Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Maskemizle daha net görebilmek için (miyop) ekonomik mercek

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Maskemizle daha net görebilmek için (miyop) ekonomik mercek

bence de onur veli arkadışımın tekniği kesimleri daha şık biz görmüyoruz diye başkalrıda bizi görmüor değil onun için görsellikte işlev kadar önemli zaten okadar ekipmanla uzaylıymışız gibi bakıyorlar
    1981
    kaan serdar s.
    rize

Yorum yap

Cam kenarındaki boşluklar hava baloncuklarını kafamızı sağa ve sola salladınız çok kolay bir şekilde suda tahliyesini sağlıyor. Ayrıca görsel görünüşten ziyade ben kulanım rahatlığına bakarım takılan aparatları görüşü engellemiyor. İllada görsel güzellik derseniz içe takılan camlar bunu sağlıyor. Amaçları hayatımızı kolaylaştırmak olan başta GÖKAN olmak üzere camiamızda bu Tür yararlı bilgi faaliyet ve çalışmaları veren tüm Arkadaşlara teşekkür ederim.
      Antalya CMAS **

Yorum yap

Asl? kaan55 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        maskeyi yollayıp ona göre yapıyorsanız bu neden böyle kenarlar köşeler filan düzgün kesilmemiş iki cam birbirnden farklı duruyor bence optikçi değilde amatör biri ölçüp kesmiş gibi birde tutamaçlar nerdeyse ortada birleşmiş daha kenarda olmalıydı işlevi gayet güzel olabilir ona lafım yok görünüm açısından beğenmedim , tahminimce çalışmanızı biraz daha geliştirlebilirsiniz ozaman ilk sıralara adımı yazdırabilirim tebrikler
        KAAN BEY öncelikle söylemlerinize saygı duyarım ve sizden keşke daha önceki yazılanlar konusunda okuma şansınız olsa idi bu camın bu şekilde olmasının nedeni sizin yüz hattınızdakı kullanılan gözlük oval ve küçük camlar bizler in yani bir optik gözlük mağazasına sorar iseniz meslektaşım olarak oda aynısını söyleyecektir. camlar 70 capta gelir gelen gözlük köşelere doğru 80 çap o yüzden köşeleri oturtabilme şansım olmadı evet görsellikte size afrodit sunamadım . fakat camımızı bir şekilde tam oturta bilme şansımız olmuş olsa idi zaten yapılacak olan bundan daha farklı olmayacaktı alttan ve üstten uygulama siz ne şekilde olursa olsun dalganın gözlüğe çarpma esnasında bize sıkıntı yaratmasın fakat yüzeysel çizilmeler de camınızın hemen yenisiyle değişimi sağlamalıydı yapıştırma konusunda sökme ve kurutma aşamalarını es geçip eskiden kaset çalarlar vardır onun gibi bir uygulamayla hemen müdahele şansı olmadır diye düşündüm.. yine söyliyim - konkav ( miyop) camlar 70 cap gelir + hipermetrop (konvex) camlar 65 cap gelir bu doğrultuda standart olandır haaaa siz dersenizki ben cuk diye oturan bir görsellik istiyorum o zaman spariş fabrika üretime girer bu da maliyette ürün fiyatını etkiler ben tamamen maliyeti düşük hemen müdahale şansı olan bir durum koşulladım takdir sizden ... birde eklemek isterimki elinizde var olan gözlügünüzü ölçdüğünüzde ortalama 70 çap olmadıgını göreceksiniz sizinkisi gayet başarılı olmuş yapanın eline sağlık dalın sağlıcakla ....
        Galiba kocaman bir bal?k gördüm sanki
        0535 406 98 08
        ?STANBUL / KARTAL

Yorum yap

Evet gökmen bey hakli. Camlar 70 cap geliyor. Maske markasini belirtmemdeki esas amac buydu.omer bandit 70 captan kucuk oldugu icin biz bu sekilde uygulama yapabildik. Bu arada yukaridaki yorumda kqan bey ve benim cevaplar karismis sanirim Gökmen bey yanlis anlasilma olmamasi adina belirtmek isterim ki paylasimdaki amac akil vermek ya da bu daha guzel demek degil fikir olusturmasi icin paylasmakti.ki zaten bende onceki yorumlarimda cam tutan aparatlarla ilgili sorular sordum. Gökmen bey uygun gorup paylasirsa bilgileri seviniriz. Yapilan islere heleki maliyeti en dusukte tutup isimizi gorecek islere saygimiz sonsuz. Tekrar ellerinize fikrinize saglik Gökmen bey. Bizler burda ticari kazanc amaci icin degil nacizane bildiklerimizi paylasmak diger üstat ve arkadaslarimizin tecrube ve bilgilerinden faydalanmak icin buluyoruz. Saygilar...
          onur veli
          05063701841
          mesutsub/barbaros junior roller pro 85
          bir de in?allah cressiye geri dönü?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X