Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağırıyordu beni

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Cevap: Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağırıyordu beni

Aşkın Bey yazınızı okurken hemen bir profil canlandı gözümde. Camiamızda her kes adını bilir kendini tanır. Adını ve şehrini söylemeyeceğim Akdenizde dalar. Gerçekten çok meşhurdur. Rekortmendir. Bir dergideki röpartajında Ekmek paramı zıpkıncılıktan kazanıyorum diyordu. O zaman başka işi yoktu. şimdi de öyle mi bilmiyorum. O zaman şöyle düşünmüştüm; Profesyonel balıkçı ağla balık avlıyor, bu zıpkınla. Yöntem farklı olmakla birlikte her ikisi de ekmeğini bu yolla kazanıyor. Bu da profesyonel zıpkıncı. Yine de içimden bir ses hep, zıpkıncının balık satmaması gerektiğini söyler. 45 yıldan fazla zıpkıncılık yaptım bir tek, bir kez dahi balık satmadım. Balık satan zıpkıncıyı anlamaya çalışsam da kim olursa olsun sevmiyorum.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Cevap: Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağırıyordu beni

Yemin ederim tüylerim diken diken oldu Aşkınabi anlatılabilecek en anlamı ve en güzel şekilde anlatmısın tesekkür ederiz artık zıpkıncı eksilmesin...

Bir yorum yaz:

• dowso
    yan?tlad?

ben ki bu hobiye yeni başlıyacagım. kulağıma küpedir bu yazdıklarınız...

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

cok güzel bir yazı hocam teşekkürler paylaştığın için

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

çok anlamlı teşekkürler..

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Kalemine yüreğine sağlık hocam ders vermişsin.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

çok anlamlı bir yazı tabiki anlayana...umarım nefislerimize uyup hırslarımıza yenilip evde bekleyenlerimizin oldugunu unutmayız. umarım artık bu sitelerde üzücü haberler paylasmayız,hep mutlu oldugumuz,ailemizle sevdiklerimizle ve denizimizle beraber cekilmiş güzel fotolar güzel anlar paylasırız...allah kazasız belasız dalıslar nasıp etsın cumlemıze...

Bir yorum yaz:

• 007 antalya
    yan?tlad?

AnlayabileneSaygılar.

Bir yorum yaz:

• BurakBoztepe
    yan?tlad?

teşekkürler hocam. çok güzel mesaj vermişsiniz.. umarım ilgili yerlere gidiyordur mesajınız..

ellerine ruhunuza sağlık..

Bir yorum yaz:

• mesut
    yan?tlad?

Tebrikler Askin Bey, duygulandirdiniz bizi...
    tesekkur ediyoruz.

Mesut

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Gerçekten anlamlı ve akıcı bir şekilde yazmışsın yazdıkların kendi kendini okuyor sanki. Allah kimseye öyle hırs vermesin.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

o kılevyede her tusa dokunan parmaklarına saglık çok güzel bir yazı olmus teşekkürler

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

teşekkürler.
    evet bende yeni başladım hırsım var tabi ama bu tip yazılar biraz olsun suyun altını bilmemden birazda tahmin etmemden dolayı kısa süreli etkiliyor ve çok derine dalma zamanı şimdi değil dedirtiyor. birilerinin bunları söylemesi sanırım daha erken olacak şeyleri geciktiriyor önlem aldırıyor buda tecrübeyi ve arkadaşsız dalmamak gerekliliğini vurguluyor vs, vs...

Bir yorum yaz:

• dalgıçabi
    yan?tlad?

arkadaşım zıpkın gibi mesaj vermişsin artık anlayan anladı
    anlamayan suyun altındayken hatırlar
    hırs ( para ve trofe ) den vazgeçmek bazıları için bir belanın başına gelmesiyle oluyor hayırlı dalışlar dilerim herkeze

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

eline sağlık...

Bir yorum yaz:

Haz?rlan?yor...
X