Duyuru

Çöküş
Henüz duyuru yok

Kocaeli - izmit bölgesi sohbet odası

Çöküş
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Cevap: Kocaeli - izmit bölgesi sohbet odası

eren ates o.m. var

Yorum Yap

Aslı Eren ATEş tarafından gönderilmiş Mesajı göster
      Fatih abi selamlar. Görev alacağım tesis Vezirçiftliği mevkiinde. Hakkında hiçbi bilgim yok o bölgenin.
      Konuya müdahil oldum, fakat ben vezirçiftliğine yakın oturuyorum yaklaşık 3 km. Vezirçiftliğinde kiralar oldukça uygundur. 300 Tl ye kiralık ev bulabilirsiniz.Oraya yakın noktalarda ise 500-600 civarında ev bulmanız mümkün. Çalışacağınız işyeri neresidir. Eğer yardımcı olabileceğim bir konu olursa telefon numaram 05358908575.Adım Kaan. Elimden geleni yapmaya çalışırım.
      sigpic
      Kaan HUDEKO?LU
      1981 - KOCAEL?

Ne mutlu Türküm diyene !

Yorum Yap

Arkadaşlar selamlar. Kocaeli'nden, oradaki sosyal yapıdan, yaşamdan, kiralardan, özellikle de meralardan falan biraz bahsedebilir misiniz bana. :D

Bir iş teklifi aldım Kocaeli'den. Kesin olmamakla birlikte eğer şartlarda anlaşıp da olursa artık oradayım. Takımda bana da yer açarsınız gaari :D

Eren;

Öncelikle hayırlısı olsun... izmitte sosyal yaşam yönünden sıkılmazsın. Marina, şehir merkezi, alışveriş merkezleri, sinemalar, yazın fuar, kafa dinlemek için mekanlar, seka park,kartepe,maşukiye gb birçok gezilicek ve görülecek aktivite var. bunun haricinde vezir çiftliği mevkiğinde 300-400 Tl , izmit şehir merkezinde 500-600 Tl ye güzel kiralık evler bulabilirsin. Yazları kerpe , kumcağız gb karadeniz sahilleri bize 80 km uzaklıkta. İstanbul ise 45 dakika. Yardımcı olabileceğim konu olursa ararsın ( 0 555 410 60 00)

Yorum Yap

Ne zamandır foruma bakamıyordum...Birol balıklar şahane tebrikler...Sanırım benim mera orası :) Bu haftalarda girmeye başlayacaktım ama sen bitirmişsin işi :) şaka bi yana en sevdiğim yer orası her zaman balıkla çıkmışızdır ordan...

Yorum Yap

Çok teşekkür ederim arkadaşlar bitanesiniz valla. İhtiyaç halinde hepinize cepten ulaşıcam. Çok sağolun.

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum Yap

Aslı SeRKaN KAHRAMAN tarafından gönderilmiş Mesajı göster
              Ne zamandır foruma bakamıyordum...Birol balıklar şahane tebrikler...Sanırım benim mera orası :) Bu haftalarda girmeye başlayacaktım ama sen bitirmişsin işi :) şaka bi yana en sevdiğim yer orası her zaman balıkla çıkmışızdır ordan...
              serkanım bende senin mera diye düşünmdüm..Eğer ben tahmin edebniliyorsam senin tahmin %1000 doğrudur herhalde :=)))))))...havalar ısınıyo yavaş yavaş...Balık bahane suya girmek şahane...
              :thumbup:/BED.E?T Ö?R. (40)

Yorum Yap

Çok teşekkür ederim arkadaşlar bitanesiniz valla. İhtiyaç halinde hepinize cepten ulaşıcam. Çok sağolun.
                Eren ben biraz geç farkettim ama yinede hoşgeldin..Artık yerleşmişsindir herhalde haaa.....Ben karşı kıyıdayım karamürselde..Hepinize en uzak adam benim organizasyonlarda zor oluyo ama elimden geldiğince beraber oluruz inşallah..Karşı kıyı olarak yardım edebileceğim bişey olursa 05055783062 .......serkanımm vardır gökhan vardır oralar sağlamdır merak etme...

Yorum Yap

Birol fotoğraflar bir harika..Siz adamı öldürürsünüz çatlatırsınız varya...Neee diiiiiiiim size ben:....Tebrikler maşallah rasgele nefesinize sağlık...Ancak bunlar denir :=)))))

Yorum Yap

hafta sonu marmara yaptım.su çok bulanık kefalden başka bir şeye denk gelmedim. fakat sürüsüne kefal dolu....iri olanlardan seçtim.kiloluk fotları yükleyemedim.ama başlamak isteyen için kefaller cirit atıyor resmen....
                    Mevlüt Akda?
                    KOÜ Hastanesi Radyoloji Sorumlusu
                    Kocaeli

Yorum Yap

Bu hafta sonu bir yoklama yapabilirim.. Kesin değil ama bakıcaz artık..
                      SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                      Birol ?ENKUL - 1974
                      [email protected]
                      0 554 267 93 73

Yorum Yap

• Re: Kocaeli - izmit bölgesi sohbet odası

Arkadaşlar merhaba ben bu haftas sonu 4 günlüğüne Gölcük/Halıdere bölgesine geliyorum. Daha önce Marmara'da hiç dalmadım, takımları da getireyim, kısmet olursa Pazartesi suya girerim diye düşünüyorum. Bu civarlarda beni yönlendirebileceğiniz dalış yerleri varsa, veya benimle dalmak isteyecek arkadaş olursa çok çok sevinirim. İlla canavar meralar olması gerekmiyor, suya girip biraz eşelenebileceğim bir yerler olsa fazlasıyla yeter. Zaten bir kaç senede bir gelebiliyorum sizin o taraflara ve fazlasıyla acemiyim, o yüzden mera patlatma falan gibi durumlar olmaz :)

Şimdiden teşekkürler...
                        Gökçen Karanfil
                        Güzelbahçe, ?zmir
                        1976
                        [email protected]

Yorum Yap

• Cevap: Re: Kocaeli - izmit bölgesi sohbet odası

Aslı gokcenk tarafından gönderilmiş Mesajı göster
                          Arkadaşlar merhaba ben bu haftas sonu 4 günlüğüne Gölcük/Halıdere bölgesine geliyorum. Daha önce Marmara'da hiç dalmadım, takımları da getireyim, kısmet olursa Pazartesi suya girerim diye düşünüyorum. Bu civarlarda beni yönlendirebileceğiniz dalış yerleri varsa, veya benimle dalmak isteyecek arkadaş olursa çok çok sevinirim. İlla canavar meralar olması gerekmiyor, suya girip biraz eşelenebileceğim bir yerler olsa fazlasıyla yeter. Zaten bir kaç senede bir gelebiliyorum sizin o taraflara ve fazlasıyla acemiyim, o yüzden mera patlatma falan gibi durumlar olmaz :)

şimdiden teşekkürler...
                          Hoşgeldiniz,

Hocam siz şafak hocayı bulun o sizin geldiğiniz taraflarda..Arayın kendisini..

Yorum Yap

Pazartesı salı gunu ıkı gun dalıs planlıyorum...Eger gelırsen pazartesı gunu saat 10 gıbı bulusup fazla uzak olmayan bır meraya, salı gunu de saat sabah 5 gıbı yola cıkıp daha uzak bır merayı yoklamayı planlıyoruz..yarın netlesır...haberlesırız..
                            SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                            Birol ?ENKUL - 1974
                            [email protected]
                            0 554 267 93 73

Yorum Yap

cumartesi günü karadenizi yokladık hafif dalga vardı ve hava açıktı küçük istavritler ve kaya balıkları harici balık yoktu arkadaşlar program yapacakların bilgisine... tabi bu iş kısmet işi unutmamak lazım :)
                              D.Burak CAN?KL?O?LU 25
                              Tirebolu/Giresun
                              Harita Mühendisi

Yorum Yap

Salı gunü yani dün... Marmara oldukça bereketliydi..ben, Ozkan ve Elcin toplam 20 parça balık aldık ..su diplerde 11 derece yer yer 13 derece..görüş minimum 4-5 mt maximum. Çok metre..:)
                                SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                                Birol ?ENKUL - 1974
                                [email protected]
                                0 554 267 93 73

Yorum Yap

Hazırlanıyor...
                                X