Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

DYNAMIC APNEA

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• DYNAMIC APNEA

2007 dinamik apnea yarışması 26-27mayıs tarihleri arasında Ankara -ODTU havuzunda yapılacaktır.yeni bir türkiye rekoru denemesi yapılabilir CENK DEVRİM ULUSOY A ait olan 184.11 metre lik dinamik rekorunu geliştirebilir...
    DYNAMIC APNEA-PETER PEDERSEN stili bu http://www.youtube.com/watch?v=F4BgRlIF_9M

Haydar bey teşekkürler bilgi için.

Ufak bir serzenişim olacak lütfen darılmayın.
    Ben Türk oğlu Türküm ve övünüyorum Türklüğümle. Fakat bir çok kelimeyi büyük harfle yazarken Türkiye kelimesi neden (t) ile başlıyor ? Lütfen sizlerinde kanınızın son damlasına kadar Türk olduğunuzu bilerek daha dikkat rica ediyorum. Bu bizim en önemli duygumuz.

Yorum yap

gercekten istemeyerek olmus bizler TüRKüZ ve TURKİYE için uğraşıyoruz serbest dalış adına.ben nefesimin son zerresini bile TÜRK MİLLİ TAKIMI için harcamaya adadım.Allah nasip ederse dünya rekorunu TÜRKİYE YE 2 sene içinde getirmek istiyorum.Herşey Milliyetçilik adına

Yorum yap

Son 1-2 gün..başarılar dilerim.

CÜNEYT AKAY/7-EK?M-1958/?ZM?R
        ***HEP RASGELS?N***
        http://zipkinci.com/duyuru/7935-10-m...ter-misin.html

Yorum yap

Haydar bey sizden güzel haberler bekliyoruz ve konuyla ilgili tüm bilginizi ve yaşananları anlatırsanız seviniriz. Fotoda olursa harika olur.

Yorum yap

Başarılar dilerim

Yorum yap

fotograf nasıl ekleniyor bilmiyorum...yarısmalarda bircok fotografımız var ve pazartesi istanbula dönünce ekleyebilirim...Türkiye 3.süyüm-derecem 100 metre...cevabınızı bekliycem

Yorum yap

tebrikler kardeşim başarılarının devamını diliyorum

Yorum yap

Tebrikler Haydar. devamınıda bekliyoruz.
                  Resim eklemek kolay sen yeterki pc ne kadar aktar o resimleri
                  ?SMA?L HAKKI ?AH?N
                  1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

Bu yarışmanın sonuçlarıyla ilgili bilgisi olan varmı acaba milli arkadaşımızın durumunuda merak ediyorum tabiki

Yorum yap

fotoğraf nasıl ekliycem bir ogrenebılsem....yardım edermısınız bu konuda....YARISMA SONUCLARINA GELINCE DAHA RESMI SITEDE YAYINLANMADI ANCAK DURUM SOYLE=
                      ERKEKLER 1-ÇANAKKALE SUALTI 2-ODTU SAS 3-İSKENDERUN
                      BAYANLAR 1-KURT YUZME(ANKARA) 2-ÇANAKKALE SUALTI 3-ODTU SAS

FERDİ:
                      ERKEKLER 1-SERTAN AYDIN (122) 2- TUNC ERTUZ (120) 3 - HAYDAR KAHYA (100)
                      BAYANLAR 1-şAHİKA ERCÜMEN (145) YENİ TÜRKİYE REKORU 2- DERYA CAN (140) 3-BİLGE ÇİNGİGİRAY (100)

Yorum yap

Haydar Abi tebrikler..

Yorum yap

tebrikler,ayrıca benim merak ettiğim bir şey var acaba bu kullandığınız tek palalı paletlerin performansı ile bizim avcılıkta kullandığımız çift palalı ayrı ayrı ayaklarda kullandığımız paletler arasında oransal olarak aşağı yukarı nekadar fark var,yani biraz daha açık olarak sorucak olursam ben normal uzun palalı kompozit bir paletle yaklaşık 2/2,5mt derinlikte 70/75mt çok rahat yüzüyorum sizin kulanndığınız gibi bir paletle bu mesafe kaç metreye çıkabilir

Yorum yap

MONOPALET STYLE UYGUN OLARAK KULLANILDIGINDA COK HIZ KAZANDIRIYOR BEN KENDİ HESABIMA GORE YAKLASIK 1 MTR 1 PALET VURUSUNDA KATEDİYORUM ANCAK FINSWIMMING(MONOPALET SAMPIONALARI) MUSABAKALRINDA 100METRE YI 16 SN DE KATEDİYOLAR DIE DUYMUSTUM.---TOM SIETAS IN REKORU MONOPALETLE 224 MTR.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                            X