Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

# Bali Avlari by serkan gunes #

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• # Bali Avlari by serkan gunes #

arkadaslar baliden selamlar sizlere guzel haberlerim var ucak yolculugu sonrasi 2 gun esimin akrabalarinin evinde dinlendikten sonra
    esimin koyune ulerana yola ciktik yolculugumuz 3 saat surdu ve vardigimizda hava kararmisti bu yuzden denizin durumunu konturol edicek vakit kalmamisti
    esim bu sezonun yagmur sezonu oldugunu ve denizin dalgali oldugunu soylemisti tabi benim hayaller suya dustu moraller bozuldu neyse nasip deyip uyumaya gittim
    sabah nasilsa deniz kotudur deyip acele etmeden ogleye kadar oyalandiktan sonra esimin erkek kardesi ile beraber motorsikletle 30 dakika uzakliktaki meraya gittim
    meraya vardigimda beni muhtesem bir deniz bekliyordu tabi goruntu bende adranalin patlmasina neden oldu hemen geri donup malzemeleri hazirladim ve bismillah deyip
    dalisa basladim ilk gun ve sonraki iki gun muhtesem avlar ve cekimler yaptim balide resiflerin arasinda avlanmak bu duygu anlatilmaz bir duygu muhtesem birsey insan
    zamani herseyi bu guzellikte unutuyor yinede cok dikkatli olmak gerekiyor cunki her an buyuk barakude yada kopek baliklari yada zehirli baliklara denk gelme ihtimali cok yuksek
    sizlere simdilik yaptigim avlarin bir kisminin resmini atiyorum daha sonra turkiyeye gelince videolari yukleyip paylasicam kismetse simdilik hoscakalin saglicakla kalin...

her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
    serkan güne?
    1982

Cevap: # Bali Avlari by serkan gunes #

Balik vurmak bir kenara O resiflerin icinde balik misali suzulmek bile yeterli,nefesinize saglik...saglikli dalislar
    Yusuf ALTU? - Adana
    1984--B rh+
    Beden Egitimi Ogretmeni

Balikcilar, ölene kadar genc kalir cunku balik tutmak, yasla birlikte sonmeyen tek genclik tutkusudur...

Yorum yap

Güzle av iyi eğlenceler Serkan
      Antalya CMAS **

Yorum yap

Domuz olmaydı ıyıydi tebrıkler
        Numan demir
        Istanbul

Yorum yap

Güzel avlar tebrikler.Domuz kısmı benide bozdu açıkcası videoları bekliyoruz...

Yorum yap

Tebrikler
            sigpic

"Sadece Rüku'da E?ilir, Secdede Diz Çökeriz"
            Halil Kafkas

Yorum yap

İyi tatiller dilerim kardeşim sağlıklı dalışlar oralarda...
              O?uzhan AYDIN - 1981
              freediving ss? level 1
              freediving ss? level 2
              0533 716 30 34

Yorum yap

Asl? numan.demir taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Domuz olmaydı ıyıydi tebrıkler
                numan bey kucuk seyleri cok kafaniza takmayin cunki zaman akip gidiyor
                bizim ulkemizde yani turkiyede dini musluman hiristiyan dinsiz ve bir cok dine mensup insanlar yasiyor ve ben dini ne olursa yada inanisi ne olursa olsun herkeze saygiliyim
                ayrica donuz eti yemiyorum ama donuz yavrularini sevdigim dogrudur
                her dal?? bir k?tay? ke?fetmeye benzer biz nekadar ziyaretci olsakta bu geli? gidi?ler artt?kça bir parças? oldugumuzu dü?ünmekteyim denizler bizim onlar? koruyal?m
                serkan güne?
                1982

Yorum yap

Asl? poyraz_34 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Güzel avlar tebrikler.Domuz kısmı benide bozdu açıkcası videoları bekliyoruz...
                  yannis anlasilma olmasin kimseyi yargilamiyorum ama kendinizi benim yerime koyun lutfen bir hayvani sevmem size bu kadar dokunuyor olmasi bana anlamsiz geliyor
                  cunki bizim dinimizde bize ogretilen her ne olursan ol gel sevgiyle gel yeterki gel derlerdi bize yannisim varsa duzeltin???
                  bir diger konu zipkinla balik avi sporu yapiyorum burda ve bircok forumda yeni insanlarla tanisip arkadas oluyorum ve bu zamana kadar hep kendi cizgimde ilerledim
                  aslada cizgimi bozmamaya ozen gosterdim. benim bu zamana kadarki paylasimlarimin amaci guzel seyler konusalim eksiklerimizi giderelim iyi ornek olalim
                  bizden sonraki nesile bu sporu dogru sekilde ogretelim idi ama suan neyi tartisiyoruz bilmem farkindamisiniz ?
                  benim suan bir donuzu alime alip sevmem neden bu kadar sizleri korkutuyor gerceten anlamadim?
                  serkan güne?
                  1982

Yorum yap

beni tebrik eden bana selam yollayan butun arkadaslarima abilerime ve genc kardeslerim tesekkurler
                    serkan güne?
                    1982

Yorum yap

Öncelikle avlar için tebrik ederim serkan, şimdi senden aşağıda yazacaklarım için özür diliyorum konunu kirletecek ve birazda belki dini ve siyasi konulara gireceğim ki bu konu içinde yöneticilerden özür diliyorum. çünkü forumda din ve siyaset gibi konuların tartışılması yasak.
                      şimdi son 12 yıl içinde ülkemizdeki kış uykusuna yatmış ayılar uyandılar. Bunlar daha öncede vardı ama hiç bukadar kendilerini belli edemiyorlardı. Bu mahluklar insanların dini inanışını sorgular, siyasi düşüncelerini sorgularda bir tek kendilerini sorgulamaz. Bu mahluklar senin yılbaşı kutlamanı sorgular bilmezki herkes istediğini kutlamakta özgür ister yılbaşını kutlar ister yeni yıl isterse ramazan bayramını herkes özgür. Bu mahluklar seni eleştirirken düşünce özgürlüğü var istediğimi söylerim der. Kendine özgürlük var ama başkasının yaşam tarzına yok. Bu mahluklar sokakta bir bayan görmesin aklına hemen tecavüz gelir.
                      Daha çok şey yazmak isterim de şimdi sinirden yazacaklarımda yanlış yerlere çekilecek.

şimdide sana gelelim Numan Demir yukarda yazdıklarımı sakın üstüne alınma olur mu! ama sana ne kardeşim adam ister domuzla fotoğraf koyar isterse gergedanla! ''domuz olmasaydı iyiydi'' yazmışsın neyle iyi olup olmadığını sana mı soracaktı senden izin alıp mı fotoğraf koyacaktı. Domuz sevmeye bilirsin sana karışan varmıda sen yorum yapıyorsun. Sevmiyorsan kapatırsın konuyu yada av için tebrik edersin yada hiç birşey yapmadan geçersin. Sanane Kardeşim. Senin gibi zihniyetteki insanlar yüzünden bu ülkenin şu anki durumu ortada.

şu forumda tartışmalara girmemeye çalışırım. Özellikle siyasi dini ve futbol fanatikleri ile tartışmam çünkü onlara göre kendi tuttukları hep doğrudur.

Herkesten Özür diliyorum numan demir senden de özür dilerim yukarıda yazdıklarım için. ama tutamadan kendimi özellikle güzel ülkem bu haldeyken susamadım affedin.
                      sigpic
                      Cressi Elite 95 Open
                      Apnea Rebel 100 Open
                      Cengizhan GÜVENÇ
                      Ziraat Yüksek Mühendisi/SDÜ
                      CMAS *

Yorum yap

Çok güzel resimler Teşekkürler Tebrikler
                        Ufuk Enginar
                        Fatih-?st.
                        ufukenginar@gmail.com

Yorum yap

Süper

Yorum yap

Asl? Cengizhan GÜVENÇ taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                            Öncelikle avlar için tebrik ederim serkan, şimdi senden aşağıda yazacaklarım için özür diliyorum konunu kirletecek ve birazda belki dini ve siyasi konulara gireceğim ki bu konu içinde yöneticilerden özür diliyorum. çünkü forumda din ve siyaset gibi konuların tartışılması yasak.
                            şimdi son 12 yıl içinde ülkemizdeki kış uykusuna yatmış ayılar uyandılar. Bunlar daha öncede vardı ama hiç bukadar kendilerini belli edemiyorlardı. Bu mahluklar insanların dini inanışını sorgular, siyasi düşüncelerini sorgularda bir tek kendilerini sorgulamaz. Bu mahluklar senin yılbaşı kutlamanı sorgular bilmezki herkes istediğini kutlamakta özgür ister yılbaşını kutlar ister yeni yıl isterse ramazan bayramını herkes özgür. Bu mahluklar seni eleştirirken düşünce özgürlüğü var istediğimi söylerim der. Kendine özgürlük var ama başkasının yaşam tarzına yok. Bu mahluklar sokakta bir bayan görmesin aklına hemen tecavüz gelir.
                            Daha çok şey yazmak isterim de şimdi sinirden yazacaklarımda yanlış yerlere çekilecek.

şimdide sana gelelim Numan Demir yukarda yazdıklarımı sakın üstüne alınma olur mu! ama sana ne kardeşim adam ister domuzla fotoğraf koyar isterse gergedanla! ''domuz olmasaydı iyiydi'' yazmışsın neyle iyi olup olmadığını sana mı soracaktı senden izin alıp mı fotoğraf koyacaktı. Domuz sevmeye bilirsin sana karışan varmıda sen yorum yapıyorsun. Sevmiyorsan kapatırsın konuyu yada av için tebrik edersin yada hiç birşey yapmadan geçersin. Sanane Kardeşim. Senin gibi zihniyetteki insanlar yüzünden bu ülkenin şu anki durumu ortada.

şu forumda tartışmalara girmemeye çalışırım. Özellikle siyasi dini ve futbol fanatikleri ile tartışmam çünkü onlara göre kendi tuttukları hep doğrudur.

Herkesten Özür diliyorum numan demir senden de özür dilerim yukarıda yazdıklarım için. ama tutamadan kendimi özellikle güzel ülkem bu haldeyken susamadım affedin.
                            Öncelikle adaşımı yapmış olduğu avlar ve güzel fotolar için tebrik ederim.
                            Cengizhan arkadaşımız yazılacakları gayet güzel yazmış!
                            Domuz eleştirisi eğer dinsel sebeplerle yapılmışsa bunu yapmayın arkadaşlar.
                            Birbirimizi etiketlemeyin, ötekileştirmeyin. Ne geliyorsa bu yaklaşımlarla bu hale geliyoruz.
                            Herşeyden önce her ne olursa olsun yaradılanı sevmek lazım "YARADAN" dan ötürü.
                            Kalın sağlıcakla....
                            Serkan ÇAKIR 1974

Yorum yap

Tebrikler rengarenk çok güzel avlar.
                              1. Kademe Paletli Yüzme Antrenörü
                              2. Kademe Z?pk?nla Bal?kav? Antrenörü
                              Gümü? Cankurtaran
                              2* Dal?c?

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X