Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Tanışma-SADECE BAYAN ÜYELER

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Tanışma-SADECE BAYAN ÜYELER

öncelikle yönetime teşekkür ederim.umarım bu forum herkese faydalı olur!!!!
    ben Zeynep Akıncı.nişanlıyım.izmir KARşIYAKA'da yaşıyorum.bu spora yeni başladım.zıpkınla daha bir kere suya girdim ama yeni katılan üyelere 7/24 elimden gelen her şekilde yardımcı olmaya çalışırım.herkese sağlıklı,bol avlı dalışlar diliyorum.
    saygılar.

Cevap: tanışma-sadece bayan üyeler.

Merhaba,
    Adım Elçin, Tekirdağ da yaşıyorum. Evliyim Eşimle birlikte dalıyorum. 2007 den beri zıpkınla balık avlıyoruum deniz müsade ettikçe dalıyorum. Sabah kalktığımda denize bakıyorum ve bulanık olduğunu görüp söylenmeye başlıyorum. sabah, öğle akşam karayel essin diye dualar ediyorum, Ocak ve nisan ayı boyunca soğuktan dalamıyorum eşimin başının etini yiyorum.
    Ege ve akdenizdekiler denizinizin kıymetini bilin, bereketli ve keyifli dalışlar..
    1. Kademe Paletli Yüzme Antrenörü
    2. Kademe Z?pk?nla Bal?kav? Antrenörü
    Gümü? Cankurtaran
    2* Dal?c?

Yorum yap

Merhaba ben Özge.İzmir Karşıyaka'da yaşıyorum.Gıda mühendisiyim.Spor yapmayı çok seviyorum .Zıpkınla dalmak benim için yeni ve farklı bir tecrübe olucak.Erkek arkadaşım başlamam için bana çok destekte bulundu gerçekten.Henüz hiç dalmadım.2 ay kadar önce zıpkını almakla başladım işe.Kalan ekipmanları tamamlıyorum ve forumdan teorik bilgileri okuyorum.Herkeze sağlıklı dalışlar diliyorum!!

Yorum yap

Merhabalar, ben Damla,
        32 yasındayım, evliyim ve 4 yaşında bir oğlum var. İstanbulda yaşıyorum ama yazları izmirde geçiriyorum ve 15 yıldır serbest dalıyorum. Önceleri sadece serbest dalışla ilgilenirken eşimin de yönlendirmesi ile su altı avcılığına da başladım.
        Apne sürem eşimden daha iyi )
        Denize aşık herkese için sağlıklı dalışlar dilerim
        En son düzenleyen ElifDamla; 29.Nisan.2011, 20:22. Sebep: imla

Yorum yap

Merhaba. Ben Rozerin ankarada yaşıyorum öğrenciyim.Erkek arkadaşım sayesınde merak salmaya basladım ama henüz hiç tecrübem yok bnde şimdilik sadece teorıkle idare edıorum bu yaz başlıcam insallah herkese sağlıklı dalışlar diliorum

Yorum yap

Asl? ElifDamla taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Merhabalar, ben Damla,
            32 yasındayım, evliyim ve 4 yaşında bir oğlum var. İstanbulda yaşıyorum ama yazları izmirde geçiriyorum ve 15 yıldır serbest dalıyorum. Önceleri sadece serbest dalışla ilgilenirken eşimin de yönlendirmesi ile su altı avcılığına da başladım.
            Apne sürem eşimden daha iyi )
            Denize aşık herkese için sağlıklı dalışlar dilerim
            Merhaba ElifDamla, 15 yıldır serbest dalış yapıyorsun bu çok güzel. Aramızda tecrübeli birisi var . apne süremizi geliştirmek için bize tiyolar verirsin artık.. Denizle içice keyifli dalışlar..
            1. Kademe Paletli Yüzme Antrenörü
            2. Kademe Z?pk?nla Bal?kav? Antrenörü
            Gümü? Cankurtaran
            2* Dal?c?

Yorum yap

Merhaba deniz kızları ben mersin silifkeden özlem,tam anlamıyla bir deniz tutkunuyum.Fakat bu spora yeni yeni merak sarmaya başladım,nişanlımın her dalışın ardından ballandıra ballandıra anlattığı av maceralarını dinledikçe açıkçası bende gaza geldim,birde ben bakiyim dedim şu aralar Jack Boeno'nun kitabını okuyorum,zaman zaman nefes egzersizleri yapıyorum,malzemelerimi tamamlamaya çalışıyorum ve sabırsızlıkla dalışa başlıyacağım o mübarek ayı yani haziranı iple çekiyorum,hepinizin tavsiyelerini bekliyorum,sevgiler

Yorum yap

merhaba,gülsüm ben,32 yaşındayım,istanbul'da ikamet ediyorum,tesadüfen siteyi gördüm ve çok ilgimi çekti ama maalesef sadece tuttuğunuz balıklara bakmakla yetineceğim çünkü dalmayı bile bilmiyorum ayrıca sigara da kullanıyorum keşke ben de sizler gibi dalabilsem,bereketli denizlerimizden istifade edebilsem..

Yorum yap

Selam denizci kizlar ben de yeni üye oldum.hayirlisi olsun bakalim.

Yorum yap

Aileye hoşgeldin Sinem.çok mutlu oldum katıldığına.biraz kendinden bahseder misin çok merak ettim tecrübeli misin? neler yapıyorsun kıyafetin var mı ? yoksa burdan paylaş tecrübelerimizi yazarız ona göre alırsın..her şeyi yazabilirsin.ben her gün sitede oluyorum.tekrar hoşgeldin.iyi avlar..

Yorum yap

Asl? esprit taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      merhaba,gülsüm ben,32 yaşındayım,istanbul'da ikamet ediyorum,tesadüfen siteyi gördüm ve çok ilgimi çekti ama maalesef sadece tuttuğunuz balıklara bakmakla yetineceğim çünkü dalmayı bile bilmiyorum ayrıca sigara da kullanıyorum keşke ben de sizler gibi dalabilsem,bereketli denizlerimizden istifade edebilsem..
                      merhaba gülsüm.hoşgeldin. çevrende zıpkıncı yok mu? ben senin yerinde olsam kimse yoksa bile kursa gider öğrenirdim.yaşın genç sigarayı da bırak oh mis gibi zevkli bi işle uğraş.bende daha hiç balık vuramadım ama deniyorum..çevre edinirsin gidersin bi şekilde dalmaya.yeterki iste.bakmakla yetinme! tekrar hoşgeldin..

Yorum yap

Merhaba sevgili Sinem ve Gülsüm!!
                        Hoşgeldiniz forumumuza..Bu dalış olayı gerçekten sıradışı bir dünya..Heyecanınızı anlıyorum.Ben de yakında çektiğim resim ve videolarımı paylaşmaya başlayacağım.Sizinde paylaşımcı olmanız dileğiyle..Selamlar!

Yorum yap

Merhaba arkadaşlar ben Figen, sevgülüm Hasan dalgıç onunla beraber Babakale Köyünde otel - Restaurant işletiyoruz. Hasan gelen ekipleri tekneyle dalışa götürüyor. Akşam tutulan balıkları keyifle yiyoruz. Aklınızda olsun. Sakin kafa dinlemek için mükemmel bir yer. Dalış ve balık avı içinde çok ideal. denizhanbutikotel.com dan ya da face deki denizhan otel restaorant grubumuzdan bizi daha yakından tanıyabilirsiniz. Hepinize selamlar

Yorum yap

merhaba zeynep ve özge hoşbulduk.ben izmirde yaşıyorum.muhasebeciyim.şuan çalışmıyorum maalesefki...ben de spor yapmayı çok seviyorum.eskiden denizi de çok severdim.ama uzun zamandır denize girmiyorum.ama sualtındaki herşeyi her gizemi de çok seviyorum.açıkçası avcılıkla ilgili bir bilgim yok.ben sadece belgesel anlamında dalışları tvden takip ediyorum.şuan kendim dalış anlamında bir fırsat olsaydı pek cesaretli olamazdım.hem zevkli olduğunu düşünüyorum hem de burcumun özelliğimidir nedir(balık burcuyum)...)ürkek ve korkağımdır.bu siteyi de rastgele buldum.ilginç geldi.denizci kızarkadaşlara yaz boyu güzel cesaretli dalışlar diliyorum.

Yorum yap

Merhaba ben Merve. Antalya da yaşıyorum ve 2 günlük site üyesiyim. burda bayanların olduğunu bilmek beni ayrıca mutlu etti. Bende deniz aşığı ve denizin dibindeki gizem ve güzelliği görmeyi çok arzulayan biriyim. bu isteğimin 15 gün içinde gerçekleşicek olması beni heyecanlandırıyor. Scuba için acemiyim burda tecrübeli arkadaşların tavsiye ve önerilerine ihtiyacım olacak.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X