Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

İstanbul'da Zıpkınla Nerede Avlanabiliriz?

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• İstanbul'da Zıpkınla Nerede Avlanabiliriz?

ARKADASLAR ISTANBULDA NERELERDE ZIPKINLA AVLANABILIRIZ

ACIL .....

güzelce kumburgaz arası mesela yani bn buralarda dalıorum çok geniş bi soru sormuşun herkes kendi daldııı yeri sölicek tam olarak ne istiosun?

Yorum yap

sunlıght, Valla istanbul olsun da nerede olursa olsun. Ben yeşilköyde oturuyorum yeni başliyorum dalmaya kumburgaza sık sık giderim.

bikaç bölge secip oralarda dalmayı düşünüyorum. kumburgaz güzelcede nerelere dalıyorsun acaba? balık çıkıyormu iyi

Yorum yap

av merası

oturdugun yerde biraz aşagıda mendirekler var uygun zamanda dalar veagaşonu dogru uygularsan güzel balık alırsın geçen mayısta 2 kofana agustosta ise 3,250 kg,lık iskatarya aldım kayalarla kumun birleştigi yere yat onlar zaten gelir.

Yorum yap

Hakan GÜRBÜZ,
          merhaba hakan bey.Ben Pendikte oturuyorum en uygun yer neresi dalmak için ayrıca hangi malzeleri öneriyorsunuz.
          Atilla DENİZ
          akedeniz@mynet.com

Yorum yap

Karaköy deki bir malzemecide bu konu konuşulurken Sarayburnunda levrek kefal kofana alınabileceği söylenmişti.Olabilir aslında tam geçiş yeri.Kıyıdaki kayalara tutunarak bekleniyormuş,malum akıntı uçurur.İstanbul un merkezinde ne güzel.Ben Saroz da dalıyorum,600 km yol gitmeye gerek kalmazdı.

Yorum yap

adalara gidebilirsiniz fena
              degil

Yorum yap

tuzla ve bayramoğlunu da şıdetle tavsıye ederım oralardada guzel balık cıkıyor

Yorum yap

geçen pazar tuzladaydım yan yana 3 kikla vardı 1ini aldım gerisi kaçtı başka bişide yoktu suların biraz daha ısınması lazım
                  Deniz BAYRAKLI '87

?stanbul - Pendik
                  bayraklideniz@gmail.com
                  0535 335 27 20

"Bizi yanl?? yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki, çok kere din perdesine bürünmü?ler, saf ve temiz halk?m?z? hep din kurallar? sözleriyle aldata gelmi?lerdir."
                  M.Kemal ATATÜRK - 1923

Yorum yap

herkese meraba.sizce avşa adası dalmak için nasıl biyer?

Yorum yap

Herkese merhaba,

Maltepe'de oturuyorum. Tuzla, Bayramoğlu ve Adalar civarında tavsiye edebileceğiniz belli bölgeler var mı? Doğrudan mera tarif etmenize gerek yok ama en azından nereler daha uygun, o konuda bir fikir verebilenlere şimdiden çok teşekkürler...

Yorum yap

..

Yorum yap

Teşekkürler Serkan,

Bahsettiğim bütün yerler (Tuzla, Bayramoğlu ve Adalar) için geçerli mi bu söylediklerin? Kayalık bir burun gördüğünde at kendini suya diyorsun yani İstanbul'da ilk dalışım için Bayramoğlu'nu gözüme kestirdim şimdilik, umarım doğru bir tercih olur

Yorum yap

..

Yorum yap

Cevap: İstanbul'da Zıpkınla Nerede Avlanabiliriz?

Selam,
                              İstanbulda bende dalacak yer arıyorum bu mevsim uygunmudur? Çevremde dalış yapan kişilerde yok herkes tek dalışın sakıncasından bahsediyor. Belirli günlerde dalışa giderken haberleşip beraber gidebileceğim arkadaşlarla tanışmak isterim. Adım Doğan YILDIZLI
                              Do?an YILDIZLI
                              ?stanbul/GOP- SAMSUN

"Her?ey incelikten insan kal?nl?ktan k?r?l?r"
                              Mevlana

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X