Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Antarctica'dan manzara ve sualtı fotoları

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

Cevap: antarticadan manzara ve sualtı fotoları

Deli Kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fotolar çok güzel bir çoğunu dediğiniz gibi burdan önce internette görmüştüm, ama fotoyu çirkinleştiren şey ( kimse yanlış anlamasın ama) zıpkıncı logosu olmuş ne alaka bu resimleri logolamak, sanki kendi eseriniz fotoları çeken bile kendi logosunu koymamış ama siz koymayı uygun görmüşsünüz.... İlğinç....
    O logo sizinde fotoğraflarınız dahil olmak üzere başka yerde kullanılırsa nerden geldikleri belli olsun diye konuluyor. Kendi albümünüzde oluşturduğunuz tüm fotoğraflara bu logo koyulur. Sitenin albümünü kullanmazsanız logo gözükmez. Bilginize...

Yorum yap

Cevap: antarticadan manzara ve sualtı fotoları

Fotolar çok güzel bir çoğunu dediğiniz gibi burdan önce internette görmüştüm, ama fotoyu çirkinleştiren şey ( kimse yanlış anlamasın ama) zıpkıncı logosu olmuş ne alaka bu resimleri logolamak, sanki kendi eseriniz fotoları çeken bile kendi logosunu koymamış ama siz koymayı uygun görmüşsünüz.... İlğinç....
      Kadir bey bu çok olağan birşey. Logoyu kullanmak demek başkasına ait birşeyi çalmak demek olmuyor. Bu siteden alıntı yapacaklara ufak bir hatırlatma ve hatıradır bu. Çok isterseniz aynı fotoları başka sitelerden logosuz indirebilirsiniz. Neden bu kadar rahatsız oldunuz ki?
      Ben de size birşey sorayım, Kadir İnanır'a ait bir ünvanı kendinize nick olarak seçerken kendisine danıştınız mı.. Yanlış anlamayın ben hiç rahatsız olmadım, sadece bu konuda hassas olduğunuza göre danışmışsınızdır diye düşündüm..:D
      NE MUTLU TÜRK'ÜM D?YENE

Let's face it
      Robbery rising
      We're all bad all, bad all faces
      .....
      ...
      .

Yorum yap

Cevap: Antarctica'dan manzara ve sualtı fotoları

Çirkin kelimesi amacını aşan düşüncesizce kullanılmış bir söz olmuş. Laf olsun diye değil gerçekten paylaşımlara katkıda bulunmak için yazsanız daha faydalı olursunuz. Bu ve benzeri bir çok forumda foto paylaşımında bulunan kişiler logo kullanımı olacağını bilerek paylaşır. Aramızda uzun bir süredir bulunduğunuz için bu özelliği bilmemeniz imkânsız. şimdi bu özellik için maksadını aşan ifadeler kullanmanız da ilginç.
        OLCAY ?EN ([email protected])
        ORDU/MEDRESEÖNÜ 1971

Toprak insan? topraktan, deniz insan? da sudan yarat?l?r.Topraktan olanlar topra?a dönerler sudan olanlar ak?p denize kar???rlar.

RÜZGAR HAREKETLER? CANLI

Yorum yap

Hazırlanıyor...
        X