Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Movie Maker'da Video Düzenleme [RESİMLİ ANLATIM]

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Movie Maker'da Video Düzenleme [RESİMLİ ANLATIM]

Selamlar.
    Movie Maker programı, ücretsiz olarak kullanılabilecek en basit ve kullanışlı yazılımlardan biri arkadaşlar.
    Birçoğumuz kullanmayı biliyoruz. Bilmeyen arkadaşlar için, yardımcı olabilmek adına, resimli bir anlatım düzenledim.
    Anlamadığınız şeyleri konu içinde sorabilirsiniz.

Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Cevap: Movie Maker'da Video Düzenleme [RESİMLİ ANLATIM]

Sen var ya, insan üstü emek veriyorsun bu foruma,yüreğine sağlık kardeşim.
    Svg.
    Mustafa Sinan ACARSOY
    Samsun 1970

Yorum yap

Elinize, emeğinize sağlık. Sadece zıpkın avları için değil her konuda yardımcı olacak bir paylaşım. Gerçekten zahmet vermişsiniz emeğinize sağlık. Teşekkürler.

Yorum yap

Teşekkürler arkadaşlar. Daha fazla kişiye ulaşabilmesi adına konuyu Potoğraf albümü bölümüne taşıyorum.
        Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Adamın ham maddesisin abi

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

Süpersin Necip bence bunu sabitle ileride balık vurusam cok işime yarayacak.....

Yorum yap

Eline emegine saglik bir cok arkadasimizin isine yarayacak bir calisma olmus.

Yorum yap

Emeğine sağlık necip , işimize yarayacak birşey , bendeyeni kamera almıştım hangi programı kullanayım diye düşünüyordum , çok teşekkürler
                EMRE UÇKAN
                ADANA 1978
                AB +

Yorum yap

zaman ayırdığınız için teşekkürler.bende kullanıyorum çok güzel ve basit bir program ama bendeki sadece fotoğrafları görüyor =(((
                  videolarımı hiç görmüyor.ben ne yapmalıyım acaba?

Yorum yap

Asl? Jülide AKINCI taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    zaman ayırdığınız için teşekkürler.bende kullanıyorum çok güzel ve basit bir program ama bendeki sadece fotoğrafları görüyor =(((
                    Görüntülemek istediğiniz video formatı uyumlu değildir Jüjide hanım. Avi, mpeg, wma gibi formatları destekler movie maker.
                    İstediğiniz videoyu, üçüncü parti bir yazılımla avi formatına çevirip tekrar deneyebilirsiniz...
                    Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Necip bu forumun dibisin sen. (Başka nasıl övelim bilmiyorumki bu adamı şimdi. )

Yorum yap

Eline saglik Necip. Bu programi da videoya koydugumuz muzigin basindan ya da sonundan istedigimiz bir miktarini kesme sansimiz var midir?
                        BORN TO FISH..
                        FORCED TO WORK..

FB: https://www.facebook.com/turquaz.cam.holder
                        https://www.facebook.com/calm.power
                        E-Posta - Skype: [email protected]
                        Instagram: https://www.instagram.com/turquazsub_official
                        Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCUh..._as=subscriber

Alp Arslan 09 Ekim 1977

Istanbul Universitesi
                        SBF Uluslararasi Iliskiler

Yorum yap

Asl? Alp Arslan taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          Eline saglik Necip. Bu programi da videoya koydugumuz muzigin basindan ya da sonundan istedigimiz bir miktarini kesme sansimiz var midir?
                          Selam Alp.
                          Müziği projeye eklediğinde, projenin altında ses dalgası olarak görünür. Baştaki veya sondaki ucundan tutarak başlangıç veya bitiş yerini ayarlayabilirsin. Ayrıca buna çift tıklayarak, yukarıya açılan özelliği kullanarak "belirme ve silinme" özelliğini kullanırsın. Silinmeyi "yavaş" seçeneğinde seçersen, şarkı yayavş yavaş ses kısarak biter.
                          Çift tıkladığında açılan özelliklerde, sağ kısımda çıkan başlangıç ve bitiş zamanı ayarını kontrol edebilir ve değiştirebilirsin...
                          Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Eyvallah arkadasim deneyim bakayim su soylediklerini olmazsa basini agritirim yine
                            Asl? Necip OĞUZ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                            Selam Alp.
                            Müziği projeye eklediğinde, projenin altında ses dalgası olarak görünür. Baştaki veya sondaki ucundan tutarak başlangıç veya bitiş yerini ayarlayabilirsin. Ayrıca buna çift tıklayarak, yukarıya açılan özelliği kullanarak "belirme ve silinme" özelliğini kullanırsın. Silinmeyi "yavaş" seçeneğinde seçersen, şarkı yayavş yavaş ses kısarak biter.
                            Çift tıkladığında açılan özelliklerde, sağ kısımda çıkan başlangıç ve bitiş zamanı ayarını kontrol edebilir ve değiştirebilirsin...
                            BORN TO FISH..
                            FORCED TO WORK..

FB: https://www.facebook.com/turquaz.cam.holder
                            https://www.facebook.com/calm.power
                            E-Posta - Skype: [email protected]
                            Instagram: https://www.instagram.com/turquazsub_official
                            Youtube: https://www.youtube.com/channel/UCUh..._as=subscriber

Alp Arslan 09 Ekim 1977

Istanbul Universitesi
                            SBF Uluslararasi Iliskiler

Yorum yap

Necip hocam elinize emeğinize sağlık ..

Asl? Jülide AKINCI taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              jülide hanım bilgisayarınıza en güncel codec bileşenlerini yüklemeniz lazım videolarınızı başka formata dönüştürürseniz kalitesi mutlaka düşer ,movie makerin bildiğimiz video formatlarını okumaması gibi bir lüksü yok ,google ye codec bileşenleri indir yazın çıkan herhangi bir siteden indirip kurun veya bilen birilerine ayarlatın...

GENEL ÖNERİLER

1-codec bileşenleri : kısaca medya dosyalarını yürütmek oluşturmak vs. işlemler için gerekli yazılımdır....Codec bileşenleri: sık sorulan sorular

2-ekran kartı : movie makeri destekleyecek ve güncel durumda olacak Movie Maker sistem gereksinimleri nelerdir? - Microsoft Windows Yardım

3- ram : movie maker tam bir ram canavarıdır bilgisayarınızın ramı ne kadar yüksek olursa o kadar iyi hd ve fullhd gibi yüksek tanımlı videolar için en az 1gb ram önerilir ki bilgisayarınız en fazla kaç destekliyorsa ramı o kadar arttırın 4-6-8 -16 yardırın gidin ....

genelde hatalar bu 3 sorundan kaynaklanır , filmi bitir dediğinizde yada yüzde 99 olduğunda saçma sapan hatalar alıp çileden çıkıp hayattan soğumak istemiyorsanız bunlar şartt...
                              Yavuz YILDIRAN
                              1985 - ÜNYE
                              sigpic
                              [email protected]
                              cep: 555 747 78 31
                              z?pk?n avlar?m: http://www.youtube.com/user/unyem52

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X