Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

eyüp gaziosmanpaşa çevresi dalış arkadaşları arıyorum

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• eyüp gaziosmanpaşa çevresi dalış arkadaşları arıyorum

haliçte 8 metrelik bir teknem var balıkçı teknesi adalara falan kaçıyorum tek olmuyor
    kendime bir bady arıyorum beraber gidip dalabileceim

0543 625 1989 ufuk akıncı
    6

The poll is expired.

Ufuk AKINCI
    Gaziosmanpa?a/?ST
    GSM: 0543 625 1989
    ufukakinci89@gmail.com

Cevap: eyüp gaziosmanpaşa çevresi dalış arkadaşları arıyorum

Selam Ufuk bende Alibeyköydeyim iş güç ev tempo yoğun bir gün fırsat bulup denk getirebilirsek tanışırız. Benim merak ettiğim haliçte nereye tekne bağlayabiliriz bu iş kimin denetiminde kimden izin almak gerekir, ne kadar vermek gerekir?
    * MST - 1981 *
    } >) ) ) ) * >

Yorum yap

Abi öncelikle tekne bağlaya bilirsin balikçi teknesiyse ücretsiz ama daha büyükse dernek gibi birşey var oraya üyye olman gerekiyor heralde tam öğreniyim kesin bilgi verecem sana abi
      Ufuk AKINCI
      Gaziosmanpa?a/?ST
      ufukakinci89@gmail.com

Yorum yap

Re: eyüp gaziosmanpaşa çevresi dalış arkadaşları arıyorum

Ufuk kardeşim bende çengelköydeyim.yalnız dalanlardanım.benimde arkadaşa ihtiyacım var ama buluşabilme şansımız olursa çok memnun olurum.bu arada öğretmenim genelde hafta sonları vaktim olur.istersen ben beykozda dalıyorum sen gelsende olur.
        yener HACIO?LU 1977
        Çengelköy/Beykoz/?STANBUL/SAKARYA

Yorum yap

işşallah yener abi bir gün beraber dalmak isterim tanışmak işterim
          Ufuk AKINCI
          Gaziosmanpa?a/?ST
          ufukakinci89@gmail.com

Yorum yap

mrb . gop meydanda oturuyorum. kısmetse bir gün beraber dalmak isterim seninle .

Yorum yap

ersen kardeş neden olmasın tanışmak isterim ben hemen hemen her hafta kaçıyorum dalmaya bady siz tabi tek zor oluyor
              Ufuk AKINCI
              Gaziosmanpa?a/?ST
              ufukakinci89@gmail.com

Yorum yap

Bende Rami'de oturuyorum ama fazla dalis tecrubem yok sadece yol arkadasligi yapabilirim cevremde dalis sporuyla ilgili bilgi sahibi kimse yok sizin tecrubelerinizden bilmedigim merak ettigim seyleri ogrenmek isterim...
                En son düzenleyen daliman; 05.Mayıs.2013, 11:18.

Yorum yap

mustafa abi sen buralarda geziyorsan tecrube yoksa bile merakın var kısmet olursa birgün gideriz abi
                  söyle bir iki meraklanırsın
                  bu dünyaya girdimi bambaşkaa kopamıyorsun benm için böylee ben deniz olmadan yaşayamam
                  Ufuk AKINCI
                  Gaziosmanpa?a/?ST
                  ufukakinci89@gmail.com

Yorum yap

ben de bir arkadaş arıyorum 2 yıldır fakat dalgıç arkadaş yanında olması gerek çünkü telikeli ve vurgun olabilir bir ara vurdum bir balık ipin kendimi sardım iyi salam bir dosta aryorum

Yorum yap

ben de bir arkadaş arıyorum 2 yıldır fakat dalgıç arkadaş yanında olması gerek çünkü telikeli ve vurgun olabilir bir ara vurdum bir balık ipin kendimi sardım iyi salam bir dosta aryorum telim 05364602444

Yorum yap

Asl? çelebi44 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                        ben de bir arkadaş arıyorum 2 yıldır fakat dalgıç arkadaş yanında olması gerek çünkü telikeli ve vurgun olabilir bir ara vurdum bir balık ipin kendimi sardım iyi salam bir dosta aryorum telim 05364602444
                        arkadaş serbest dalış için arkadaş arıyor sanırım ve serbest dalışta vurgun olayı olmaz istediğin hızda inip çıkabilirsin
                        ?S?M :YUSUF
                        DO?UM YILI :1980
                        YER :ALANYA

Yorum yap

Selamlar bende aksemsettinde oturuyorum ekibi henuz tamamlamadiysaniz katilmak isterim
                          Ertan Onder
                          Istanbul Eyup
                          Digital baski teknik servis

Yorum yap

Merhabalar.. Ben de Çapa 'da oturuyorum. Derin dalış yapmak istiyorum ama body olmayınca güvenemiyorum. Ekibe katılmak isterim..

Keyifli dalışlar..

Yorum yap

nerhaba

Bende gaziosmanpasa eyup ucsehitlerin ustunde oturuyorum eger hala bir bady ariyorsan hafta sonlari arkadaslik edebilirim amatorum gecen gaz sevdim zipkinim var ikinci el elbisem var. Tekne degil vapurla bile gideriz adalara felan hem bana hoca olmus olursun. Bilgin katkin olur yuzmeyi biliyorum ucuncu kisi dahi olarak gelirim yani

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X