Tssf Kendi Sitesinden duyuru yapacaktır. gelmeyi arzu ediyoruz ama işlerimiz çok yoğun o yüzden kesin geliyoruz diyemiyorum (
                      Gümü? Cankurtaran
                      2* Dal?c?

Yorum yap

Biz enelde hafta içi istanbul hafta sonu izmirdeyiz. İzmirde olduğumuz hafta olursa beraber olmaktan çok sevinirim

Yorum yap

ablalarımız bile bizden daha iyi organizasyon yapıyorlar biz bir İzmir çevresinde organizasyon yapamadık

Yorum yap

Selamlar Denizkızları,
                            Denize girmeye başladım ancak çok fazla gitme şansım olmuyor.Kilitledim kendimi ders çalışıyorum.Hazırlanmam gereken bir sınavım var.Haftasonu Çandarlı'daydım.Sabahın 5'inde sudaydık.Su o saatte soğuktu ama yapacak bir şey yok.Dizlerime kestane battı,fena oluyor. .Bi de üstüne üstlük erkek arkadaşımdan balık merasına girip, balıkları kaçırmışım diye azar yedim. Ben bu kadar az gidebilince, daha balık vurabilecek seviyeye gelemedim.Ama enazından malzemelerimi deneme ve suya alışma açısından iyi oluyor.Video çekimi de yaptım ama balık vuranca yayınlayacağım.Ahtapotta denk gelmedi hiç.Galiba o saatte daha uyanmamışlardı. Bendeki zıpkın Mares-havalı.Ama daha çok taşaltı için.Tabi baskın daha zevkliymiş onu anladım.Daha çok pratik yapmam lazım.Kulak açmada sıkıntı yaşıyorum.Elçin,Elif ve İzmir’e gelecek diğer deniz kızlarına, benim de bir kahve sözüm olsun,tanışmaktan memnun olurum.Hepinize selamlar,bol trofeli avlar..

Yorum yap

tebrıkler guzel kose ben hanımın ayagını suya sokamadım hayal bırlıkte dalıs yapmam zaten dalısa gıdıyorum dıye kafamın etını yıyor

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X