Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

# Deniz beni çağırıyor #

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• # Deniz beni çağırıyor #

HAVA hafif puslu ve rüzgarlı denizin uğultusu kullaklarımı cınlatıyor. bu çağrıya yabancı deyilim içimde yine bir kıpırtı bir heyecan fırtınası başladı kalp atışlarım hızlandı ve hayaller kurmaya başladım acaba bugün aradığım trofe orda bir yerde benimi bekliyor diye düşündüm.ve hazırlıgımı yapmaya başladım. meraya vardıgımda içimi bir huzur kapladı derin bir nefes alıp. vurası benim evim diye düşündüm burda daha önce bir çok defa avlanmıştım. o yüzden balık avlamak dışında bu muhteşem manzaranın bu güzelliğin tatını cıkarmam gerekli diye düşündüm. içimde avcılık hissiyatı kaybolmuş yerini farklı bir duyguya bırakmıştı. artık balık avlamak ikinci pilandaydı o an için önemli olan orda denizin içindeki o muhteşem canlılarla o ortamı paylaşmak. ve etrafımdaki eşsiz güzelliklerin tadını cıkarmak istiyordum...
    zaman nasıl geçti hiç anlamadım bir kaç balık avlamıştım. bir kaçtanede kaçan balığı takıp ederken derine doğru peşlerinden sürüklendiğimi anladım. okadar güzeldiki derinlerde yuvalar trofeler renkler herşey çok farklıydı. ama ben buraya ait deyilim ve yeniden nefes alabilmek için yukarı cıkmam gerektiğini biliyordum. ve doğaya meydan okuyamazsınız. belki bugün siz kazanırsınız ama yarın o kazanıcaktır. bu yüzden daha fazla zorlamadan avı sonlandırıp eve doğru dönüşe geçtim ve bu avıda çok keyif alarak tamamlamış oldum
    her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
    serkan güne?
    1982

Cevap: # Deniz beni çağırıyor #

Tebrikler
    ALPER UZUNDAL (15.02.1983)

MERSIN

Yorum yap

Cevap: # Deniz beni çağırıyor #

Her daim sağlıkla, sıhhatle, güvenle vede keyifle dalabilesin, İnşaAllah.
      BARI? TA?DEM?R 1974 A?RI
      1974 KIBRIS BARI? HAREKATI ?SM?M?N KAYNA?I

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
      X