Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

# Bayiliyorum bu renklere #

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• # Bayiliyorum bu renklere #

2 gunluk avlar malesef hava cok yagisli ve bu yuzden derelerden denize camurlu su akiyor ve gorus cok kotu
    bu yuzden buyuk
    baliklar orta gozukmuyor yinede bos cikmadigima seviniyorum
    bu renkli baliklara bayiliyorum

her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
    serkan güne?
    1982

Cevap: # Bayiliyorum bu renklere #

Serkan millet sayende balığa doydu oralarda... Afiyet olsun.
    Ufak baliklari izlemek onlari vurmaktan daha zevkli...

Omer Cayman ET95
    Sporasub SK40 90

A.Cenk Tuzun
    sigpic

Yorum yap

Asl? cenknehir taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Serkan millet sayende balığa doydu oralarda... Afiyet olsun.
      beni herkez cok seviyor Cenk abi
      her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
      serkan güne?
      1982

Yorum yap

Baliklar guzel. Bir sorum olacak, is icin mi ogrenim icin mi yoksa tatil icin mi balidesin,,
        ONUR ALTINKOÇ
        1985 ?STANBUL

Yorum yap

Asl? onr6nkoc taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Baliklar guzel. Bir sorum olacak, is icin mi ogrenim icin mi yoksa tatil icin mi balidesin,,
          tatil ve aile ziyareti icin balideyim 2 aylik tatil ve avlar devam ediyor
          serkan güne?
          1982

Yorum yap

Tesekkurler Serkan, Bu sene tatil icin. Aklimda 2 secenek var ama kismet tabiki. Birincisi gurcistan batuma kadar guzel bir karadeniz turu yada. Senin o taraflara 1 haftalik falan bi tatil. Bakalim arastiriyorum. Oralarda zorluk cekermiyiz gitsek ? 1 hafta,
            ONUR ALTINKOÇ
            1985 ?STANBUL

Yorum yap

Asl? onr6nkoc taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
              Tesekkurler Serkan, Bu sene tatil icin. Aklimda 2 secenek var ama kismet tabiki. Birincisi gurcistan batuma kadar guzel bir karadeniz turu yada. Senin o taraflara 1 haftalik falan bi tatil. Bakalim arastiriyorum. Oralarda zorluk cekermiyiz gitsek ? 1 hafta,
              bir hafta bence cok kisa bir sure
              bir haftada bir sey anlamazsin cunku yol yorgunlugu hava deyisimi saten 3 gunde zor geciyor
              bir diger konu alis veris yaparken turis oldugundan sokak saticilarindan yada uzerinden etiket olmayan yerlerden brsey almamani
              oneririm cunki yabanci oldugunu anladiklari icin senden fazla para istiye bilirler
              birde gezmek icin geliceksen dunyanin en guzel yerlerinden birisi burasi gorucek ve gidicek cok yer var
              ayrica dalis yaparim diyorsan her yerde avlanamazsin biraz tehlikeli sulari ceken akintilar var ve tehlikleri turler cok dikkat etmen gerek
              ve her yerde dalis yapilmiyor
              pilajlar ve halka acik yerlerde zipkinla balik avliyamiyorsun ama arastirisan cok guzel avlanicak yerler var
              serkan güne?
              1982

Yorum yap

Bizim burdaki standartlarin bir coguna uyarim plajlar vb. Konusunda ama tropikal baliklar tereddut yasarim izin konusunu ayarlayabilirsem. 10 falan da olabilir hele mart ayini bi atlatayim da. Verdigin bilgiler icin cok tesekkurler.
                ONUR ALTINKOÇ
                1985 ?STANBUL

Yorum yap

Balıklar güzel, elinize sağlık, fakat 5. ve 6. resimdeki sucukları bir tek ben mi gördüm, baya Türk usülü sucuk gibi duruyor, hikayelerini merak ettim doğrusu...
                  Baturhan Ba?kurt
                  ?stanbul 1971

Yorum yap

Asl? batsub taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Balıklar güzel, elinize sağlık, fakat 5. ve 6. resimdeki sucukları bir tek ben mi gördüm, baya Türk usülü sucuk gibi duruyor, hikayelerini merak ettim doğrusu...
                    onlari memleketten gelirken getirdim balide yemek kulturu bizim mutfaga pek hitap etmediginden zor zamanlarda sucuklarim beni kurtariyor ac kalmaktan
                    serkan güne?
                    1982

Yorum yap

Serkan nefesine sağlık. Öyle renkli balıklar olsa da bizlerde çok sevsek.
                      BARI? TA?DEM?R 1974 A?RI
                      1974 KIBRIS BARI? HAREKATI ?SM?M?N KAYNA?I

Yorum yap

Asl? BARIş TAşDEMİR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        Serkan nefesine sağlık. Öyle renkli balıklar olsa da bizlerde çok sevsek.
                        aslinda ne guzel olurdu 2 turk zipkinci balide birlikte avlana biliyor olasak Baris abi hem benim mera genis istedigimiz yerde agason baskin takilirdik
                        keske 1 saat mesafede olsanda bana eslik etsen bende yanniz dalmamis olurdum
                        serkan güne?
                        1982

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                        X