Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Mudanya ve çevresi arkadaşlar tanışalım avlayalım

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Mudanya ve çevresi arkadaşlar tanışalım avlayalım

Arkadaşlar ben doğma büyüme mudanyalıyım ismim ilker bu foruma yeni üye oldum olta balıkçılığından ziyade zıpkın avına bir hayli merak sardım ama daha henüz acemiyim mudanyada yaşayan usata yada bu işten azda olsa anlayan dalan arkadaşlar varsa bilgilerinden yararlanmak isterim.

arkadaşlar bir dalış organizasyonu yapalım

bursa ve çevresinde yaşayan arkdaşlar mudanya ve çevresinde güzel bir dalış organizasyonu yapmaya ne dersiniz

Yorum yap

ilker biz genelde her hafta dalışa gideriz sende bize dahil olmak istersen bana telefonunu yaz yola çıkmadan seni ararım olmadı mudanyaya geldiğimde yanına uğrar tanışırız.....

Yorum yap

tabi neden olmasın

ben Mudanya minibüsçüler kooperatifinde muhasebecilik yapıyorum hafta içi sabah 9.00 akşam 17:00 arası yıldız tepe mevkiinde bulunan minibüsçüler durağındaki bürodayım muhasebe bölümünde.iş tel:544 54 64 hafta içi 17:00 dan sonra 19:00 20:00 a kadar ve hafta sonları mudanya postanesi arkasında Adresse oto emlak ofisindeyim emlak bürosu benim emlak tel 543 14 84 cep 0544 463 96 33 inşallah yolun düşerse beklerim tanışmış oluruz

Yorum yap

Bursadan dalan hiçmi arkadaş yok

arkadaşlar bursadan ve çevresinden dalan hiçmi arkdaş yok bir ekip kurmazmıyız

Yorum yap

Yaa arkadaşım ben de varım ama hevesimi yaz tatillerinde Egede gidermeye çalışıyorum.Ben de Burgaz da büyüdüm ama artık buraların denizinin ayağımı bile sokamayacak kadar pis olduğunu düşünüyorum.Son kirlilik ölçümlerinden haberin var mı?Nasıl olacak ki?

Yorum yap

son kirlilik ölçümü hk.

son kirlilik ölçümleri normal çıktığını duymuştum hatta yerel gazetede yazmıştı ama ölçümler ne kadar doğrudur bilemem

Yorum yap

biz hemen mudanya karsısı armutludayız aslında 4 zıpkıncıyız forumlardan ama ben ve tolga bizi misafir ederseniz gelmek isteriz tekne sart tabi yada siz gelirsiniz armutluda biz misafir ederiz

Yorum yap

baba sağol

ne yazıkki tekne olsaydı seve seve misafir ederdik ama tekne varsa biz gelelim buradan bir ekip kuralım bir tarih belirleyelim ve o tarihte armutluya gelelim sabah gelip akşam dönebiliriz yakın olduğumuz için sorun olmaz günü birlik bir organizasyon düzenleyelim

Yorum yap

mikrobiyolojik kirlilik ölçümlerinde koliform bakteri olarak 100 ml deniz suyunda kabul edilebilir üst sınır 200 dür.İl sağlık müdürlüğünce yapılan son analizlerde Karacabey Kurşunludan başlayarak sırasıyla Eşkel,Eğerce,Trilye,Siye,Mudanya,Güzelyalı,Altınta ş,Kurşunlu,Kumsaz,Gemsaz,Gemlik,Kumla,Karacaali,Na rlı,Fıstıklı,Kapaklı yani Armutluya kadar(Bursa sınırı burada bitiyor ötesini bilemem)olan bölgede bulunan rakam ortalama 2000(Yazıyla ikibin)dir.En temiz olan yerler Eğerce ve Gemsaz yanılmıyorsam ki oralarda da 400-500 ün altına düşmüyor.Sıcakların artmasıyla bu rakamların daha da artması bekleniyor.Dikkatinizi çekerim bulunan sayı üst sınırın biraz üzerinde değil.Hatta iki üç katı da değil tam on katı.Bazı bölgelerde 2400-2500 lere ulaşıyor.Hala bu bölgede dalmak istediğinize emin misiniz? :mrgreen:

Yorum yap

biz sauna armutluda diiliz teknede mevcut hatta kalacak yerde

1 2 haftaya kadar yazlıga cıakrtma yapıruz yaparız bir organizasyon :mrgreen:

Yorum yap

muhakkak bir organizasyon yapalım

arkadaşım çok sağol armutluda muhakkak bir organizasyon yapalım ben buradan mudanyadan seve seve gelirim başka katılmak isteyen arkadaşlar varsa birlikte gelebiliriz bir hafta sonu iyi bir organizasyon yapalım inşallah

Yorum yap

slmlar.. bende katılabilirim sizlere.. bursada namazgahta oturuyorum..bir hafta sonu hep beraber bir dalış düzenleyebiliriz..

Yorum yap

tabi abi neden olmasın

abi bir hafta sonu dalış düzenliyelim ço güzel olur ama bir türlü tarih belirleyemedik armutludaki arkadaşlar bize bir tarih verirlerse o hafta sonu dalış yapabiliriz diye umut ediyorum tarihi belirlemez isek bu böyle gider dalış malış yapamayız abi tarihi belirleyin biz size katılalım katılmak isteyen arkadaşlar Ilker25_79@hotmail.com mail adresine mail atarsa telefon numaraları ile birlikte isimlerini yazarlarsa sevinirim ben tek tek arkadaşları arayıp organizasayonu yapıcam armutludaki arkadaşlarda tarih verirlerse birde telefon mutlu olurum tüm arkadaşlarda mutlu olur diğer arkadaşlara ve armutludaki arkadaşlara uygun olursa AĞustos ayının ilk haftası 05.08.2006 veya 06.08.2006 tarihi uygun olurmu

Yorum yap

valla bizd aha gidemideik igttim mootru aldık bakım için
                              kısmetse gidicem bu hafta ama kesin diil gidersem armutludan bildiririmdurumu zira tolgailede konsumadım bakalım

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X