Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Hava soğuk su daha soğuk

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Hava soğuk su daha soğuk

Soğuk ve yağışlı bir dalış tan gördüğüm tek levreği de alarak hızlıca eve döndüm. Dalış süresi 3 buçuk saat. Zaten daha fazla suda kalmam sanırım mümkün değildi. Daha irileri size nasip olsun.

Sudan çıkıca yine kendime sordum zorun ne bu kadar soğuk havada suyun içindesin diye. Cevap veremedim kendime. Hastalık bizimkisi açıklaması yok.

En son düzenleyen flogger; 13.Ocak.2018, 23:27.
    Yusuf Esin
    Edremit, Bal?kesir
    [email protected]

Cevap: Hava soğuk su daha soğuk

Tebrikler, güzel av olmuş. Bende Güre de dalıyorum. Bu aralar levrekler boy göstermeye başladı. Rastgelsin, iyi avlar.
    Sadi
    Kar??yaka/?zmir

Yorum yap

Tebrikler Hocam, nefesine kuvvet. Edremit Korfezi hangi bolgede aldin acaba bu guzel avi sayet sakincasi yoksa senin icin paylasmanin? Simdiden tesekkurler...Selametle kalin saglicakla dalin....
      Kuzey Ege
      Gemi Insaa Mühendisi
      Serbest Dalis/Zipkinla Balik Avi/Acik Deniz Yuzme Yarislari/Yelken/Siir/Klasik Müzik/Fotograf

Yorum yap

Sadi Hocam, iyi aksamlar, nedir acaba gormus oldugunuz levreklerin boyutlari? Gecis levrekleri mi bunlar yoksa yerli mi? Paylasirsaniz memnun olurum...Saglicakla kalin....
        Kuzey Ege
        Gemi Insaa Mühendisi
        Serbest Dalis/Zipkinla Balik Avi/Acik Deniz Yuzme Yarislari/Yelken/Siir/Klasik Müzik/Fotograf

Yorum yap

Tebrikler hocam. Yalnız edremit körfezinde sular hala soğuyamadı. Tahminimce tüm ege için geçerli bu. Çok lodos yaptı. şu vakitten sonra da aşırı soğumaz gibi. En azından geçen seneki gibi 10-11 dereceleri görmeyecek gözüküyor. Bugün 15 derece idi. Mevsim normallerinin üzerinde gibi
          ceyhun ba?can
          Bal?kesir/edremit/akçay
          SSI Freediving L2

Yorum yap

Tebrikler güzel av.
            OLCAY ?EN ([email protected])
            ORDU/MEDRESEÖNÜ 1971

Toprak insan? topraktan, deniz insan? da sudan yarat?l?r.Topraktan olanlar topra?a dönerler sudan olanlar ak?p denize kar???rlar.

RÜZGAR HAREKETLER? CANLI

Yorum yap

Asl? impunity taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Tebrikler hocam. Yalnız edremit körfezinde sular hala soğuyamadı. Tahminimce tüm ege için geçerli bu. Çok lodos yaptı. şu vakitten sonra da aşırı soğumaz gibi. En azından geçen seneki gibi 10-11 dereceleri görmeyecek gözüküyor. Bugün 15 derece idi. Mevsim normallerinin üzerinde gibi
              Doğrudur. Su çok soğuk değil ama geçen sene 11 derecede üşümezken ve 6 saatlik dalışlar yaparken, son iki aydır dalışlarım 4 saat bile sürmüyor. Elbise cressi scorfano 5mm birde 3mm iç yelek var. Geçen sene yelekte yoktu. Acaba elbisemi inceldi yoksa ben mi yaşlandım. :-)
              Yusuf Esin
              Edremit, Bal?kesir
              esin[email protected]

Yorum yap

Elbise incelmese bile eskidikçe yalıtımı ciddi oranda düşüyor. Bir de ben 7 mm smooth elbiseyle bile donuyorum. Valla bünye meselesi. Suda benim kadar üşüyeni de görmedim
                ceyhun ba?can
                Bal?kesir/edremit/akçay
                SSI Freediving L2

Yorum yap

Asl? impunity taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Elbise incelmese bile eskidikçe yalıtımı ciddi oranda düşüyor. Bir de ben 7 mm smooth elbiseyle bile donuyorum. Valla bünye meselesi. Suda benim kadar üşüyeni de görmedim
                  Haha, Ceyhun ben senin çıplak ayakla daldığına sahit olmuştum. Üşüyorum diyorsan su gerçekten soğuk olmalı.

Derin dalmanın bir dezavantajı elbise incelmesi, senin durumunda bu normal dostum.
                  Mesut Peynirci
                  Marmaris/Mu?la

Denizde efelik olmaz. (Marmaris atasözü)

Yorum yap

Tebrikler ile afiyetler olsun.

Bende çok üşüyorum galiba... Yaşlılıktan olsa gerek. Ahh gençliğim. Gerçi bizde sular 6 7 dereceleri gördüğü zamanlarda oluyor. O zaman Ege vede Akdeniz'deki su sıcaklıklarından şikayet edenleri duyunca içim sızlıyor.
                    BARI? TA?DEM?R 1974 A?RI
                    1974 KIBRIS BARI? HAREKATI ?SM?M?N KAYNA?I

Yorum yap

Asl? Mesut PEYNİRCİ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      Haha, Ceyhun ben senin çıplak ayakla daldığına sahit olmuştum. Üşüyorum diyorsan su gerçekten soğuk olmalı.

Derin dalmanın bir dezavantajı elbise incelmesi, senin durumunda bu normal dostum.
                      Sizin oralar can can mesut abi. Orda çırılçıplak bile dalınır
                      ceyhun ba?can
                      Bal?kesir/edremit/akçay
                      SSI Freediving L2

Yorum yap

Tebrikler Bu soru çoğumuz tarafından soruluyor emin olun Bu soğukta ne yapıyorum ben gibisinden
                        Ufuk Enginar
                        Fatih-?st.
                        [email protected]

Yorum yap

boyle guzel paşaları ağırlayınca antartika suyunada gireriz tebrikler sağlıklı dalışlar
                          Yusuf ALTU? - Adana
                          1984--B rh+
                          Beden Egitimi Ogretmeni

Balikcilar, ölene kadar genc kalir cunku balik tutmak, yasla birlikte sonmeyen tek genclik tutkusudur...

Yorum yap

tebrik ederim
                            sigpic
                            Co?kun TEKE , 04-05-1977 , MAN?SA / Merkez

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                            X