Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Lapseki civarı Soranlara Son haberler...

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Lapseki civarı Soranlara Son haberler...

Arkadaşlar Lapsekide İkamet Ediyorum.Sorularınız Veya Ziyaretlerinizi Beklerim.....Paylaşmak Güzeldir Av olunca)

hafta sonu oradaydım, çardak tarafında bir arsa almıştık, arsayı görmeye gittik emlakçı bizi iyi agaşona getirmiş, 5.5 dönüm yere çivi dahi çakılamıyor.
    bende ufak tefek bir ev gibi birşey yapıp hafta sonları avlanırım diyordum, deniz iyiydi, bir-iki saat civarı avlandım orada çok iyi meralar var, gördüğüm kadarı ile, üç ispendek bir sargoz eksildi
    selamlar
    Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

Agaşoncu Emlakcı

Valla hocam gelince birdaha haberdar et.Çardak Değerleniyor İyi yapmışsın.Boğazda En güzel Levrek bizdedir) İspendeklere Sevindim O kadarda Agaşondan kaçma dersi vermiştik Dersden Kaytaranlar Onlar sanırım.Afiyet Olsun

Yorum yap

Hakan bey 8) Lapsekide hangi meraları tavsiye edersiniz. Malum şimdiden soralımda bizi gelince misafir tepesine götürmeyin

Yorum yap

Hakan bey kısmetse birdahaki gelişimizde görüşürüz, siz levreklere gereken eğitimi verin
          selamlar.
          Bal?k ça??rmay? bilmem, onlar beni ça??r?r

Can ARSLAN ?stanbul 13/11/1971

Yorum yap

selam hakan abi.
            bende lapsekiliyim( suluca ).geldiğimde tanışmak isterim.
            dalmaya yeni başladım.tecrübelerinden yararlanmak isterim

Yorum yap

abi bende bigalıyım bi gün lapsekiye gelirsem hemşoları olarak bizi misafir tepesine götürmezler heralde yani

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

slm eren bende bigalıyım tanış mak isterim
                bigada mı ikamet ediysun

Yorum yap

slm arkadaşlar bende bigalıyım lapsekide dalınacak yer ilk kez duydum ama bigada size fırıncık koyunu önerebilirim bir çok mavi karagöz var

Yorum yap

alınsize dalınacak yer bigalıysanız bilirsiniz şAHMELEK 1.kalite levrek yatağı lapseki tarafına doğru ÇAMTEPE fakat sabah ilk ışıkla dalın zira aksam üzeri şevketiyelilerin dinamitleriyle hasırnesir olursunuz.yine gürece ağaçlandırma sahası kuzey tarafı manyak levrek ve çipura yapar fakat oraya girmeden önce lapseki ve biga orman işletmelerine telefon ederek araç renk ve plakanızı verin çünki giris yasak ve piknik amacıyla orada bulunmadığınızı bildirinki sizi gören 2 yangın kulesi ormancı ve jandarmayı basınıza sarmasın.bigadan lapseki tarafına gelişte gürece köyü sapamağına gelmeden 150m sağda (yol girisi ilk bakısta görünmez )eski kullanılmayan terkedilmiş motel bulunmakta burası yüzlerce yıl öncesı yerlesimyeriymiş yüksek kayalar küçükbir doğal havuz ve dipte mağaralar bulunmakta aksam üzeri dalın mutlaka eşkine bulursunuz.adatepe köyü önü emek tatilköyü arasında burunda kalan kısımda kıyıya150m mesafede yoğun ve su yüzeyine yakın sık kayalıklar.buraları hep butarafa gelecekseniz yolunuzun üzeri uğrayın )

Yorum yap

arkadasın dediği gibi fırıncık koyuda ideal yerlerden biri sabah erken dalın mutlaka bos çıkmazsınız genelde karagözden çok çıpura sürülerini bulacaksınız 2hafta önce oradaydım.

Yorum yap

12 senedir şahmelekteyim ilkkez bu sene bir lüfer gördüm başka hiç görmedim ama kefal derseniz ondan bol birşey yok saygılar

Yorum yap

10 yıl orm işl de çalıstım dostum şahmelekte 4 ay durdum enson temmuzun son haftası oradaydık çadır kurduk 1 hafta kaldık her sabah daldım hemen hemende hiç bos çıkmadım diyebilirim

Yorum yap

lüfer nasıl gördün onu anlamadım ya neyse 16 yasımdan beri 14 yıldır dalarım marmarada adalar dahil dalmadığım koy kayalık yoktur hiç aralıksız ama hiç, günde 2 kez dalarım ve bu yasıma kadar ben hiç dalıslarımda lüfer görmedim yada belki görmüşümdürde hatırlamıyorum hatırlamadığıma görede lüfer görmek bukadar kolay değil demek

Yorum yap

bende şahmelekte hiç boş çıkmadım ama kefal mırmır ve dil balığı oluyor genelde lüfer nasıl gördüm bende şaşırdım ama gördüm

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X