Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

İstanbun Anadolu yakasında dalınacak yer.

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

Cevap: İstanbun Anadolu yakasında dalınacak yer.

Kara avını anlıyorum mera paylaşmama konusunda ama zıpkıncıyı anlamış değilim tek açıklaması bencillik olarak algılıyorum....Neyse bu konuda söylenecek çok şey var ..gerek yok ..sakarya dayım isteyen herkesi ama herkesi kendi meralarıma götürebilirim....Bir msj kadar yakınım...İstanbul da Anadolu kavağında rahat edersin ...karadeniz fırtına yapsa da boğaz sakindir...
    yener HACIO?LU 1977
    Çengelköy/Beykoz/?STANBUL/SAKARYA

Yorum yap

Yener Kardeşim, kimininki bencillik olabilir ancak meranı paylaştığın kişiyi tanımıyorsan, karakterini bilmiyorsan, endişe etmen anlaşılabilir bence. Zira benim gündüz gidip bolca balık görüp tavaliklarımı aldığım meraya gece giden üç - beş adam merayı yakıp kül edebilir.
      Asl? MIRMIR34 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
      Kara avını anlıyorum mera paylaşmama konusunda ama zıpkıncıyı anlamış değilim tek açıklaması bencillik olarak algılıyorum....Neyse bu konuda söylenecek çok şey var ..gerek yok ..sakarya dayım isteyen herkesi ama herkesi kendi meralarıma götürebilirim....Bir msj kadar yakınım...İstanbul da Anadolu kavağında rahat edersin ...karadeniz fırtına yapsa da boğaz sakindir...
      Baturhan Ba?kurt
      ?stanbul 1971

Yorum yap

Görüş iyi değil bu aralar,bölgeye ayıracağınız günün sonunda eve boş veya kefalle dönersiniz.Zaman ayırıp keşif ister Karadenizin o tarafı bu arada Ramazan geldi hoş geldi.Dalın sağlıcakla...

Yorum yap

Asl? Archangel taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Bende burdan mesajımı bırakmak istedim.

Anadolu tarafında dalış partneri arıyorum.
          Özkan abi merhaba. Bende bu spora yeni başlıyorum ve yaz kış dalmak istiyorum. Onun yanında dalış arkadaşına/bodye ihtiyacım var. Ben bayramdan sonra full ekipman alıp başlamayı düşünüyorum. Eğer isterseniz sizinle birlikte dalış yapabiliriz.
          Mert Alican AKÇAY
          Edirne/1991
          Ata?ehir/?stanbul
          Denizi Sev, Ye?ili Koru..
          0541 356 01 83
          A Rh (-)

Pathos laser open carbon
          Free-Sub Golden Horn 90
          O.M.E.R Hf 75

Her ??in Ba?? Tedbir..

Yorum yap

şile, Riva taraflarını ıslanmak, elbise denemek gibi amaçlarla kullaabilirsiniz ama bunun dışında oldukça kesat yerler buraları. Ufak kefaller ve bol yengeç, pavurya dışında pek birşey göremezsiniz. Bu bölgede yer alan kayalık koylar dışarıdan bakan kişilere cazip gelir ama suya girince durumun farkına vararsınız.
            Oktay Kaya
            1969, ?stanbul

Yorum yap

Merhaba beraber gidebiliriz ahmet ben hocam atasehirde oturuyorum cumartsi ve pazar müsait oluyorum genelde 0532 242 08 27 numaram tanışmak isterim hayırlı günler
              ?stanbul Ata?ehir
              BEUCHAT ROCKSEA COMPETITION
              PATHOS PRO 90 /
              ?MROZSUB KARBON /
              .. KAPTAN..

Yorum yap

Merhaba bende atasehirdeyim hafta sonları müsaitseniz dalış yaparız numaramdan arayabilirsinz 0532 242 08 27 ahmet ben
                ?stanbul Ata?ehir
                BEUCHAT ROCKSEA COMPETITION
                PATHOS PRO 90 /
                ?MROZSUB KARBON /
                .. KAPTAN..

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X