Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

İstanbun Anadolu yakasında dalınacak yer.

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Ahmetcri
    yan?tlad?
    Cevap: İstanbun Anadolu yakasında dalınacak yer.

Merhaba bende atasehirdeyim hafta sonları müsaitseniz dalış yaparız numaramdan arayabilirsinz 0532 242 08 27 ahmet ben

Bir yorum yaz:

• Ahmetcri
    yan?tlad?

Merhaba beraber gidebiliriz ahmet ben hocam atasehirde oturuyorum cumartsi ve pazar müsait oluyorum genelde 0532 242 08 27 numaram tanışmak isterim hayırlı günler

Bir yorum yaz:

• scuba1969
    yan?tlad?

şile, Riva taraflarını ıslanmak, elbise denemek gibi amaçlarla kullaabilirsiniz ama bunun dışında oldukça kesat yerler buraları. Ufak kefaller ve bol yengeç, pavurya dışında pek birşey göremezsiniz. Bu bölgede yer alan kayalık koylar dışarıdan bakan kişilere cazip gelir ama suya girince durumun farkına vararsınız.

Bir yorum yaz:

• malicanakcay
    yan?tlad?

Asl? Archangel taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Bende burdan mesajımı bırakmak istedim.

Anadolu tarafında dalış partneri arıyorum.
    Özkan abi merhaba. Bende bu spora yeni başlıyorum ve yaz kış dalmak istiyorum. Onun yanında dalış arkadaşına/bodye ihtiyacım var. Ben bayramdan sonra full ekipman alıp başlamayı düşünüyorum. Eğer isterseniz sizinle birlikte dalış yapabiliriz.

Bir yorum yaz:

• poyraz_34
    yan?tlad?

Görüş iyi değil bu aralar,bölgeye ayıracağınız günün sonunda eve boş veya kefalle dönersiniz.Zaman ayırıp keşif ister Karadenizin o tarafı bu arada Ramazan geldi hoş geldi.Dalın sağlıcakla...

Bir yorum yaz:

• batsub
    yan?tlad?

Yener Kardeşim, kimininki bencillik olabilir ancak meranı paylaştığın kişiyi tanımıyorsan, karakterini bilmiyorsan, endişe etmen anlaşılabilir bence. Zira benim gündüz gidip bolca balık görüp tavaliklarımı aldığım meraya gece giden üç - beş adam merayı yakıp kül edebilir.
    Asl? MIRMIR34 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
    Kara avını anlıyorum mera paylaşmama konusunda ama zıpkıncıyı anlamış değilim tek açıklaması bencillik olarak algılıyorum....Neyse bu konuda söylenecek çok şey var ..gerek yok ..sakarya dayım isteyen herkesi ama herkesi kendi meralarıma götürebilirim....Bir msj kadar yakınım...İstanbul da Anadolu kavağında rahat edersin ...karadeniz fırtına yapsa da boğaz sakindir...

Bir yorum yaz:

• MIRMIR34
    yan?tlad?

Kara avını anlıyorum mera paylaşmama konusunda ama zıpkıncıyı anlamış değilim tek açıklaması bencillik olarak algılıyorum....Neyse bu konuda söylenecek çok şey var ..gerek yok ..sakarya dayım isteyen herkesi ama herkesi kendi meralarıma götürebilirim....Bir msj kadar yakınım...İstanbul da Anadolu kavağında rahat edersin ...karadeniz fırtına yapsa da boğaz sakindir...

Bir yorum yaz:

• batsub
    yan?tlad?

Riva - şile arası iyidir, bütün İstanbul'un zıpkıncısına yetecek kadar mera mevcut, fırtına harici her havada dalınır, İstanbul'a yakın, daha ne olsun??
    Gerçi balık yok ama olsun, nerede var ki??
    En son düzenleyen batsub; 30.Mayıs.2016, 17:48.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

Up

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi

10 yıl önce açılmış bu konu canlandıralım. yukarıda çok bir tavsiye çıkmamış. marmara bulanık. karadeniz nasıl? sığ su avı yapılır mı? şile taraflarında avlanan var mı? tavsiyelerinizi beklerim. teşekkürler

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Ben dün rivadaydım çok güzel yerler var ve balık tuttular sanırım kolumun yarısı kadar vardı.

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Bende burdan mesajımı bırakmak istedim.

Anadolu tarafında dalış partneri arıyorum.

Bir yorum yaz:

• İsmail Hakkı şAHİN
    yan?tlad?
    Asl? xiphiasgladius taraf?ndan gönderilmi?
    Dikkatli okursanız bildiğim her merayı net olarak söyliyebilrim çıkar ., sonuçta marmarada hiç dalmadım ., hiç gitmedim ., akdenize yolu düşerse gelsin mera istesin diye yazmışım yeniden okudum., az argo ise onuda cahilliğimize ver

+1

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    Dikkatli okursanız bildiğim her merayı net olarak söyliyebilrim çıkar ., sonuçta marmarada hiç dalmadım ., hiç gitmedim ., akdenize yolu düşerse gelsin mera istesin diye yazmışım yeniden okudum., az argo ise onuda cahilliğimize ver

Bir yorum yaz:

• Kullan?c?s?n?n Avatar?
    Misafir cevap verdi
    böyle argo ağızlar sizin yaşınızdaki bir kişiye yakışıyormu ,arkadaş dostca sormuş eğer biliyorsanız söylersiniz veya söylemezsiniz sonuçta bu site nin en önemli özelliği paylaşımdır . teşekkürler

Bir yorum yaz:

Haz?rlan?yor...
X