Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

# akşam suyu by serkan güneş #

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• # akşam suyu by serkan güneş #

Gene güzel bir av ve hikayesi ile sizlerleyim dostlar
    Bugün evde boş boş oturuyordum keyfimde yoktu
    dalışa gitsemmi gitmesemmi karar veremedim sonra hava durumuna baktım fırsat bu fırsa değerlendirmem lazım dedim yoksa
    Ertesi gün deniz ve hava av için pek elverişli olmuyaçaktı. hemen hazırlandım ve evin önündeki meraya doğru yola cıktım
    av öncesi pilan yapmak çok önemli
    bunun yanında merayı iyi tanımak süprizlere hazırlıklı olmak lazım
    ayrıca koşullar farklılık gösterdiğinde
    çok zorlamadan teknik deyiştirip ava devam ede bilmeliyiz
    bugün suyun ve görüşün cok iyi olmadığını bildiğimden hazırlığımı buna göre yaptım
    normalde genel av tercihim 10 - 15- ve üzeri avlanmayı seviyorum ama suyun durumuna göre bağzen kıyılarda baskın avıda yapıyorum
    bugün sığda avlanıcagım için kemerime ilave agırlık taktım hedefimde sokar avlamak vardı ama deniz süprizlerle dolu
    ilk agaşonda iri bir kefal vurunca gelen sokarlara atmayıp bekledim bunun ödülünüde ikinci iri kefali vurunca aldım
    av böyle devam etti biraz agaşon biraz başkın yaparak güzel bir avı daha geride bıraktım
    her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
    serkan güne?
    1982

Cevap: # akşam suyu by serkan güneş #

Kardeşim nefesine sağlık. Nasibin vede kısmetin her daim bol olsun, İnşaAllah.
    Tebrikler ile afiyetler olsun.
    BARI? TA?DEM?R 1974 A?RI
    1974 KIBRIS BARI? HAREKATI ?SM?M?N KAYNA?I

Yorum yap

Asl? BARIş TAşDEMİR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Kardeşim nefesine sağlık. Nasibin vede kısmetin her daim bol olsun, İnşaAllah.
      Tebrikler ile afiyetler olsun.
      inşallah kısmet olursa böyle güzel avları ileride birlikte yapmayı çok isterim Barış ustam
      her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
      serkan güne?
      1982

Yorum yap

Tebrikler, nefesinize sağlık.

[email protected]
        https://twitter.com/kyhn_yldrm
        http://www.icimdekidusman.com
        '' Türk ?nsan? Para Gibidir.. içine ???k tut, Atatürk yoksa sahtedir... ''

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
        X