Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Tanışma-SADECE BAYAN ÜYELER

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Re: Cevap: tanışma-sadece bayan üyeler.

Merhaba Arkadaşlar Ben Sebiha 20 Yaşındayım Muğla Datçadan bu dalış zevkine yeni başladım sayılır 4-5 ay oluyor ve aşık oldum resmen denizden çıkmak istemiyorum orası ap ayrı bir dünya neyse sağlıklı dalışlar herkeze..

Yorum yap

Cevap: tanışma-sadece bayan üyeler.

Sebiha aramıza hoşgeldin. Forum kuralları gereği imza kısmını doldurman gerekmektedir. İyi Forumlar

kyhnyldrm@hotmail.com
      https://twitter.com/kyhn_yldrm
      http://www.icimdekidusman.com
      '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

re: Tanışma-SADECE BAYAN ÜYELER

Merhaba Arkadaşlar Ben Sebiha 20 Yaşındayım Muğla Datçadan bu dalış zevkine yeni başladım sayılır 4-5 ay oluyor ve aşık oldum resmen denizden çıkmak istemiyorum orası ap ayrı bir dünya neyse sağlıklı dalışlar herkeze..

Yorum yap

Cevap: re: Tanışma-SADECE BAYAN ÜYELER

Asl? sebos48 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          merhaba foruma hoşgeldiniz. muğla süper sürekli dalma imkanınız olacak demektir..güzel avlarınızı buradan paylaşırsınız artık..o taraflara yazın gelirsek belki tanışma imkanımızda olur ne güzel =)

Yorum yap

Cevap: Tanışma-SADECE BAYAN ÜYELER

Merhaba ben Sinem.
            Ben serbest dalışı yaklaşık 2 yıldır yapıyorum.
            Muğla Milas Güllük,İzmir Çandarlı'da serbest dalış yapıyorum.
            19 yaşındayım.Zıpkın balıkçılığına geçiş yapıcam.Bu iş hakkında bilgi almak istiyorum.

Yorum yap

Sinem Hanım aramıza hoş geldiniz Forum kuralları gereği imza ayarlarınızı yaparsanız sizi daha iyi tanırız. Tavsiyem size yakın olan bayan zıpkıncı dostlarımızla irtibata geçip zıpknla ilk dalışınızı yapmanız.

http://www.zipkinci.com/tanisma/4233...enlenmesi.html
              Türkay Demiro?lu
              ?stanbul-F?nd?kzade
              01.03.1967
              0 Rh+

Yorum yap

aramıza hosgeldınız gereklı bılgıyı forumdan edınebılırsınız takıldıgınız yerlere ozelden mesaj atabılır arayabılırsınız yada buraya yazabılırsınız elımden geldıgınce yardımcı olmaya calısırım dalın saglıcakla

Yorum yap

merhaba sinem umarım sitemizde kalıcı olursun. herkes (kızlar) merhaba diyor gerisi gelmiyor. ben daha bir tane balık vurmuş olmama rağmen hep sitedeyim. her konuda yardımcı olabilirim ama en çok Elçin güler e sorabilirsin o çok tecrübeli.bizde kskdeyiz aklında olsun.

Yorum yap

Kimse yok muu

Yorum yap

Heheheh

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X