Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

İstanbun Anadolu yakasında dalınacak yer.

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• İstanbun Anadolu yakasında dalınacak yer.

İstanbul şile veya riva taraflarında dalınacak yerler var ise tavsiyelerinizi bekliyorum.
    Bu hafta sonu oralara gitmeyi düşünüyorum.
    O tarafları iyi bilmediğim için tavsiyelerinizi bekliyorum. Yanımda 2.70 lik bot olacak şuan 2 kişiyiz 2 kişi daha bize takılabilir...

...

Yorum yap

Asl? DicentrarchuslabraX taraf?ndan gönderilmi?
      ...
      Teşekkürler

Yorum yap

Arkadaşlar sanırım istanbul anadolu yakasında dalan kimseler yok.
        Sadece dalınacak yer istemiştim genel olaral bir yer mera değil.
        ...
        Bu hafta sonu imreliye gittim sabah gün ışırken daldım fakat görüş mesafesi okadar azdıki 2 metre ötesini göremiyordum.. kayalıklarda yeşil ve turuncu renkli 10 cm lik balıklar gördüm.. kefale bile rastlayamadım : Yer olarak güzel bir koya benziyordu.ama sanssızlık ve acemilik olunca boş çıkıyor insan.

Yorum yap

üzülme arkadaşım bende geçen hafta riva, çınarcık,esenköy,armutluda daldım .
          kikla (lapin) den başka bir şey göremedik yanlışlıkla acemilikden mi bilmem 40-45 cm boyunda yaklaşık 2kg olan bir lapin vurdum :-( marmara kurudu mu ne

Yorum yap

Sanırım bizimki acemilikten...
            yavaş yavaş nerelerde dalınır hangi balık nerelerde gezer bileceğiz ama acemiliği atmak gerekiyor. aceleye gerek yok...

Yorum yap

Asl? inci taraf?ndan gönderilmi?
              Arkadaşlar sanırım istanbul anadolu yakasında dalan kimseler yok.
              Sadece dalınacak yer istemiştim genel olaral bir yer mera değil.
              yok öyle bir şey kardeşim., avcı dediğin merasını., bilgisini., deneyimini., ekmeğini adam bildiği adamla paylaşır., o taraflaraı bilmem ama akdenize yolun düşerse at özel mesaj., sonuçta vuracağın 10-15kg balık ., denizde senin benim vuracağım balıkla balık bitecekse buyursun bitsin

Yorum yap

böyle argo ağızlar sizin yaşınızdaki bir kişiye yakışıyormu ,arkadaş dostca sormuş eğer biliyorsanız söylersiniz veya söylemezsiniz sonuçta bu site nin en önemli özelliği paylaşımdır . teşekkürler

Yorum yap

Dikkatli okursanız bildiğim her merayı net olarak söyliyebilrim çıkar ., sonuçta marmarada hiç dalmadım ., hiç gitmedim ., akdenize yolu düşerse gelsin mera istesin diye yazmışım yeniden okudum., az argo ise onuda cahilliğimize ver

Yorum yap

Asl? xiphiasgladius taraf?ndan gönderilmi?
                    Dikkatli okursanız bildiğim her merayı net olarak söyliyebilrim çıkar ., sonuçta marmarada hiç dalmadım ., hiç gitmedim ., akdenize yolu düşerse gelsin mera istesin diye yazmışım yeniden okudum., az argo ise onuda cahilliğimize ver

+1
                    ?SMA?L HAKKI ?AH?N
                    1971 TRABZON

Facebook Z?pk?nc? Grubu

Yorum yap

Bende burdan mesajımı bırakmak istedim.

Anadolu tarafında dalış partneri arıyorum.

Yorum yap

Ben dün rivadaydım çok güzel yerler var ve balık tuttular sanırım kolumun yarısı kadar vardı.

Yorum yap

Cevap: İstanbun Anadolu yakasında dalınacak yer.

10 yıl önce açılmış bu konu canlandıralım. yukarıda çok bir tavsiye çıkmamış. marmara bulanık. karadeniz nasıl? sığ su avı yapılır mı? şile taraflarında avlanan var mı? tavsiyelerinizi beklerim. teşekkürler

Yorum yap

Up

Yorum yap

Riva - şile arası iyidir, bütün İstanbul'un zıpkıncısına yetecek kadar mera mevcut, fırtına harici her havada dalınır, İstanbul'a yakın, daha ne olsun??
                              Gerçi balık yok ama olsun, nerede var ki??
                              En son düzenleyen batsub; 30.Mayıs.2016, 17:48.
                              Baturhan Ba?kurt
                              ?stanbul 1971

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X