Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Trofe seçimleri yapılmaya devam edisin.

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Trofe seçimleri yapılmaya devam edisin.

bencede olmalı...

Yorum yap

süreklı akdenızdekı akyalar bırıncı gelıyor adıl değil bu
      karadenızde akya varda bız mı vurmadık bencede durdurulması isabet olmuş
      bunu yerıne ayın dalgıcı seçilsin sadece vurduğu balık değil davranışları dalış disiplini ve bılıncı avcılıkla sıralanmalı
      En son düzenleyen Aykut Ç.; 11.Kasım.2012, 23:15.

Yorum yap

Asl? Aykut Ç. taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        ayın dalgıcı seçilsin sadece vurduğu balık değil davranışları dalış disiplini ve bılıncı avcılıkla sıralanmalı
        Yine guzel bir fikir yine Aykut C 1 ay boyunca yonetim 4 aday ve adaylik sebepleriyle ilgili anketli baslik acsin sponsorlarda sembolik bi odul koysun IYI AVCI olan kazansin
        Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
        / Profiler

Yorum yap

anketler yapılsa ve ayın belli günü açıklansa süper olur.
          sigpic
          Co?kun TEKE , 04-05-1977 , MAN?SA / Merkez

Yorum yap

Asl? Oytun Kenan Kuru taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Yine guzel bir fikir yine Aykut C 1 ay boyunca yonetim 4 aday ve adaylik sebepleriyle ilgili anketli baslik acsin sponsorlarda sembolik bi odul koysun IYI AVCI olan kazansin
            Oytunum öneri çok ama uygulama yok
            hiç kasmaya da gerk yok

Yorum yap

Asl? Aykut Ç. taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Oytunum öneri çok ama uygulama yok
              hiç kasmaya da gerk yok
              Yok yok deme oyle Yonetim isini bilir vardir bildikleri Soyle dusunmek lazim yonetimdekilerin hepsi bizden eski uye simdiye kadar ne fikirler uygulanip ne husranlar yasanmistir sonucta cok renkli bir ortamdayiz herkes olaylara farkli tarafindan bakip farkli zaman zamanda yanlis tepkiler veriyor ondan biz bildigimizi her zaman uygun dille soyleyelim gereken neysede o yapilsin olumlu olumsuz artik
              Çocuklu?umuzdan kalan en soylu dü?üncedir Mustafa Kemal...Bir ya?am? onurland?ran en asil rehberliktir..

"Cahille girme münaka?aya. Ya sinirini z?plat?r tavana! Ya da yaz?k olur Adab?na"

"Suskunlu?um asaletimdendir. Her lafa verilecek bir cevab?m var. Lakin bir lafa bakarim laf mi diye, birde soyleyene bakarim ADAM mi diye?"

Biyolog
              / Profiler

Yorum yap

Asl? Oytun Kenan Kuru taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Yok yok deme oyle Yonetim isini bilir vardir bildikleri Soyle dusunmek lazim yonetimdekilerin hepsi bizden eski uye simdiye kadar ne fikirler uygulanip ne husranlar yasanmistir sonucta cok renkli bir ortamdayiz herkes olaylara farkli tarafindan bakip farkli zaman zamanda yanlis tepkiler veriyor ondan biz bildigimizi her zaman uygun dille soyleyelim gereken neysede o yapilsin olumlu olumsuz artik

doğru diyosun tamam geri aldım lafımı
                yönetimi seviyorum ben yaa gerkli yerde gerkenı yapıyor senın en son bana yaptığın haberı kaldırdılar ya o kadar dıkkatlıler hella olsun valla ama onlar benı sevmemeye başladı
                Necip abi beni terketti mesaj gönderdiğim diğer admınlerım oralı olmadı çok baş ağrtııtım galıba artık karışmıyom kımsenın işine valla

Yorum yap

Çok uzun zaman oldu. Bakalım yokluğumda nasıl trofeler avlanmış dedim. Ama benle birlikte trofede bitmiş. :P
                  Trofeciler için hayırlısı olsun. Diğer arkadaşlar için büyük bir kayıp olduğunu sanmıyorum.

Yorum yap

Asl? assoes taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Mertcan,ben de senin gibi bu bölümü takip etmekten zevk alıyordum ancak senin de tahmin edebileceğin gibi trofe daha derin dalışı özendiriyor teşvik ediyor gibi göründüğünden olsa gerek yönetim in böyle bir karar almış olması muhtemel!!!
                    Abi her trofe derinde değil ki. Balıklar olmuş komando zaten agaşon atamıyoruz. Endien ile bir karış suda ne trofeler vuran adamlar var. 5 mt de balık mı kalmadı. 20 metrelere tek dalıyorsunuz.? (Genel mesaj)

Yorum yap

Haklısın buradaki muhabbeti arttırıyor devam etmeli.

Yorum yap

katılıyorum...
                        Mertcan Ersoy

1994 ?stanbul / ?zmir / Gökçeada

Ege Üniversitesi- Radyo Televizyon Sinema

ersoymertcan@hotmail.com

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X