Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Zıpkınla Balık Avı Filmleri

Gizle
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cevap: Zıpkınla Balık Avı Filmleri

Abi ellerine sağlık çok güzel paylaşım.devamını bekleriz :D

Yorum yap

Volkan bey harika filmler..cok tesekkürler...
      156 daki filme türkçe altyazılı diye bir ibare koymussunuz..ben parcalari indirdim...aciklamanizdaki gbii cikarttim fakat nedense pcden dvd olarak izleyemedim...parca parca hepsi...bir de altyazi isini beceremedim...ne yapmak lazim?

Yorum yap

drenek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Volkan bey harika filmler..cok tesekkürler...
        156 daki filme türkçe altyazılı diye bir ibare koymussunuz..ben parcalari indirdim...aciklamanizdaki gbii cikarttim fakat nedense pcden dvd olarak izleyemedim...parca parca hepsi...bir de altyazi isini beceremedim...ne yapmak lazim?
        Merhabalar,
        DVD formatında olan filmlerin içinde extra resimli anlatım yaptım. Anlatınlanları tam olarak yaptıysanız pc'nizde DVD player özellikli oynatıcı yok olduğunu varsayıyorum.
        İndirmiş olduğunuz filmi resimli anlatıma uygun olarak dvd'ye kaydedin.
        İlk sayfada en üstte belirrtiğim linkteki K-Lite Mega Codec indirin ve sisteminize kurun.
        Media Player CLASSIC'i açın. File -> Open DVD ile biraz önce çekmiş olduğunuz dvd'nin yerini gösterin.
        Bu şekilde izlemeye başlayacaksınız. Film başladığında üzerine gelip sağ tıklayarak subtitle bölümünde gerekli altyazı ayarlarına ulaşabilirsiniz.
        Gene takıldığınız yer olursa belirtin.
        İyi seyirler.
        Volkan DEN?Z

Yorum yap

çözdüm isi cok tesekkürler...

Yorum yap

levrek belgeseli yada flimı yokmu ayrıca bu linkler açılmıyor çok eskı olsa gerekkkkkkkk

Yorum yap

Aykut Ç. Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              levrek belgeseli yada flimı yokmu ayrıca bu linkler açılmıyor çok eskı olsa gerekkkkkkkk
              Aralarında levrek filmleri var. Ekran görüntülerine bakınız.
              Linkler açılmıyor diye yazmışsınız. şimdi baktım, linklerin hepsi çalışıyor.
              Volkan DEN?Z

Yorum yap

emeğine sağlık hepsi çok güzel
                ?ener çelik 1984 çanakkale/k.kuyu

Yorum yap

müthiş bir paylaşım gerçekten süper çok sağol

Yorum yap

divervolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                    Merhabalar,
                    DVD formatında olan filmlerin içinde extra resimli anlatım yaptım. Anlatınlanları tam olarak yaptıysanız pc'nizde DVD player özellikli oynatıcı yok olduğunu varsayıyorum.
                    İndirmiş olduğunuz filmi resimli anlatıma uygun olarak dvd'ye kaydedin.
                    İlk sayfada en üstte belirrtiğim linkteki K-Lite Mega Codec indirin ve sisteminize kurun.
                    Media Player CLASSIC'i açın. File -> Open DVD ile biraz önce çekmiş olduğunuz dvd'nin yerini gösterin.
                    Bu şekilde izlemeye başlayacaksınız. Film başladığında üzerine gelip sağ tıklayarak subtitle bölümünde gerekli altyazı ayarlarına ulaşabilirsiniz.
                    Gene takıldığınız yer olursa belirtin.
                    İyi seyirler.
                    Volkan Bey linklerde bir sorun mu var.."FileServe yalnızca kişisel yüklediğiniz dosyaları indirmek ve almak için kullanılabilir." diye bir mesaj çıkıyor ve şifre istiyor..

Yorum yap

rontx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                      Volkan Bey linklerde bir sorun mu var.."FileServe yalnızca kişisel yüklediğiniz dosyaları indirmek ve almak için kullanılabilir." diye bir mesaj çıkıyor ve şifre istiyor..
                      Malesef sorun var şimdilik.
                      Upload sitelerinin sürekli yasaklanması ve kural değiştirmesinden dolayı sabit bir yere dosya upload edemez olduk.
                      Tüm linkleri uploaded.to sitesine yükledim orası da malesef sorun çıkarttı.
                      Ortalık biraz düzelirse istikrarlı bir upload sitesine tüm linkleri taşıyacam.
                      Bu süre zarfında bu gibi problemler ne yazık ki olacak.
                      Volkan DEN?Z

Yorum yap

divervolkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                        Malesef sorun var şimdilik.
                        Upload sitelerinin sürekli yasaklanması ve kural değiştirmesinden dolayı sabit bir yere dosya upload edemez olduk.
                        Tüm linkleri uploaded.to sitesine yükledim orası da malesef sorun çıkarttı.
                        Ortalık biraz düzelirse istikrarlı bir upload sitesine tüm linkleri taşıyacam.
                        Bu süre zarfında bu gibi problemler ne yazık ki olacak.
                        ilginiz için teşekürler..emeğinize sağlık..

Yorum yap

Linkler ölmüş, acaba yenilenecek mi?

Yorum yap

jackal534 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                            Linkler ölmüş, acaba yenilenecek mi?
                            Merhabalar,
                            Daha önce de belirtmiştim.
                            Letitbit sitesine yüklemeyi düşünüyorum. şuan için en iyisi bu site gözüküyor.
                            Upload yapmak indirmekten daha zahmetli bir iş olduğu için iyi seçim yapmam gerekiyor.
                            Dediğim gibi bunca dosyayı upload etmek günlerce sürüyor.
                            En kısa zamanda upload etmeyi düşünüyorum.
                            Volkan DEN?Z

Yorum yap

Teşekkürler, emeğinize sağlık

Yorum yap

Arkadaşlar merhaba. Filmlerin tümüne sahip olan arkadaşlarımızdan br bellek veya dvd cdleri ile almak mümkün olur mu. Uygun bir fiyata temin etme imkanımız olur böylece. Benim gibi kota sıkıntısı yaşayan arkadaşlarımızda rahatlar diye düşünüyorum.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X