Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

# Ant Dive Team # kaya altı avları +18

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• # Ant Dive Team # kaya altı avları +18

Ant dive Team kaya altı Avları +18
    Selam dostlar güzel bir avın daHA videosunu paylaşıyorum
    bu avda kaya altı aVçılığının ne denli zor ve dikkat istediğini
    ayrıntılı bir şekilde video,dA anlatmaya çalıştım
    eskilerin dediği gibi bilgi bilenin olmamalı ve paylaşılmalı
    yapmış oldugum av sitili ve daldığım derinlikleri lütfen tek başınıza ve badisiz
    yeterli eğitimi almadan denemeyin
    şimdilik iyi seyirler video kalite 1080 yaparak ve sesi acarak izlemenizi tavsiye ederim saygılar
    her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
    serkan güne?
    1982

Cevap: # Ant Dive Team # kaya altı avları +18

Güzel görüntüler. Tebrik ederim kardeşim.
    Cengiz ÖZÇEL?K - 1978
    sigpic
    " Dive4Life "
    Cep: 0533 620 06 62

Yorum yap

Tebrikler

Yorum yap

Tebrikler Serkan. Nefesine sağlık.
        Don't Worry,Share and Be Happy

Yorum yap

Asl? Cengiz ÖZÇELİK taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Güzel görüntüler. Tebrik ederim kardeşim.
          Teşekürler CENGİZ abi
          her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
          serkan güne?
          1982

Yorum yap

Asl? poyraz_34 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Tebrikler
            teşekkür ederim

Asl? erdemçik07 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Tebrikler Serkan. Nefesine sağlık.
            teşekkür ederim
            serkan güne?
            1982

Yorum yap

tebrikler kardeş.
              ibrahim akka? adana yüre?ir 1980

Yorum yap

Tebrikler
                sigpic

"Sadece Rüku'da E?ilir, Secdede Diz Çökeriz"
                Halil Kafkas

Yorum yap

Nefesine sağlık tebrikler kardeşim ...
                  M.EROL ÖRTMEN ( SHARK )
                  ?ZM?R GÖZTEPE ÇE?ME ALAÇATI
                  SPORASUB SK 40 100, OMER, SHARKSUB, C4 ?RON VE SONUNDA R?FFE E-100
                  MSN: [email protected]

Yorum yap

Öncelikle kazasız belasız dalışlar dilerim
                    Yazdıklarınla paylaştığın video çok alakasız. video da gördüğüm kadarıyla nekadar sakatlık varsa hepsi mevcut.
                    Arif ABACI
                    1980
                    KU?ADASI

Yorum yap

Tebrikler Abi nefesine sağlık
                      PiriReis07
                      Bulundu?u Yer : ANTALYA/MERKEZ

Yorum yap

Asl? ayyildiz27 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        Öncelikle kazasız belasız dalışlar dilerim
                        Yazdıklarınla paylaştığın video çok alakasız. video da gördüğüm kadarıyla nekadar sakatlık varsa hepsi mevcut.
                        Arİf bey ben amatör bir avcıyım serbes dalış ve zıpkınla balık konusunda usta deyilim ayrıca her,han gibi bir eğitimim yok çok istesemde ne yazıkki
                        maddi durumum bu konuda yetersiz. bir diğer konu gerek video ve gerekse geçmişte yazdığım yazılar tamamı ile kendi tecrubelerimdir ayrıca gelişen zaman
                        ve ekipmanlarla yapmış oldugumuz spor kendi içinde yenilikci fikirler ve teknikler geliştirmektedir. ben kendi adıma her gün yeni şeyler öğrenmeye çalışıyorum
                        yapmış olduğum av sitili exdrem bir av stilidir bu tarz avları yapabilmek için yüksek derecede kondisyon bilgi ve tecrube gerektirmektedir ben şartlar iyi ise ve kondisyonum iyi ise 28 metrede av yapa biliyorum bu verdiğim örnek kişiden kişiye deyişir mesala yüksek derecede apnea sürelerine sahip sporcu arkadaşlar var bu insanlar 40 metre ve üzeri av yapa biliyorlar şimdi bu insanlar 45 metrede av yapıyor diye bende aynı derinlikte av yapmaya çalışırsam işte ozaman sizin tabirinizle sakat birşey yaparım. bunun dışında videodaki herşey kaya altı Avcılığını anlatmaktadır. son olarak sizin bilgilerinize ve tecrublerinize saygı duyarım. ama akdenizde kaya altı avcılıgı bu şekilde yapılıyor saygılar...
                        serkan güne?
                        1982

Yorum yap

iyi akşamlar Serkan bey.
                          Sizin tecrübenizin ve kondisyonunuzun çok iyi olduğunu tahmin ediyorum. Bende genelde badisiz dalıyorum gerçekten kafa dengi badi bulamak zor bulsanda çalışma zamanları uymuyor vs. Benim bu videodaki tehlikeli gördügüm durum, sizin için apnea süreniz ve kondisyonunuz iyi olduğundan gayet normaldir. ama bu spora yeni başlayanlar için gerçeten tehlikeli bu tür videolar. benim de çektiğim videolar var fakat kötü örnek teşkil etmemesi için paylaşmıyorum.
                          Kendimden örnek vereyim bu spora yeni başlarken bu tür görüntüleri izleyip izleyip gaza geliyordum daha sonra atıyordum kendimi denize. şimdi düşünüyorum da zamanında nekadar tehilikeli ve sakat hareketler yapmışım kendime şaşıyorum. insan araştırıp bilgi sahibi ve tecrübe kazandıkça yaptığı hataların farkına varıyor. ben bu işe yeni başlarken başıma bir iş gelseydi bu tür görüntüleri paylaşanlar bir vebal taşımayacaklar mıydı? şundan eminim ki benim acemilik dönemimdeki durumda olan birçok arkadaşımız var. bu işe yeni başlayan arkadaşlarımıza kötü örnek teşkil etmemesi için bu tür görüntüleri tasvip etmiyorum. Lütfen beni yanlış anlamayın şahsınızla ilgili yönelik hiçbir problemim yok. sadece paylaşımınızı eleştirdim.
                          İzlerken keyif aldığımız çok güzel görüntüler de var. güvenlik ön planda olacak şekilde kara kıyı av yaparken video çekip tecrübesini paylaşan arkadaşlar gibi veya badili dalıp ta yine güvenlikten taviz vermeden biri dinlenip nefeslenip badisini gözetlerken, diğer badnini inip balığı yuvadan çıkarması gibi.
                          Saglıklı ve Güvenli nice dalışlar yapman dileğiyle.
                          Arif ABACI
                          1980
                          KU?ADASI

Yorum yap

Asl? ayyildiz27 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                            iyi akşamlar Serkan bey.
                            Sizin tecrübenizin ve kondisyonunuzun çok iyi olduğunu tahmin ediyorum. Bende genelde badisiz dalıyorum gerçekten kafa dengi badi bulamak zor bulsanda çalışma zamanları uymuyor vs. Benim bu videodaki tehlikeli gördügüm durum, sizin için apnea süreniz ve kondisyonunuz iyi olduğundan gayet normaldir. ama bu spora yeni başlayanlar için gerçeten tehlikeli bu tür videolar. benim de çektiğim videolar var fakat kötü örnek teşkil etmemesi için paylaşmıyorum.
                            Kendimden örnek vereyim bu spora yeni başlarken bu tür görüntüleri izleyip izleyip gaza geliyordum daha sonra atıyordum kendimi denize. şimdi düşünüyorum da zamanında nekadar tehilikeli ve sakat hareketler yapmışım kendime şaşıyorum. insan araştırıp bilgi sahibi ve tecrübe kazandıkça yaptığı hataların farkına varıyor. ben bu işe yeni başlarken başıma bir iş gelseydi bu tür görüntüleri paylaşanlar bir vebal taşımayacaklar mıydı? şundan eminim ki benim acemilik dönemimdeki durumda olan birçok arkadaşımız var. bu işe yeni başlayan arkadaşlarımıza kötü örnek teşkil etmemesi için bu tür görüntüleri tasvip etmiyorum. Lütfen beni yanlış anlamayın şahsınızla ilgili yönelik hiçbir problemim yok. sadece paylaşımınızı eleştirdim.
                            İzlerken keyif aldığımız çok güzel görüntüler de var. güvenlik ön planda olacak şekilde kara kıyı av yaparken video çekip tecrübesini paylaşan arkadaşlar gibi veya badili dalıp ta yine güvenlikten taviz vermeden biri dinlenip nefeslenip badisini gözetlerken, diğer badnini inip balığı yuvadan çıkarması gibi.
                            Saglıklı ve Güvenli nice dalışlar yapman dileğiyle.
                            ARİF bey ben bu spora başladığım zamanlarda bir çok tehlike atlattın bunun sorumlusu kimdi derseniz bu sporu iyi yapan ama sorsakta bize birşey söylemeyen insanlar derdim ne yazikki bizim zamanımızda sorsakta bize birşey söylemiyorlardı şimdiyse herşey farklılaştı inkanlar ve malzemeler eskiye kıyaşla çok daha iyi ben
                            bu sitede ve fecebok üzerinden dalış üstüne bir çok yazı yazdım bu yazıları yazarken tek bir beklentim oldu oda bildiğim konuları paylaşmak ve bir yarar sağlıya bilmekti
                            ben bunları yaparken bir çok defa videolarımda uyarılarda bulundum halende bu uyarılarda yapmaktayım
                            lakin site icerisinde bir çok arkadaştan gereksiz tepkilere maruz kaldım her nekadar mütevazi bir şekilde davranmaya çalışsamda ve herkezle aynı üslüpte
                            konuşsamda beni olmadığım biri gibi göstermeye çalışan arkadaşlarda oldu
                            mesala bir videomda derin dalışlar yapmıştım ve eğitim almadan ve yanınızda kimse olmadan bu derinliklerde av yapmayın dedim
                            bir çok arkadaş benim eğitim durumumu teçrubelerimi sınamaya beni kendilerince test etmeye kalktılar
                            bunlar gereksiz ve saçma şeyler hepsi bir egodan ibaret burayı bir rand yeri bir arenaya cevirmeye çalışanlarda var
                            benim mücadelem sadece bilgi paylaşımına yöneliktir bunları yaparkende eylene bilmek amaç
                            ben hiç bir zaman kimseyi derinde balık var sizde dalın demedim demiyorumda
                            dikkat ederseniz bu sitede 40 metre ve üzeri dalış videosu paylaşan arkadaşlarda var
                            konunun özü ben kendi adıma ve yaptığım spor adına üstüne basarak çok rahat bir şekilde söyliye bilirimki fazlası ile elimden gelenin en iyisini yaptığımı düşünmekteyim
                            ve yapmayada devam ediyorum saygılar
                            serkan güne?
                            1982

Yorum yap

Tebrikler
                              Sam, 1977
                              Brest/Bretagne

http://www.youtube.com/user/koolshark29/videos
                              http://www.sites.google.com/site/koolshark29

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X