Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Niye Albüm oluşturmalıyız?

Çökü?
Bu konu sabit bir konudur.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Niye Albüm oluşturmalıyız?

Niye Albüm oluşturmalıyız?

Arkadaşlar eski sistemimizde resimlerimizi galeriye yükleyip daha sonra adresini alarak sergileme imkanımız vardı. Yeni sistemde ise bunun ötesinde özellikler mevcut. Artık özellikle av resimlerimiz sistemde yer alan on binlerce resmin
    içinde kaybolup gitmeyecek. Tabi bunun mümkün olabilmesi için kendimize özgü albümümüzü oluşturmalıyız. Albumumuz bizim kişisel arşivimiz olarak sistemde yerini alıcak ve her an ziyarete açık olucak. Özellikle avlarımız için oluşturacağımız albüm foto bölümünde olduğu gibi belli bir süre için değil sürekli katılımcıların beğenisine açık olucak.

Bu noktada diğer bir hususda diğer image hosting siteleri üzerinden eklediğimiz resimler. Bu tarz resim yüklediğimizde öncelikle görüntülenme sorunları, resmin açılmasında yavaşlık ve ilerliyen zamanda resmin tamamen kaybolması gibi sorunlar kaçınılmaz oluyor. Dolayısıyla yeni sistemimizde oluşturacağınız şahsınıza özel album içine resimlerinizi eklerseniz hem görüntülenme sorunlarından kaçınmış olursunuz hem de bir bütünlük ve süreklilik sağlanmış olur.

Kendi PC mizde resimlerimiz tabiki var toplu halde ama bu yeni özellik bize her nereye gidersek gidelim eşimize dostumuza resimlerimizi yanımızda taşıma ihtiyacı duymadan albüm düzeni içinde gösterebilme imkanı sağlıycaktır.

ZIPKINCININ güçlü alt yapısı ve sürekliliği her hangi bir resim yükleme sitesinden çok daha etkin biçimde ev sahipliği yapıcaktır anılarınıza avlarınıza.

Dalın sağlıcakla
    En son düzenleyen Aşkın YILDIRIM; 23.Haziran.2008, 01:07.
    NUR ?Ç?NDE YAT KARDE??M

Cevap: Niye Albüm oluşturmalıyız?

Aydınlatıcı bilgiler için teşekkürler Aşkın Hocam.

Bizim gibi amatör ruhla avcılık yapanlar için güzel bir yenilik..
    ?SMA?L HAKKI ?AH?N
    1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

Bilgilendirmen için sagol aşkın abi ben kendi albümümü oluşturdum
      bakmak isteyen 24 saat bakabilir

Yorum yap

Alüm yaratma konusunda takılan arkadaşlar bana özel mesaj yolu ile ulaşabilirler, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.

Lütfen bana mesaj atmadan önce şu mesajı inceleyiniz : http://zipkinci.com/photo-fotograf-a...m-eklerim.html

Saygılar,
        O.Y.
        Kalbimdesin Abi!

Yorum yap

Emekleriniz ve bilgilendirmeleriniz için teşekkür ediyorum...
          ..denizleri seviyorsan dalgalar? da seveceksin....

Ayhan Günes / 1971

Yorum yap

Mükemmel bir özellik.Yıllardır yurtdışı dahil bütün siteleri takib ederim.Amerikadaki bir site hariç böyle güzel özellikler görmedim.sadece galeri değil profil kısmı adeta zıpkıncının facebook'u gibi...emeği geçenlere çok teşekkür ederim.
            ?nsanlar dikkatli bir gözlemci ve vicdanl? bir koruyucu olsa kimbilir do?a daha bize neler sunacak
            Ozan HO?KEN (1971) Gaziemir/ ?ZM?R

Yorum yap

albüm hazırlıyan herkesin ellerine sağlık..

Yorum yap

Güzel ve başarılı bir çalışma olmuş.Emeği geçen arkadaşlara teşekkür ederim.
                Hüseyin ÇAMCI
                0532 136 68 21

sigpic

Yorum yap

güzel bir çalışma,elinize saglık,teşekkürler..
                  fatih gümü?ba?
                  1988-istanbul

Yorum yap

öncelikle herkese slm peki ben resimlerimi yükledim ama şimdi herkez yorum yapalecekmi yni yorum yapılacak yeremi resim yükledim yoksa yanlış yeremi yüklemişimyardımcı olursanız sevinirim ilk resim yoluyorum cünki

Yorum yap

Bu konuyu güncelleyelim. Zira image hosting sitelerindeki resimleri işyerimden çoğunlukla göremiyorum.
                      sigpic
                      Murat Y?lmaz 1980
                      ?stanbul
                      Padi 1 Freediver

Laiklik, yaln?z din ve dünya i?lerinin ayr?lmas? demek de?ildir, tüm yurtta?lar?n vicdan, ibadet ve din özgürlü?ü de demektir.
                      MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Yorum yap

Bende katılıyorum

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X