Duyuru

Gizle
No announcement yet.

Kocaeli - izmit bölgesi sohbet odası

Gizle
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
new posts

• Cevap: Kocaeli - izmit bölgesi sohbet odası

hudekoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hepinize merhaba aranıza aktif olarak yeni katıldım. Uzun zamandır sadece okuyordum ve olta balıkçılığı yapıyordum. Geçen yaz başında malzemelerimi aldım ve dalmaya başladım. Adım Kaan, İzmit merkezde ikamet ediyorum. Derin Dalış a yakın :)
    Sizlerle tanışmayı ve dalış organizasyonlarınız olursa katılmayı çok isterim. Tabi acemi birini yanınızda isterseniz :)
    Kaan selam...
    hosgeldın aramıza.. merkez ve derin dalısa yakın derken.. :) :) benım evle derın dalıs arası arabayla 3 dakıka.. yuruyerek 75 sanıye :) :)
    buyur gel bır cay ıcelım tanısalım...
    SURWOOD AH?AP ZIPKIN
    Birol ?ENKUL - 1974
    [email protected]
    0 554 267 93 73

Yorum yap

Serkanl dalışa gitme derim ...EN son tecrübelerini bana aktarıyordu zatüre oldum 20 komada kaldım 10 gün bitkisel hayatta 5 gün nebati hayatta...Anlayacağın anam ağladı...:=)))))))))))))))))))))))))))))))))) git git SERKANIMLA git....BİROL'la gitmek kısmet olmadı ama birolllladdaaaa git...tekrar hoşgeldin..Git gör bak bidaha sudan çıkabiliyormusun.:=)))))))))))))))) serkanım su buz gibi 5-6 şubatta havalar harikaydı girecektim suya ama kısmet olmadı..şİmdi yine kar başladı Allah kerim... İZMİT SOHBET ODASI SES VER..
      :thumbup:/BED.E?T Ö?R. (40)

Yorum yap

survivor Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
        Kaan selam...
        hosgeldın aramıza.. merkez ve derin dalısa yakın derken.. :) :) benım evle derın dalıs arası arabayla 3 dakıka.. yuruyerek 75 sanıye :) :)
        buyur gel bır cay ıcelım tanısalım...
        seninle Fikri abinin orada tanıştık zaten :) görünce hatırlatırım kendimi :) Bu arada seninle dalışa gitmek bana şart oldu :)
        sigpic
        Kaan HUDEKO?LU
        1981 - KOCAEL?

Ne mutlu Türküm diyene !

Yorum yap

şafak şahin(sporcu22) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
          Serkanl dalışa gitme derim ...EN son tecrübelerini bana aktarıyordu zatüre oldum 20 komada kaldım 10 gün bitkisel hayatta 5 gün nebati hayatta...Anlayacağın anam ağladı...:=)))))))))))))))))))))))))))))))))) git git SERKANIMLA git....BİROL'la gitmek kısmet olmadı ama birolllladdaaaa git...tekrar hoşgeldin..Git gör bak bidaha sudan çıkabiliyormusun.:=)))))))))))))))) serkanım su buz gibi 5-6 şubatta havalar harikaydı girecektim suya ama kısmet olmadı..şİmdi yine kar başladı Allah kerim... İZMİT SOHBET ODASI SES VER..
          :) Soğuk da olsa öğrenecek çok şeyim var bu nedenle Zatüre de olsam katlanmalıyım Serkan Beyle dalmaya :)) Soğuk beni etkilemiyor 05.02.2012 de denedim 2 saat soğuk deniz hasta etmedi beni daha soğuk olamazsa sorun yok :)
          sigpic
          Kaan HUDEKO?LU
          1981 - KOCAEL?

Ne mutlu Türküm diyene !

Yorum yap

GÖKHAN EKİZ dostum aranıyorsun haberin ola...Birkaçgündür telefonuna ulaşamıyorum. Bir ses ver allah aşkına meraktayım...Umarım kötü birşey yoktur....

Yorum yap

SeRKaN KAHRAMAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
              GÖKHAN EKİZ dostum aranıyorsun haberin ola...Birkaçgündür telefonuna ulaşamıyorum. Bir ses ver allah aşkına meraktayım...Umarım kötü birşey yoktur....
              Serkanım aniden tel numaramı değiştirdim, sana mesaj attım diye biliyordum belkide gondermemiş olabilirim seni radım ama telin kapalıydı. Özelden yolluyorum yeni numaramı,( kusura bakma kardeşim eşeklik ettik alt tarafı özelden bir mesajla gönderebilirdim telefonu.) Sağlıcakla dal.
              -

Yorum yap

gokhanekiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
                Serkanım aniden tel numaramı değiştirdim, sana mesaj attım diye biliyordum belkide gondermemiş olabilirim seni radım ama telin kapalıydı. Özelden yolluyorum yeni numaramı,( kusura bakma kardeşim eşeklik ettik alt tarafı özelden bir mesajla gönderebilirdim telefonu.) Sağlıcakla dal.
                Sorun değil dostum iyisinya o güzel..Yeni işin hayırlı olsun bu arada allah yolunu açık etsin...Sezon başlıyo haberin ola :)

Yorum yap

Arkadaslar bır ara sekaparkta cay ıcelım ozlettınız kendınızı be yaaaw :) :)
                  persembe - cumartesı - pazar olabılır..
                  Bu arada hafta sonu ıstanbul bot show a gıtme ıhtımalı yuksek su an ıtıbarı ıle 1 kısılık yerımız mevcut :)
                  SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                  Birol ?ENKUL - 1974
                  [email protected]
                  0 554 267 93 73

Yorum yap

Karlı buzlu günlerden sonra güneş yavaş yavaş yüzünü göstermeye başlayınca dedik kaçırmayalım bu fırsatı..Gece vardiyasında üçüncü gece bitmişti..Sabah iş çıkışı zıpkıncılar dergahı dediğimiz sevdiğimiz bir arkadaşımızın dükkanına uğradım..Her sabahki gibi baktım ki Sedat abi, Derin dalıştan Fikri abi ve Elçin oturmuş kahvaltı yapıyorlar..Tabii Elçin güneşi görürde dururmu..Narkozu almış, tutturdu abi gidelim, abi gidelim..Ya işten çıktım uyuyacam dedimse de, diğer yarım yaa git be oğlum uyursun ne yatması diyor…Bastık gittik yakın meralardan birine..Su her zamanki gibi yukarda 7 derece gibi aşağılarda 9 – 10 derecelere çıkıyor..Bir önceki dalışta uzaktan gordugumuz ama atıs ımkanı vermeden dağılan bu kuzular bu sefer bıraz daha yanaştı bıze , hata yaptıklarını anladıklarında da artık şişteydiler..Onlara geçmiş olsun diyelim..Daha iyileri sizlerin olsun..

SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                    Birol ?ENKUL - 1974
                    [email protected]
                    0 554 267 93 73

Yorum yap

Maşallah nefesinize sağlık.Hafta sonu bende Karadeniz'e daldım fakat benim için sadece antrenman oldu, iyi de oldu :) Umarım sizinle de dalıp tecrübelerinizden yararlanmak nasip olur. Tekrar tebrik ederim.
                      sigpic
                      Kaan HUDEKO?LU
                      1981 - KOCAEL?

Ne mutlu Türküm diyene !

Yorum yap

GOKAN telını bende rıca edebılırmıyım acaba mumkunse bırkac kere aradım kapalıydı bu arada senle cenkın aga takıldık vıdeosu tekrardan gosterıme gırmıs:):)

Yorum yap

Arkadaşlar selamlar. Kocaeli'nden, oradaki sosyal yapıdan, yaşamdan, kiralardan, özellikle de meralardan falan biraz bahsedebilir misiniz bana. :D

Bir iş teklifi aldım Kocaeli'den. Kesin olmamakla birlikte eğer şartlarda anlaşıp da olursa artık oradayım. Takımda bana da yer açarsınız gaari :D

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

sevgılı eren senıde burda gormek bızlerıde cok mutlu eder herseyden once hıyırlı olsun kıralar bolgelere gore degısıyo ıtıbarıyle ıse gıdıp gelme konusunda en ıyısı ıse yakın olan daha makbul dersen ıs yerının bulundugu bolge dersen daha fazla yardımcı olabılırız dıye dusunuyorum hayırlı olsun

Yorum yap

güzel av ama busene biraz zor gibi karadenizde cok eşkina kıyıya vurdu levreklerde cabası

Yorum yap

Fatih abi selamlar. Görev alacağım tesis Vezirçiftliği mevkiinde. Hakkında hiçbi bilgim yok o bölgenin.

Eren ATE? ---- Çanakkale / Merkez

** Z?pk?ncI Yöne-TeaM **

>> Sa??m Marmara, solum Ege... ?nsan daha ne isteyebilir ki? <<

Yorum yap

Hazırlanıyor...
                                X