Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Antarctica'dan manzara ve sualtı fotoları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Olcay Hoca
    replied
    Cevap: Antarctica'dan manzara ve sualtı fotoları

Deli Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotolar çok güzel bir çoğunu dediğiniz gibi burdan önce internette görmüştüm, ama fotoyu çirkinleştiren şey ( kimse yanlış anlamasın ama) zıpkıncı logosu olmuş ne alaka bu resimleri logolamak, sanki kendi eseriniz fotoları çeken bile kendi logosunu koymamış ama siz koymayı uygun görmüşsünüz.... İlğinç....
    Çirkin kelimesi amacını aşan düşüncesizce kullanılmış bir söz olmuş. Laf olsun diye değil gerçekten paylaşımlara katkıda bulunmak için yazsanız daha faydalı olursunuz. Bu ve benzeri bir çok forumda foto paylaşımında bulunan kişiler logo kullanımı olacağını bilerek paylaşır. Aramızda uzun bir süredir bulunduğunuz için bu özelliği bilmemeniz imkânsız. şimdi bu özellik için maksadını aşan ifadeler kullanmanız da ilginç.

Yorum izini:

• Ça?atay Kemal KURNUÇ
    ZIPKINCI

• Ça?atay Kemal KURNUÇ
    replied
    Cevap: antarticadan manzara ve sualtı fotoları

Fotolar çok güzel bir çoğunu dediğiniz gibi burdan önce internette görmüştüm, ama fotoyu çirkinleştiren şey ( kimse yanlış anlamasın ama) zıpkıncı logosu olmuş ne alaka bu resimleri logolamak, sanki kendi eseriniz fotoları çeken bile kendi logosunu koymamış ama siz koymayı uygun görmüşsünüz.... İlğinç....
    Kadir bey bu çok olağan birşey. Logoyu kullanmak demek başkasına ait birşeyi çalmak demek olmuyor. Bu siteden alıntı yapacaklara ufak bir hatırlatma ve hatıradır bu. Çok isterseniz aynı fotoları başka sitelerden logosuz indirebilirsiniz. Neden bu kadar rahatsız oldunuz ki?
    Ben de size birşey sorayım, Kadir İnanır'a ait bir ünvanı kendinize nick olarak seçerken kendisine danıştınız mı.. Yanlış anlamayın ben hiç rahatsız olmadım, sadece bu konuda hassas olduğunuza göre danışmışsınızdır diye düşündüm..:D

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• Tolga Can
    Guest replied

O logo sizinde fotoğraflarınız dahil olmak üzere başka yerde kullanılırsa nerden geldikleri belli olsun diye konuluyor. Kendi albümünüzde oluşturduğunuz tüm fotoğraflara bu logo koyulur. Sitenin albümünü kullanmazsanız logo gözükmez. Bilginize...

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• Kaan MASAT
    Guest replied

çok güzel kareler paylaşımın için saol hocam....

Yorum izini:

• Eren ATEŞ
    replied

Bakınca üşüdüm ordakiler napıyo kimbilir.

Yorum izini:

• tufan acaro?lu
    replied

cok guzel fotolar elıne saglık...

Yorum izini:

• alieren06
    replied

deniz yıldızı fotosu mukemmel

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• zek_tani
    Guest replied

ya bu canlılar orada usumuyomu acaba :)

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• RIDVAN UYSAL
    Guest replied

çok güzel kareler emeğine sağlık

Yorum izini:

• lewrek
    replied

zıpkıncı logosu ne alaka bu resimleri logolamak, sanki kendi eseriniz fotoları çeken bile kendi logosunu koymamış ama siz koymayı uygun görmüşsünüz.... İlğinç....
    katılmakla beraber
    SercanZengin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ..evet çok güzel görüntüler ama biz insanlara malesef fazla bu kadar güzellik...
    teşekkürler paylaşım içn...
    %100 katılıyorum

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• Deli Kadir
    Guest replied

Yorum izini:

• levent özüça?l?yan
    ZIPKINCI

• levent özüça?l?yan
    replied

Harika fotolar eline sağlık

Yorum izini:

• üzeyir
    replied

buralara dalan arkadasların malzemelerını cok merak edıyorum kac mm ve ne kadar kalabılıyolar en onemlısıde cok buyuk cesaret ne cıkacagı kesınlıkle bellı degıl

Yorum izini:

• FAT?H GÜMÜ?BA?
    replied

eline saglık,sezginim,güzel fotolar...

Yorum izini:

• Misafir
    Misafir

• Tolga Can
    Guest replied

Paylaşım için teşekkürler...