Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Yine Tom Sietas Yine Bir Rekor

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yine Tom Sietas Yine Bir Rekor

223 m ile Paletli ve 183 m Paletsiz Dinamik apnea rekorunu elinde bulunduran Tom Sietas 30 Ağustos 2006 tarihinde Japonya'nın Tokyo kentinde 9 dakika ile statik apnea rekorunu kırdı.

DEM?R ÖZDEM?R
    75'ers

:shock: solungacları nerde bunun goremedım ben tebrık ederım valla ben 2 dk zor dayanıyorum adamlar balık ınsan olmuslar
    AL? ÜZER

1982

Mu?la - Bodrum

http://zipkinci.com/picture.php?albu...ictureid=21610

Yorum yap

Yorum yok.
      "Totally Addicted To Bass"
      Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Sölenecek pek bişe bulamıyorum.Helal olsun.
        ?SMA?L HAKKI ?AH?N
        1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

:shock: :shock: :shock:
          inanılmaz :!: vay anasını sayın seyirciler

Yorum yap

Allah ıslah etsin,
            Allah akıl fikir versin demek geliyor içimden... :shock:
            Yalç?n Dikmen-1974

Ya inand???n gibi ya?ars?n
            ya da ya?ad?klar?na inan?rs?n.

Yorum yap

Re: Yine Tom Sieatas Yine Bir Rekor

Asl? DEMİR taraf?ndan gönderilmi?
              .. m ile Dinamik apnea rekorunu elinde bulunduran Tom Sietas 30 Ağustos 2006 tarihinde Japonya'nın Tokyo kentinde .. dakika ile statik apnea rekorunu kırdı.

bu tür haberleri uygun bulmuyorum. şimdi bu yazıyı veya bu tür haberleri okuyan ve benimde ciğerlerim iyidir bende sualtında uzun süre kalır şu kadar derinde dalarım diyen cesaretli :!: bir kaç yeni arkadaşımız illaki vardır olacaktırda. Ammaaaaaa haberde sadece derinlik ve nefesini ne kadar tuttuğu bilgisi var.Ya alınan önlemler tedbirler bunlara hiç değinilmemiş kaç defa denemelerde bulunulmuş kaç defa baygınlık geçirilmiş nasıl kurtarmışlar :?: :idea: ... Demir sadece bir alıntıyı eklemiş haberi o yapmamış.

Yorum yap

bildiğim kadarıyla statik apnea rekoru 12 dk 34 sn ile bir başkasına ait

Yorum yap

bu tür haberleri uygun bulmuyorum. şimdi bu yazıyı veya bu tür haberleri okuyan ve benimde ciğerlerim iyidir bende sualtında uzun süre kalır şu kadar derinde dalarım diyen cesaretli :!: bir kaç yeni arkadaşımız illaki vardır olacaktırda. Ammaaaaaa haberde sadece derinlik ve nefesini ne kadar tuttuğu bilgisi var.Ya alınan önlemler tedbirler bunlara hiç değinilmemiş kaç defa denemelerde bulunulmuş kaç defa baygınlık geçirilmiş nasıl kurtarmışlar :?: :idea: ... Demir sadece bir alıntıyı eklemiş haberi o yapmamış.
                  Bu tür denemeler birçok uzman ekiplerin denetiminde yapılıyor. Ayrıca böyle bir deneme yapmak için de çok iyi bir eğitimden geçmek şart. Ancak bu tür haberleri okuyan herkes böyle denemeleri yapmak isteyeceği konusunda sana katılmıyorum. Başından beri herkes limitlerini bilmeli diyoruz. Dünya rekoru 9 dakika diye hadi ben 10 dakikaya zorlayım diye bir saçmalığı aklı başında birisi yapmaz heralde. Bu kadar bilinçsiz bir toplum olduğumuzu sanmıyorum.
                  DEM?R ÖZDEM?R
                  75'ers

Yorum yap

Asl? posedon taraf?ndan gönderilmi?
                    bildiğim kadarıyla statik apnea rekoru 12 dk 34 sn ile bir başkasına ait
                    Ali bilgilerinden eminsen aşağıdaki linkteki arkadaşları da bir uyar gözden kaçırdıkları birşeyler olabilir

http://www.aida-international.org/
                    http://www.apneamania.com/code/world....asp?typeID=wr
                    DEM?R ÖZDEM?R
                    75'ers

Yorum yap

Asl? luckymanx taraf?ndan gönderilmi?
                      Asl? DEMİR taraf?ndan gönderilmi?
                      .. m ile Dinamik apnea rekorunu elinde bulunduran Tom Sietas 30 Ağustos 2006 tarihinde Japonya'nın Tokyo kentinde .. dakika ile statik apnea rekorunu kırdı.

benimde ciğerlerim iyidir bende sualtında uzun süre kalır şu kadar derinde dalarım diyen cesaretli :!: bir kaç yeni arkadaşımız illaki vardır olacaktırda.
                      herkesi kastedmedim. :!:

Yorum yap

Serkan bey endişelerinizi karşılayacak bir bölümümüz var zaten..
                        http://www.zipkinci.com/forum/viewfo...dade94e5c2d948

Bu bölümde yayınlananlar ''olaylar ve etkinlikler'' ...Sadece üyelerimize Dünyada neler oluyor onları duyuruyoruz..

Yorum yap

Adam aşmış :S

Yorum yap

Asl? oralksk taraf?ndan gönderilmi?
                            Adam aşmış :S

+1

Yorum yap

Bence gereksiz bir zorlama ama tedbirli yapıldığı için bravo...

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X