Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Bisiklet Aşkı

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Bisiklet Aşkı

Selam dostlar .. Hepinizce malumdur ki ; bu kış lodos , poyraz , fırtına zıpkıncıya geçit vermedi .. Özellikle de benim gibi keyif unsurunu ön planda tutanlara .. Hal böyle olunca uzun zaman av paylaşımında bulunamadım .. sağolsunlar birçok forum üyesi arkadaşımız özel mesaj yoluyla herşeyin youlunda olup olmadığından emin olmak istediler , hepsine ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim .. Dalıştan uzak kaldığım bu zaman zarfında kendime alternatif bir spor aradım ve bazı forum üyesi arkadaşlarımız gibi bisikleti çekici buldum .. Gerçekten de kısa zamanda tutku haline dönüşen bu keyifli uğraş tıpkı dalış gibi huzur ve zindelik veriyor insana .. Yeni olmama rağmen kendi çapımda orta mesafeli turlar yapmaya başladım bile .. Toplam 50 km ve 2:30 saatlik Antalya- Kurşunlu şelalesi gezisinin fotoğraflarını (üyesi olduğum bisiklet forumundan önce :) ) sizlerle paylaşmak istedim . Dalış sporuna son derece faydalı olan bu spora hepinizi davet ediyorum .. Suyun altı yada üstü farketmiyor inanın "Doğada Huzur Var"

Bisiklet 12,6 kg gelmiştir :icon_lol::icon_lol:

Resimler eski sayılabilecek 2 mp cep telefonu ile çekilmiştir ... Bir dahaki sefere fotograf konusuna biraz daha ağırlık vermek farz oldu ...

Cevap: Bisiklet Aşkı

3 sene bisikLet sporu yaptım bütün yarışLardada bitsede gidip yatsam dedim :) Keyif için güzeL ama zorunLu kötü :)
    Body BuiLder
    Performance Freediver

Yorum yap

Süper tam bisikletlik alan varmış bir ara haftada 400 - 500 km yaptığım zamanlar vardı benim bisiklet evde yatıyor hatta ev süsü olarak kalıyor diyebilirim süper bir spor .Ama dalış daha zevkli =).

Yorum yap

Serkan YAMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Süper tam bisikletlik alan varmış bir ara haftada 400 - 500 km yaptığım zamanlar vardı benim bisiklet evde yatıyor hatta ev süsü olarak kalıyor diyebilirim süper bir spor .Ama dalış daha zevkli =).
        Kesinlikle dalış daha zevkli ve bizim içi öncelikli ... Bisiklet kıyaslamak için değil alternatif arayan arkadaşlara bir öneridir sadece

Yorum yap

Güzel kareler ve hobi..
          F.YALCIN 0 Rh (+) Zafer TAN CcC NAZIM YILMAZLAR

Yorum yap

mete poyraz lodos yağmur çamur derken bence sen kurşunlu şelalesine daldın heheheh nasıl trofe varmıydı valla busene benim şansıma fena kış var malzemeleri yatagın altına koydum.Ama heran ordan fırlayacaklar gibi geceleyin rüyama giriyor valla seslerini duyuyorum....buarada km sayacınıda takmışsın aman deyim sağdan sağdan git..ÇEVİR SAĞLICAKLA:)

Yorum yap

kskkaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              mete poyraz lodos yağmur çamur derken bence sen kurşunlu şelalesine daldın heheheh nasıl trofe varmıydı valla busene benim şansıma fena kış var malzemeleri yatagın altına koydum.Ama heran ordan fırlayacaklar gibi geceleyin rüyama giriyor valla seslerini duyuyorum....buarada km sayacınıda takmışsın aman deyim sağdan sağdan git..ÇEVİR SAĞLICAKLA:)

Dostum merak etme acısını çıkartacağız bu günlerin .. Hele bi deniz düzelsin , sudan çıkmak yok

Yorum yap

bende her sene nisanda başlarım binmeye
                havalar kötü şimdi binilmiyor
                çok zevkli bir spor ama şu bisiklet yolundan yayalar yürümese ve köpek gezdirmeseler daha zevkli olacak

Yorum yap

eline saglık,muhteşem görüntüler,metehan abi,bende bir bisiklet hayranıyım,senelerdir bisiklet kullanıyorum,ve nefes ve dogayla içiçelik konusunda ,stres ve form için bisiklet birebir,paylaşım için teşekkürler...
                  fatih gümü?ba?
                  1988-istanbul

Yorum yap

Demek okadar geldi bisiklet, ozaman nefesine sağlık abicim gez sağlıcakla :D

Yorum yap

metehan kardeşim harıka bır salcano kıymetını bil,bol bol ıdman,tempolu ıdman yaparsın,harıka zınde kalacaksın suya gırdıgınde ve dalıs sonrası hıc bır hamlıgın kalmayacak bende bugun 50 km yaptım harıka ıdı adanada hava göl kenarları fılan takıldım bıraz kendıne ıyı bak,kask takmak nekadar abes gorunsede kask tak bu spora verdıgın ciddıyetı gosterır:)bakışlarada zamanla alısırsın saglıcakla kal bol pedallar iyi çalış emi rampalarda:):)
                      Utku BİLDİRİCİ
                      ZIPKINCI
                      Konu Utku BİLDİRİCİ tarafından (https://www.zipkinci.com/member/8530-utku-bi̇ldi̇ri̇ci̇ Saat 11-02-2010, 02:16 ) değiştirilmiştir.

Yorum yap

Çok güzel kareler.

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

yeşil aşk sedona:):):)
                          bende sığışayım buraya yalnız kalma metehan kardeş:)maksat birliktelik olsun buda benim yeşil sedonam tamamı toplama şimdilik aramız iyi sorun yok:)çevreci araca çevreci renk yeşil:)bol pedallar.umarım kızmadın fotolara:)uzun süre önce bende paylaşmıştım sitede fotoları yine vereyim dedim.

Yorum yap

Utku senin bisiklet aşkını gayet iyi bilirim ... Yeşil Sedona'n da gerçekten çok şık , nice 50 km lere

Yorum yap

şu hale bak, sizin bisiklet meralarınız bile çok güzel. Bizim buralarda otomobiller motositletlerin bile üzerine sürüyor bırakın bisikleti...

Nefesine sağlık.

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                              X