Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Mudanya ve çevresi arkadaşlar tanışalım avlayalım

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

tamamdır

arkadaş siz ne zaman uygun olursanız haber verin hemen bir organizasyon düzenliyelim Ağustos ayıda olabilir ben ilk hafta dedim ama o hafta ben mümkün değil gelemem ikinci hafta olabilir yada temmuz sonuna doğru olabilir sizden güzel haberler bekliyoruz

Yorum yap

herkese merhaba,

tüm cevapları okudum ve benimde yazmam gerekir diye düsündüm.

foruma yeni üye oldum ve Gemlik / BURSA'da oturuyorum. Eğer herhangi bir organizasyon hala yapılmadıysa ya da yenisi yapılacaksa ve 1 kişi daha sorun olmayacaksa, dahil olmak isterim.

bende buralarda bu işle uğraşan arkadaşlar arıyorum, varsa bile henüz görüsemedim. Gemlik'de ve narlı tarafında dalıyorum ve birkaç seferde tek tük karagöz avlayabildim..

gemlik uğrağı yapacak arkadaşlar icin ( en azından tanışma fırsatı ) telefonum mobil 532 226 02 33 ev 224 513 58 29 is 224 524 73 73 msn salihmanavoglu[at]hotmail.com " mail adresi icin [at] yerine @ yazarak kullanabilirsiniz. "

teşekkürler
      salih

Yorum yap

bursadan bay zıpkıncı varmış ama bir türlü organize olamıyorlar demek arkadaşlar eğer organizasyon yapacaksanız tam vakti.hava koptu kopacak akabinde balık sapıtır.kıyıya yakın 2-3 metrede mırmır var ldukça bereketli.kumluk meralardada köpek balığı sanacağınız kefaller sizi şaşırtabilir.nefesinize kuvvet rastgele

Yorum yap

ben mudanyadan hafta son ları yapacağınız dalış lara yaz kış varım bilgilendirir seniz sevinirm

Yorum yap

bu mevsim mudanyada, istavrit ve mezgitten başka oltayla avlayabilceğimiz balık varmı
            güzelyalı iskelesinin orda kayıkla çıkıyoz bıktım artık ufak ufak balıklarla uğraşmaktan yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum yap

normalde levrek kodana ve palamut olması lazım ama bu sene oltacılık açısından biraz kısır geçiyor sanırım

Yorum yap

Cevap: Mudanya ve çevresi arkadaşlar tanışalım avlayalım

Sim bi abimizin kulübü için sporcu aranıyor,10-11 mayıs Tssf Mudanya için ilgilenen olursa dm atabilir
                @emreogec

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                X