Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Mera yoklamalarına devam ...

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: Mera yoklamalarına devam ...

Asl? BARIş TAşDEMİR taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Mert aklıma getirmek istemiyorum. Ama, Erkan'ın gitme zamanları yaklaşıyor. Sonuçta yazlıkta kışı geçirmek zordur.
    Biz buluşabilsekte, Erkan olmasa bir yanımız eksik kalacaktır. Özellikle sana kim takılacak. Çamur sulara ben, sen gireriz de
    badileri sokmaya nasıl ikna edeceğiz. Sen buralarda olmadığın için dolapta boşalmıyor, anlaşılan.
    Gerçi, buralarda olsan, boş dolapları bile yeniden doldurursun. Neyse ya nasip diyelim. İnşaAllah, şu maraton dalışını da bir gün yapabiliriz.
    Belki Ertan vede Taner de gelirde mera yoklamalarını kalabalık yaparız.
    Barış abi bir iki seneye doğalgaz da gelince Erkan ağanın gitme durumları da kalmaz gibi geliyor , biz ona gidip sıcak çayını içeriz artık
    yakında bizden daha yerli olur o Balık bahane abi bir gün biz berrak sulara dalarız bir gün onlar bulanık sulara dalar
    Abi daha geçen ay geçen senenin kasımının çuprasını yedik , balık işleri biraz karıştı evde
    Normalde taze av balığını günü birlik (genelde 6-10 kişi) yiyoruz kalanını dolaba atıyoruz ama bekliyorlar ki ben elimi atayım löp kılçıksız balıkları yapayım herkes yesin
    Çok alıştırdık kılçıksız löp ete ondan böyle oldu Barış abi
    Maraton olayı biraz farklı abi , zamanını yakalamazsak ki çok kısa bir süre sayılır dalıştan soğutur insanı..
    Yarı yolda çıkmak istersin çıkamazsın son saatlerin işkence olabilir
    ama mutlaka yaparız bir gün .. O günü de balıklı bir gün seçmeliyiz ki keyif alalım
    Umarım Ertan abi Taner abi de gelir sağlam bir muhabbet ederiz , dalış bahane olur artık
    1989 Trakya k?y?lar?

Ya?am, ald???n nefeslerin say?s?yla de?il, nefesini tuttu?un anlar?n say?s?yla ölçülür. (George Carlin)

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
    X