Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

93 yazı orfoz

Çökü?
Bu konu kapat?ld?.
X
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• 93 yazı orfoz

Daha hayatımda orfoz bile görmemiştim Bu yüzden 60lık yılmaz zıpkınımla önce kafasına atmıştım Tabiiki hayvan bana mısın dememişti Çıkartması hayli uğraştırmıştı İlk profesyonel malzemelerimi de bu balığı satarak almıştım

Yorum yap

Yok 7 kilo )) Vücudumla orantılarsan bir tahmin yapabilirsin

Yorum yap

Yorum yap

bencede abartı olmus hiç 10 kiloluk görmesem inanırdım belki katılıyorum 14 civarıdır 60 lıklada pek zor olmuştur almak ??

Yorum yap

Arkadaşlar 17 senelik zıpkıncı, 5 senelik de scuba eğitmeniyim Vurduğum balığın kilosunu abartmaya hiç gerek duymam Kaldı ki bu övünülecek birşey de değil bana göre Forumdaki diğer orfoz resimleriyle ve kilolarıyla orantılayabilirsiniz
            3 metre suda 60lık yılmaz zıpkınımla vurdum Zor olduğu doğru çünkü şiş balığa bir türlü saplanmadı 3,4 atıştan sonra ancak derisini delebildi sadece Ben de yavaş yavaş yüzdürerek kıyıya taşıdım Tamamen şanstı Ayrıca balığı ben değil sattığım balıkçı tartmıştı Fazlası var eksiği yok yani!

Yorum yap

Weron benim öyle bir derdim yok Yazdıklarıma inanıp inanmamakta herkes serbesttir Bu forumun amacı arkadaşça bir ortamda eski resimlerin paylaşılması ve sohbet edilmesidir Anketler ise insanların belirsiz bir konudaki genel görüşlerini öğrenmek için yapılır Bildiğim birşey için anket yapacak değilim
              Benim buradaki amacım hoş bir anımı paylaşmaktı Görüşleri için herkese teşekkürler

Yorum yap

Teşekkür ederim

Yorum yap

sağlam balıkmış tebrikler...

Yorum yap

Tebrikler
                    **Murat Akyi?it**

*1976*

Yorum yap

resmi netten buldum yorum sizin biri 40 kg biri 34 kg :roll: :roll: :roll

Yorum yap

Tebrikler Engin Nefesine sağlık

Yorum yap

Teşekkürler Volkan, netteki resimde balık dalgıcın bayağı bir önünde duruyor, benim resmimde ise balık yanımda Bu durumda bile balıklar aynı kiloda gözüküyor Netteki resimdeki balığı, dalgıcın yanında düşünürsen aradaki 6 kiloluk farkı görmüş olursun
                          Tabi yine de yorum sizlerin... Bu arada ben de izmitliyim İzmit'e selamlar

Yorum yap

arkadaslar bir orfoz uzmanı olarak söyleyebilirim ki..ehü ehe ... ilk vurduğum orfoza boy ve irilik olarak benziyor benimki 14,5 kg. gelmişti buda öyledir tahminimce.....fotoğraflar yanıltıcı olabiliyor tabi gerçek kilosunu engin bey daha iyi bilir....

Yorum yap

vallahi ofroz vurmadım kilosu hakkındada yorum yapamam vuramadığım balık hakkında karadenizdde bulunmuyor malum ama bide şunu göz öün de bulundurum o yaş ve 60 lık yılmaz zıpkın ARTI = iri kafalı bir ofroz o yaşlarda bu bir tesadüf değil tebrik edelim arkadaşımızı

tebrikler e vural

bakın balığın kilosu hakkında yorum yapmadım ok

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X