Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağırıyordu beni

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağırıyordu beni

cok güzel bir yazı hocam teşekkürler paylaştığın için

Yorum yap

• Cevap: Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağırıyordu beni

ben ki bu hobiye yeni başlıyacagım. kulağıma küpedir bu yazdıklarınız...

Yorum yap

Yemin ederim tüylerim diken diken oldu Aşkınabi anlatılabilecek en anlamı ve en güzel şekilde anlatmısın tesekkür ederiz artık zıpkıncı eksilmesin...

Yorum yap

Aşkın Bey yazınızı okurken hemen bir profil canlandı gözümde. Camiamızda her kes adını bilir kendini tanır. Adını ve şehrini söylemeyeceğim Akdenizde dalar. Gerçekten çok meşhurdur. Rekortmendir. Bir dergideki röpartajında Ekmek paramı zıpkıncılıktan kazanıyorum diyordu. O zaman başka işi yoktu. şimdi de öyle mi bilmiyorum. O zaman şöyle düşünmüştüm; Profesyonel balıkçı ağla balık avlıyor, bu zıpkınla. Yöntem farklı olmakla birlikte her ikisi de ekmeğini bu yolla kazanıyor. Bu da profesyonel zıpkıncı. Yine de içimden bir ses hep, zıpkıncının balık satmaması gerektiğini söyler. 45 yıldan fazla zıpkıncılık yaptım bir tek, bir kez dahi balık satmadım. Balık satan zıpkıncıyı anlamaya çalışsam da kim olursa olsun sevmiyorum.

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
          X