Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Tebliğ'in Anlattıkları - Bizim Bildiklerimiz - Balık Türleri (3/2 Tebliğ Güncelleme)

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Tebliğ'in Anlattıkları - Bizim Bildiklerimiz - Balık Türleri (3/2 Tebliğ Günce

Asl? hydra taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    elektrik balığı (torpedo marmorata) , yada lapin avlanması yasakmıdır?
    Yasak değil. Lakin Elektrik balığının ekonomik ve av değeri yoktur...
    Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Cevap: Tebliğ'in Anlattıkları - Bizim Bildiklerimiz - Balık Türleri (3/2 Tebliğ Günce

Arkadaşlar,
      Eşkina balığı avı tekrar yasaklandı mı? Geçen hafta sonu dalışımızda jandarma eşkina varsa tanesine 650TL ceza yazarım dedi. Hiç bir yerde yasak olduğuna dair ibare yok sizin bilginiz var mı?

Yorum yap

Asl? TROY taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
        Arkadaşlar,
        Eşkina balığı avı tekrar yasaklandı mı? Geçen hafta sonu dalışımızda jandarma eşkina varsa tanesine 650TL ceza yazarım dedi. Hiç bir yerde yasak olduğuna dair ibare yok sizin bilginiz var mı?
        yok öyle bir şey Can bey, jandarma işkembeden sallamış
        Türkay Demiro?lu
        ?stanbul-F?nd?kzade
        01.03.1967
        0 Rh+

Yorum yap

Bu tür durumlarda günde bir tane ve 80 kiloya kadar inzibate jandarmus vurulabilir...
          Burak Göker (1969)
          ?st - Fbahçe

Yorum yap

Balıkçılar ve Jandarma ile birbirimize giriyorduk zaten, gerçekten bu balıkçı milletini anlamıyorum adam bizi şikayet etmiş. Ettiği şey şu, Benim denizimde benim balıklarımı vuruyorlar ve satıyorlar .
            Hangi birine laf söyleyeceksin insan şaşıyor, jandarma ondan cahil ben Çorumluyum balıktan anlamam diyor Eşkina isimli balığı vurmak yasak diyor! Sahil güvenlik geliyor mendirek dışında dalış yasak diyor
            İnternetten sirküleri gösteriyoruz sonra merkeze telefon ediyor ha tamam haklısınız diyor.
            Memlekette cehalet gırtlağa dayanmış işi bu olan adamın bile haberi bilgisi yok mevzuattan yasadan. Kime neyi nasıl anlatırız bilmiyorum ama Derneğe büyük iş düşüyor bence.

Yorum yap

elinze sağlık
              ?STANBUL/KARAKÖY SPORTC?TY
              ?STANBUL/BA?CILAR
              ÇANAKKALE/GEY?KL?
              [email protected]
              0555 2137646
              Facebook adresim
              https://www.facebook.com/erbaki

Yorum yap

elinize emeğinize sağlık bu faydalı çalışma için teşekkür ederim
                Soner TA?
                ?STANBUL
                05435238364
                YA? 37
                sigpic
                NEFES?N?Z VE ?ANSINIZ BOL OLSUN
                passion trip master
                paranoyak frekans

Yorum yap

elinize sağlık

Yorum yap

Re: Tebliğ'in Anlattıkları - Bizim Bildiklerimiz - Balık Türleri (3/2 Tebliğ Güncelle

(Kikla - Lapin) ayrı balık değilmi Lapin ve Kikl farklı türler diye biliyorum

Yorum yap

Lapin ismi, kikla balığının da dahil olduğu geniş bir familyanın ismidir (Labridae)
                      Yani kikla bir lapin türüdür...
                      Sualt? Çekimlerim

...Mare Nostrum...

I dive, therefore I am

Yorum yap

Harika paylasim

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X