Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

ESKİ EKİPMANLARIN RESMLERİNİ BU TOPİCTE PAYLAşALIM!!!!

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: ESKİ EKİPMANLARIN RESMLERİNİ BU TOPİCTE PAYLAşALIM!!!!

Mares tris inox.
    Rahat 35 yili var. Bir zerre bile pas yok uzerinde.

Seçkin Bozdemir.

09/1987 ?stanbul-Bak?rköy

Yorum yap

Tam boyunu bilmiyorum 25 ya da 30luk Mares vitessiz havali zipkin.
      Havasi hala icinde ve basinci biraz azalmis. Hava bastim ve calisir durumda bekliyor.

Seçkin Bozdemir.

09/1987 ?stanbul-Bak?rköy

Yorum yap

Bu bıçağın aynısından bendede var, Bursada bir usta yapmış.1967 model
        ve hala ayna gibi pırıl pırıl, enkısa zamanda resmini eklerim burdan.Kıyamıyorum suya sokmaya
        Bahad?r Emre Çelebi /74

BURSA

------- }{(((*> ----

Yorum yap

Asl? Bahadır Çelebi taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Bu bıçağın aynısından bendede var, Bursada bir usta yapmış.1967 model
          ve hala ayna gibi pırıl pırıl, enkısa zamanda resmini eklerim burdan.Kıyamıyorum suya sokmaya
          Esat abide de bir tane Tarzan marka bıçak var. Kandırırsam alcam elinden Gençliğinden kalmaymış.
          Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
          [email protected]
          0535 335 27 20

"Bizi yanl?? yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki, çok kere din perdesine bürünmü?ler, saf ve temiz halk?m?z? hep din kurallar? sözleriyle aldata gelmi?lerdir."
          M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

MARES Vico Tana ortadan kabzeli havalı zıpkın:
            Bir abime ait havalı tüfeği bende ekliyorum. Zıpkın orijinal, italya'dan alınma. Vaktiyle bayağı bir para verilerek alınmış. Kendi deyimiyle İtalyanlar bununla akya vuruyordu diyordu. Oldukça güçlü bir zıpkın.

Zıpkını Zek_tanı (Hüseyin) arkadaşım güzel anlattığı için onun yazısını buraya ekliyorum. Belki elinde olup bakım yapmak isteyen olursa faydası olur.
            "Maresin en eski modellerinden daha cok bond filmlerinde gordugumuz tarzdan buyuk bir ihtimal 90 li yillarin modeli toplamda 6 adet orin bulunuyor calisma sistemi basit piston ortasinda mekanixma tetik tertibati mevcut tufek bakiminda tetik pimlerini ve tetik altindaki vidanin sokulmesi lazim yanda iki pim olmasi gerekiyor guzel tüfektir."

Enis I??k/1980
            Beylikdüzü/?stanbul

Every freediver has an intimate relationship with the sea...
            The sea is like a god to freediver...
            You talk to the sea, you pray to the sea...
            Sometimes you even hate the sea...
            But in the end you know you can not live without the sea...

Yorum yap

Bu bıçağı suda buldum. Eski bir modele benziyor.

Bu da sıfır haliymiş

Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
              [email protected]
              0535 335 27 20

"Bizi yanl?? yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki, çok kere din perdesine bürünmü?ler, saf ve temiz halk?m?z? hep din kurallar? sözleriyle aldata gelmi?lerdir."
              M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

Re: Cevap: ESKİ EKİPMANLARIN RESMLERİNİ BU TOPİCTE PAYLAşALIM!!!!

Asl? Deniz Bayraklı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Esat abide de bir tane Tarzan marka bıçak var. Kandırırsam alcam elinden Gençliğinden kalmaymış.
                Deniz kardeşim hiç kaçırma bile o bıçağı. Allemet kallem et ama kandır bir şekilde . Bende vardı o bıçak babadan yadigardı fakat malzemelerimle beraber çalındı. kullandıkça parlayan sağlam bir bıçaktır TARZAN
                Serkan Dal
                Çanakkale
                0506 478 41 68

M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

Cevap: Re: Cevap: ESKİ EKİPMANLARIN RESMLERİNİ BU TOPİCTE PAYLAşALIM!!!!

Asl? Serkan DAL (Ruhum) taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                  Deniz kardeşim hiç kaçırma bile o bıçağı. Allemet kallem et ama kandır bir şekilde . Bende vardı o bıçak babadan yadigardı fakat malzemelerimle beraber çalındı. kullandıkça parlayan sağlam bir bıçaktır TARZAN
                  Esat olan ben değilim. Esat abi bıçağın sahibi Hele bir gelsin japonya'dan ilk iş bıçağa çökmek olacak
                  Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
                  [email protected]
                  0535 335 27 20

M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

Re: Cevap: Re: Cevap: ESKİ EKİPMANLARIN RESMLERİNİ BU TOPİCTE PAYLAşALIM!!!!

Asl? Deniz Bayraklı taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                    Esat olan ben değilim. Esat abi bıçağın sahibi Hele bir gelsin japonya'dan ilk iş bıçağa çökmek olacak
                    Yanlış yazdım Esat olarak akabinde düzelttim ama çök yani koleksiyon değerinde bana sorsalar
                    Serkan Dal
                    Çanakkale
                    0506 478 41 68

M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

Cevap: Re: Cevap: Re: Cevap: ESKİ EKİPMANLARIN RESMLERİNİ BU TOPİCTE PAYLAşALIM!!!!

Asl? Serkan DAL (Ruhum) taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                      Yanlış yazdım Esat olarak akabinde düzelttim ama çök yani koleksiyon değerinde bana sorsalar
                      Aslında bi ara boş bulunup istersen sana vereyim dedim. Kafam mı güzeldi neydi bilmiyorum yok ya sende kalsın dedim
                      Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
                      [email protected]
                      0535 335 27 20

M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                      X