Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

serbest dalışa niçin bukadar ilgi az???

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• serbest dalışa niçin bukadar ilgi az???

serbest dalışla ilgili faaliyetleri serbest dalış apnea gibi bir bölüm olmadığından buraya yazıyorum ancak çokta dikkat eden olmuyor...deeper blue da bu çok fazla yer alıyor ve 100lerce kişi sadece bu konuya yazıyorlar...ilginizi bekliyorum hatta serbest dalış diye bir bölüm adı altında toplanırsa sevinirm...nefesli dalış teknikleri sadece bilgi içerikli

çünkü av yapabilmek daha çok kolaygeliyor insanımıza ve ne gerçekki avcı olmakda çok zor ve serbest dalış daha zor insanımız kolayı sever değilmi ve bilginenilmesi için çoğunluğun itibarı lazım, benim ilgimi çekmiyor demiyorum ama ilgilenmek için hareketlenmek lazımve ben bunun içinde bazı boş vakitlerimi ayırmayada çalışıyorum ama avmı serbestmi derseniz çoğu kişi serbest dalışın avın en olmazsa olmazı olduğunu söyliyecektir ve içinde varki diyecektir zaten ben daha farklı olduğuna hissiyatın bütünüyle başka olgulardan ibaret olduğuna eminim fakat daha genç kitleye sevdirilmesi gerekdiğer taraftan ben derin tüplü dalışlarada meyil göstermeye başladım sudaki her şey çok güzel ama serzenişinizde haklısınız lakin sitenin ismine bakınca ne bekliyorsunuzki çokda üzülmeyin yanlız değilsiniz aslında

Yorum yap

Murat Bey dediğinize katılıyorum ancak şunu farkettim serbest dalış ve zıpkın biraz farklı olaylar birinde konu av birinde sadece derinlik ve harcanan çaba...ben sadece forum olarak ilgi bekledim çünkü Türkiyede bu branş pek az biliniyor futbol yorumlarının yapıldığı sitedede bu konu konuşulmuyor elbet...katıldığımız yarışmalarda yarışmacıların yarısı zıpkıncıydı bu da bizlere yarışma azmi veriyor onlarıda aramızda görmek istiyoruz daha uzun yıllar ve sualtı branşlarında Türkiye çok yol katetti sessiz ve derinden...uzun lafın kısası bu sitede görmeyi çok isterim bu tarz şeyleri çünkü bu branşa ait bir site yok

Yorum yap

Merhaba Arkadaşlar!
        Haydar KAHYA arkadaşımız İSTANBUL-Tuzla Kafkale Spor tesislerinde anternman sırasında senkop(sığsu bayılması) geçrirmiştir. Yüzücü bir arkadaş fark ederek sudan dışarı çıkarmış. Baygın ve kan kaybediyormuş. Hemen ilk müdahelelerin ardından Kartal devlet hastanesine kaldırılarak müdahelede bulunuldu.
        Doktorlar %10 yaşama şansı verdi. Fakat Haydar arkadışımzında yaşama azmi ile 2 gün içerisinde hastaneden taburcu oldu. Olayın nasıl geliştiği hakkında bir bilgim yok henüz kendisi ile irtibat kuramadım.

KENDİNE ÇOK ÇOK GEÇMİş OLSUN DİLEKLERİMİ BURADAN İLETİYOORUM!!
        KENDİNE DİKKAT ET!
        SAĞLIK HERşEYDEN ÖNEMLİ..!

Yorum yap

[quote="by-jingless"]Merhaba Arkadaşlar!
          Haydar KAHYA arkadaşımız İSTANBUL-Tuzla Kafkale Spor tesislerinde anternman sırasında senkop(sığsu bayılması) geçrirmiştir. Yüzücü bir arkadaş fark ederek sudan dışarı çıkarmış. Baygın ve kan kaybediyormuş. Hemen ilk müdahelelerin ardından Kartal devlet hastanesine kaldırılarak müdahelede bulunuldu.
          Doktorlar %10 yaşama şansı verdi. Fakat Haydar arkadışımzında yaşama azmi ile 2 gün içerisinde hastaneden taburcu oldu. Olayın nasıl geliştiği hakkında bir bilgim yok henüz kendisi ile irtibat kuramadım.

KENDİNE ÇOK ÇOK GEÇMİş OLSUN DİLEKLERİMİ BURADAN İLETİYOORUM!!
          KENDİNE DİKKAT ET!
          SAĞLIK HERşEYDEN ÖNEMLİ..![/quote

çok üzüldüm arkadaşımıza geçmiş olsun demekten başka elimizden bir şey gelmiyor ama eklemeden yapamıyacağım bu antremanlar sırasında bu sporcuların bir gözetmeni ekip arkadaşı nasıl olmaz yanında ( buda ülke gerçeği olsa gerek) o yüzücü arkadaş olmasaydı olacak durumu düşünmek dahi istemiyorum. tekrar geçmiş olsun.

Yorum yap

Büyük geçmiş olsun... Allah bir daha yaşatmasın. Kendinize dikkat edin.
            NUR ?Ç?NDE YAT KARDE??M

Yorum yap

Cevap: serbest dalışa niçin bukadar ilgi az???

Daha dikkatli olmak gerekir büyük geçmiş olsun hala aramızdasın Ya..çok şükür.

Yorum yap

Ben Haydar kardeşimizin şu anki sağlık durumunu merak ettim. Kalıcı bir hasarı yoktur umarım. Nasıl olduğunu bilen bir arkadaşı var mı? (Halil- By-jingless sen biliyor musun?)
                NE MUTLU TÜRK'ÜM D?YENE

Let's face it
                Robbery rising
                We're all bad all, bad all faces
                .....
                ...
                .

Yorum yap

şu andaki sağlık durumu son derece iyi..
                  Merak edilecek bi durum söz konu değil..
                  kalıcı bi hasar yok...

Herkes bildiğini biliyorum ama gene gene buradan söylemek istiyorum:

DALIşIN İKİTANE ALTIN KURALI VARDIR

*ASLA VE ASLA YALNIZ DALMA!!!
                  *LİMİTLERİNİ BİL VE ONLARI ASLA ZORLAMA!!!

Haydar çok samimi bi arkadaşımdır milli takım yolunda giderken bu olayı yaşadı..
                  ancak bu iki kuralıda yok saydığı için bu durumu yaşadı...

UMARIM BUNDAN SONRA HERKES ÇOK DAHA DİKKATLİ OLUR!
                  BAşA GELMEYİNCE ANLAşILMAZ VE HERKESİN YORUMU AYNIDIR:"BANA BİşEY OLMAZ"
                  ACABA????

HEPİMİZ İNSANIZ LİMİTLER DEĞİşSEDE ANATOMİMİZ AYNI...

Yorum yap

Asl? by-jingless taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    şu andaki sağlık durumu son derece iyi..
                    Merak edilecek bi durum söz konu değil..
                    kalıcı bi hasar yok...

Herkes bildiğini biliyorum ama gene gene buradan söylemek istiyorum:

DALIşIN İKİTANE ALTIN KURALI VARDIR

*ASLA VE ASLA YALNIZ DALMA!!!
                    *LİMİTLERİNİ BİL VE ONLARI ASLA ZORLAMA!!!

Haydar çok samimi bi arkadaşımdır milli takım yolunda giderken bu olayı yaşadı..
                    ancak bu iki kuralıda yok saydığı için bu durumu yaşadı...

UMARIM BUNDAN SONRA HERKES ÇOK DAHA DİKKATLİ OLUR!
                    BAşA GELMEYİNCE ANLAşILMAZ VE HERKESİN YORUMU AYNIDIR:"BANA BİşEY OLMAZ"
                    ACABA????

HEPİMİZ İNSANIZ LİMİTLER DEĞİşSEDE ANATOMİMİZ AYNI...
                    Çok sevindim.
                    Önemli bir hususu tekrar dile getirdiğin için de camia adına teşekkür ederim.
                    NE MUTLU TÜRK'ÜM D?YENE

Let's face it
                    Robbery rising
                    We're all bad all, bad all faces
                    .....
                    ...
                    .

Yorum yap

çağatay abı bence bu kadar azalmasının nedenı eskısı kadar fıyatlar uygun değil pahalı bı spor a doğru yonelık olduğu ıçın katılım az bu benım goruşum

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X