Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Yılın Trofesi/2010 - Sonuçlandı - 1. Nurullah KARADENİZ - SİNARİT

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Yılın Trofesi/2010

ben oyumu nurullah karadenize verdim çünkü nurullah karadenizin her avı trofe değerinde çok seçici bir avcı

Yorum yap

Balık açısından değerlendirecek olursak:

Akya dersem Nurullah Karadeniz.

Sinarit dersem gene Nurullah Karadeniz.

Diğerleride çok güzel avlar gerçekten ama agaşon kalitesini gördüğüm için ve balığın nasıl vuruldugunu bildigimiz için (Gece, yasak vs.) etik yalaşşsakta gene Nurullah Karadeniz.

Yorum yap

diğer avlar da süper,fakat nurullah karadeniz deyince, internetin başına geçer geçmez posta iletilerinden önce üstad bugün ne yapmış diye bakarım. üstatla aynı şehirde yaşıyorum fakat
        kendisiyle tanışma fırsatım olmadı. oyumu kime vereceğimi söylemeye gerek kalmadı sanırım

Yorum yap

Nurullah beyin avcı kimliğine saygı duyan ve av videolarını takip eden birisi olarak diyorum ki; forumumuzda aktif olarak bulunmayan ve paylaşımları Bilal Demirkan tarafından sağlanan bir avcının trofesinin oylanması bana pek mantıklı gelmemektedir. Bu sebepten ötürü oyumu avları çok hoşuma gitse de Nurullah beye değil, forumda aktif olarak bulunan başka bir arkadaşa vermeyi münasip gördüm.
          Tuncay EREN
          17-07-1978
          KOCAEL?
          0533 625 67 30

Yorum yap

Asl? tuncayeren67 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Nurullah beyin avcı kimliğine saygı duyan ve av videolarını takip eden birisi olarak diyorum ki; forumumuzda aktif olarak bulunmayan ve paylaşımları Bilal Demirkan tarafından sağlanan bir avcının trofesinin oylanması bana pek mantıklı gelmemektedir. Bu sebepten ötürü oyumu avları çok hoşuma gitse de Nurullah beye değil, forumda aktif olarak bulunan başka bir arkadaşa vermeyi münasip gördüm.
            Çok doğru bende bu yoruma katılıyorum.
            Do?an YILDIZLI
            ?stanbul/GOP- SAMSUN

"Her?ey incelikten insan kal?nl?ktan k?r?l?r"
            Mevlana

Yorum yap

Ava değiL avcıya veriLmiş zaten oyLar.Bende bu forumda aktif oLan bir üyenin kazanmasını isterdim.SaygıLar.
              Body BuiLder
              Performance Freediver

Yorum yap

Trofeler, birbirnden güzel... Herkesi tekrar tebrik ediyorum...
                Kemal Toygar, ?stanbul, 25/04/1978
                sigpic

Yorum yap

tüm ustaların avları harika bende nurullah hocama oy veriyorum sinolar süper ama zarganada muhteşem

Yorum yap

bencede nurullah abi coki iyi bi av yapmıs bende oyumu ona kulandım ama diyer avcılarda cok iyidi herkezi kutluyorum

Yorum yap

süper hepsi birbirinden güzel avlar

Yorum yap

O ne sinaritler yaw. Nurullah hocam bana dalış konusunda çok ilham vermiştir. Trofeleri Türkiyede değil pek çok ülkede yılın trofesi olur bence. Diğer arkadaşlara da tebrikler.

Yorum yap

Cevap: Yılın Trofesi/2010 - Sonuçlandı - 1. Nurullah KARADENİZ - SİNARİT

harika avlar mis hepsi

Yorum yap

Cevap: Yılın Trofesi/2010 - Sonuçlandı - 1. Nurullah KARADENİZ - SİNARİT

hepsi birbirinden başarılı hepizi tebrik ederim daha iyi avlar dileğiyle başarılar

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                            X