Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağırıyordu beni

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağırıyordu beni

Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağarıyordu beni. Bak ne kadar kolay diyordu vurduğum el kadar orfozlar. Üstatlar yapıyor sen de yapabilirsin çok daha fazla kazanabilirsin diye haykırıyordu lahoslar. Taşlara in orda daha fazlası var diyordu orkinoslar akyalar. Evet yapabiliyordum daha derine inebiliyor daha büyüklerini vurabiliyordum. Müşteriside hazırdı çok kolaydı her şey. Resimlerim internetde rating rekorları kırıyordu. Aman Allahım artık beni herkez tanıyordu. Abi nasıl yaparız diyordu insanlar.

İşte yine bir dalış günü. Var mı benden daha iyi dalıcı? şimdi gidip o meşhur meramda trofeleri avlıycam. Once halde satıcam sonra çektirdiğim resimleri internetde paylaşıp ne kadar büyük bir avcı olduğumu göstericem. Ben o hobicilere benzemem bakın gözünüz balık görsün!!! Derinlik sarhoşluğu yaşadım bir kaç kez. Bir kaç kez bayıldım tam yüzeye vardım derken. Arkadaşlar vardı neyseki senkopa yenik düşmedik. Ama olsun evdekiler bekler. Derinler beni çağarıyor nerden görecek bilecek sahil güvenlik ekmek parası bu.

Troller benden daha mı dürüst? Ben de gündüz dalıyorum. Nefesimle kazanıyorum hayatımı. Ama bazen gecede girmek lazım diyor insan kendine. Yetmiyor bu olmuyor. Tüple dalan arkadaşlarım var neler neler kazandılar. Benim neyim eksik.. Ben mi bitiricem denizdeki balığı? Serbestçiyim özünde evet ama bazen tüple de iniyorum gece gündüz. Büyük dalıcıyım ben mazur görün resimlerime bakıp oyalanın olmaz mı?

İşte yine bir dalış günü. Bugün ölüceğimi bilsem gidermiydim hiç. Bir trolde olmak isterdim belki. O resimleri koyarmıydım internete ben ne büyük ustayım diye? Bilseydim yaparmıydım?

Bugün daha derine inmek lazım. Daha çok para lazım. Yapan nasıl yapıyor kardeşim. Benim neyim eksik.

Bu orfoz kaç para eder? Bu lahos hangi faturamı öder? Bu akya ZIPKINCI da kaç hayran eder?

Gözlerim kararıyor yukarı bakamıyorum. Ne kadar kaldı acaba? Üstatlar bakma yukarı dediler ama orda bekliyenler var nasıl bakmayım? Eşim çocuklarım annem babam ne derler ne düşünürler? Hadi gayret bir kaç metre kaldı. Bana bişey olmaz. Ne büyük dalıcıyım ben yakışır mı?

Gücüm kalmadı. Tükendim. Özür diliyorum yanlış örnek olduğum sizlerden. Resimlerime bakıp vay be diyenlerden özür diliyorum. Uzak durun diyorum. Ailemden arkamdan ağlıyanlardan özür diliyorum.

SUALTI AVCILIĞI VE SERBEST DALIş HAYATİ RİSKLER İÇEREN TEHLİKELİ SPORLAR KATAGORİSİNDEDİR. SEVDİKLERİNİZİ UNUTMAYIN!!!

Devamı...
    En son düzenleyen Okan YILDIRIM; 27.Kasım.2009, 05:36.
    NUR ?Ç?NDE YAT KARDE??M

Cevap: Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağarıyordu beni

çok anlamlı bir mesaj teşekkürler.
    Sinan KARACAN
    SA?LIK MEMURU
    ANTAKYA/HATAY

Facebook:TÜRK?YE SERBEST DALI? VE ZIPKIN AVCILARI grubu

sigpic

Yorum yap

Cevap: Sattığım her balık ardından kazandığım her lira daha derine çağarıyordu beni

Ders niteliğinde mükemmel bir yazı olmuş..Eline emeğine sağlık Hocam..
      ?SMA?L HAKKI ?AH?N
      1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

super yazi

Yorum yap

Eline sağlık Aşkın Abi.
          "Totally Addicted To Bass"
          Av.Mustafa PAKER (1980) - Göztepe/?ZM?R

Yorum yap

Ellerine sağlık Aşkın. Güzel yazı
            Sava? EL?AÇIK
            KUZEY EGE AVCILARI
            Edremit - 1964-
            0505 483 63 49
            0266 392 11 65

[email protected]
            sigpic

Yorum yap

yürekten yazıldığını diken diken olan tüylerimden yüreğime ulaşmasından anladım.
              bir çok hatayı doğmadan öldürdünüz.sağolun.

Yorum yap

Abi ellerine sağlık... Gerçekten güzel bir yazı keşke herkez okusa; okuyanlarda aklandan çıkarmasalar bu yazılanları...

Ra?it Ü. // ?zmir

Yorum yap

muhteşem bir yazı , canı gönülden tebrikler , "zipkinci" nın trofesi bu olsa gerek...
                  Bülent BARI?
                  ?ZM?R
                  1987
                  05556755275
                  www.bulentbaris.com
                  www.instagram.com/bulent.baris/

sigpic

Yorum yap

harika...

Yorum yap

muhteşem bi trofe inşallah herkezin kalbinde,aklında bi iz bırakmıştır bu yazı inşallah herkezin kulagına küpe olur inşllah birdaha hiçbi kardeşimizi kaybetmeyiz(

Yorum yap

çok güzel bir yazı tebrik ederim...sevdikerinizi unutmayın...

Yorum yap

çok güzel bir yazı geRçektende çok anlamlı çok teşekkurler umarım herkez bu yazıyı bıraz ornek alırda dıkkat eder.. evdekı beklıyenlerıne... cok guzel bır mesaj olmus cok tesekkurler..

Yorum yap

Yine aşkın abiden yine tek solukta okunan harika bi yazı...
                            1aylıktan 20yıllığa bütün zıpkıncıların alması gereken mesajlar içeriyor...
                            Teşekkürler

Yorum yap

Çok güzel bir yazı. inşalah herkes okur ve okuduğundan birşeyler çıkarıp bazı durumların gerçek olduğunu anlar. Çünkü ölüm insana saniyeler kadar yakın. Ölmekle iş bitmiyor arkadaşlar en sevdiğiniz yakınlarınızın hele hele o tatlı yavrularımızın feryatlarını düşünün .Bizim ufacık bir hırs ve dikkatsizlik uğruna onları hayat boyu yetim ve boynu bükük bırakmaya acıların en büyüğünü yaştmaya hakkımız yok. Hayat çok güzel. İnşallah herzaman sitemizde yaşadığımız en tatlı anılarımız yazılır acı haberlerimiz yerine.
                              Ali PÜLHAN
                              Ayd?n-1970
                              [email protected]
                              0 507 303 74 06
                              SEFER?H?SAR-?ZM?R

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X