Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

Yalova'da Dalış Arkadaşları Arıyorum..

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• Yalova'da Dalış Arkadaşları Arıyorum..

Herkese Merhaba,

Doğma-Büyüme Yalovalıyım. Yalnız mesleğimden dolayı İstanbul Ümraniye'de ikamet etmekteyim. Haftada bir ya da iki hafta bir duruma göre cumartesi ve pazar günlerimi Güzel Yalovamda geçirmeye çalışıyorum. Denize aşık birisi olarak geçen yazdan bu yana amatör zıpkıncı olarak kıyı kesimlerinde bildiğim kısımlarda kendi çapımda dalmaya çalışıyorum. Ayrıca nefes tutma teknikleri eğitimlerini; internetten videoları izleyerek ve zipkinci.com bloglarından okuyarak kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tüm ekipmanlarımı değerli zıpkıncı.com üyelerine danışarak aldım. Yalnız tek başıma bu konuda ancak belirli bir seviyede kalacağımı biliyorum. Bunun için Yalova'da birlikte dalabileceğim ve tecrübelerinden faydalanabileceğim dalış arkadaşları arıyorum. Bu hafta sonu aksilik olmazsa yine Yalova'da olacağım. İlgilenen arkadaşlar varsa dönüş yapmalarını rica ederim. Hepinize sağlıklı dalışlar ve güzel günler dilerim.
    Ömer Faruk Yolcu
    Ümraniye/?STANBUL
    GSM:0505 659 18 72

Cevap: Yalova'da Dalış Arkadaşları Arıyorum..

Yalova'dan kimse yok mu?
    Ömer Faruk Yolcu
    Ümraniye/?STANBUL

Yorum yap

Benim aile Yalova'da ikamet ediyor. Biz de görev icabı artık izinden izine gelebiliyoruz. Ama kısmet olur da bu yaz gelebilirsek; tanışmak isterim. Bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım. Zira ben de kendimi amatör addederim. Ama Faik Erdem GÜNER ve Erkut ÖRS abiler ile tanışma imkanın olursa onlar sana daha faydalı olurlar. Nasibin bol olsun. Her daim güvenle dal ve iyi avlar vur inşaAllah. Allah'a emanet olasın.
      sigpic

Emrah 29.08.1982
      Memleket: Giresun
      ?kamet: Trabzon/Merkez
      Yakayasub Ghost Hunter 75 - 95
      0 Rh (+)
      0536 327 28 09

Yorum yap

Camiyaya hosgeldin Yalovada sular isinmasindan dolayi deniz biraz corba kivaminda, gorus kisitli pek gorus yok artik ramazandan sonraya biraktim su bir ay boyle sürer. Onun disindan malzeme ekipman bilgisi almak istersen her konuda yardimci olurum bende Yalovaliyim. Dal saglicakla.
        Recep Durgun
        1989 YALOVA

Yorum yap

Asl? arkmen taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
          Benim aile Yalova'da ikamet ediyor. Biz de görev icabı artık izinden izine gelebiliyoruz. Ama kısmet olur da bu yaz gelebilirsek; tanışmak isterim. Bildiğim kadarı ile yardımcı olmaya çalışırım. Zira ben de kendimi amatör addederim. Ama Faik Erdem GÜNER ve Erkut ÖRS abiler ile tanışma imkanın olursa onlar sana daha faydalı olurlar. Nasibin bol olsun. Her daim güvenle dal ve iyi avlar vur inşaAllah. Allah'a emanet olasın.
          Merhaba Emrah Bey,

İnşallah bu yaz görüşmek nasip olur. Bu konuda oldukça hevesliyim. 11-12 yaşımdan buyana denizle sürekli iç içeyim. Kıyıda ve açıkta yaz aylarında boş vakitlerimde hem balık avı yapıyor hemde yüzüyorum. Geçen yazdan bu yanada acemi olarak zıpkıncılığa başladım. Benim için balıktan da önce denizin güzellikleri geliyor eğer bir balıkta vurabilirsem demeyin keyfime Yalovada poyrazdan dolayı sular çabuk bulanır. O yüzden geldiğinde dalamazsak bile benim sandalda da balık avı yapabiliriz. İnşallah bu yaz görüşmek dileğiyle.. Sağlıklı dalışlar dilerim..
          Ömer Faruk Yolcu
          Ümraniye/?STANBUL

Yorum yap

Asl? Rcp_77 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
            Camiyaya hosgeldin Yalovada sular isinmasindan dolayi deniz biraz corba kivaminda, gorus kisitli pek gorus yok artik ramazandan sonraya biraktim su bir ay boyle sürer. Onun disindan malzeme ekipman bilgisi almak istersen her konuda yardimci olurum bende Yalovaliyim. Dal saglicakla.
            Merhaba Recep,

Hoşbulduk. Evet dediğin gibi geçen geldiğimde denedim hava durgun olmasına rağmen su baya bulanıktı. Yalnız bunu deniz tabanının kumluk olmasına bağladım. Çınarcık, şenköy, Esenköy bu taraflarda suyun pek bulanık olacağını sanmıyorum. Malzemelerimi bu forum sayesinde öneriler alarak kamera ve saat dışında tamamladım. Yavaş yavaş bu eksiklikleride gidereceğim. Eğer müsait olursan bu hafta sonu yalovaya geleceğim buluşabiliriz. Telefon numaram imzamdada yazıldığı gibi: 505 659 18 72. Bu yaz sandalımı bakımdan çıkarttıktan sonra açıktada avlar yapabiliriz. Tanıştığıma memnun oldum. Görüşmek üzere. Sağlıklı dalışlar.
            Ömer Faruk Yolcu
            Ümraniye/?STANBUL

Yorum yap

Bir gün yağıyor, diğer gün açıyor. Gelince hava iyi olursa ararsan bende müsaitsem görüşürüz. İyi günler dilerim.
              AHMET KARA
              5364501114
              Omer cayman carbon 100 -Omer cayman gi 90 -Omer et 85 -Omer hf 90,100
              Pathos pro 82.90.100-pathos laser carbon 100-pathos imroz 82
              Cressi gerenimo elit 85,95-cressi comanhi 75
              Sporasup sk40 100
              Apnea rebel 75
              Nitrosup roller 95
              Sorwood 90
              freesub goldenhorn 100,75
              omer cayman hf2 110
              Blue bastard carbon 82

Yorum yap

Asl? reise77 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                Bir gün yağıyor, diğer gün açıyor. Gelince hava iyi olursa ararsan bende müsaitsem görüşürüz. İyi günler dilerim.
                Çok iyi olur burdada biraz dengesiz havalar. Bu cuma akşamı kısmetse yalovada olacağım. Cumartesi ve Pazar günleri hava da sende müsaitsen çok iyi olur. Görüşmek dileğiyle
                Ömer Faruk Yolcu
                Ümraniye/?STANBUL

Yorum yap

Güncel
                  Ömer Faruk Yolcu
                  Ümraniye/?STANBUL

Yorum yap

Herkese tekrar selamlar,

Kısmetse bu akşam Yalovaya geçiyorum. Hava bugün iyi görünüyor. Bu hafta sorunda hava iyi olursa ve ilgilenen arkadaşlar varsa beraber dalışa gidebiliriz. Hepinize sağlıklı ve bereketli dalışlar dilerim...
                    Ömer Faruk Yolcu
                    Ümraniye/?STANBUL

Yorum yap

Yalovada ben yaşıyorum ama serbest dalışı bıraktım tüplü dalışta devam ediyorum beklerim Ne yazikki marmarada balık kalmadı artık
                      Eren-507 4174048

?ZM?R/KÜÇÜKYALI

1991 3 y?ld?z uzman dalg?ç /Sanayi dalg?c? ADAYI/Kaptan

Yorum yap

Ekıpmanları satıyorum işte yalovada ekıpman varda artık serbest dalış yapmayı dusunmuyorumm cunku
                        Eren-507 4174048

?ZM?R/KÜÇÜKYALI

1991 3 y?ld?z uzman dalg?ç /Sanayi dalg?c? ADAYI/Kaptan

Yorum yap

Asl? egemen1991 taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                          Ekıpmanları satıyorum işte yalovada ekıpman varda artık serbest dalış yapmayı dusunmuyorumm cunku
                          Selam,

Sağolsun bilinçsiz avlananlar her yeri kurutyorlar. Sandal ile açılarak balık tutarken geçmişle simdi arasında sağlar gibi fark var. En basiti mezgit balıkları bile artık nazlanmaya başladı. Esenköy-Çınarcık taradlarinda durumlar nasıl? Karagöz, kikla, mırmır Balıklarının cenneti diye biliyorum. Gecen yaz bir iki mırmır vurmuştum orada.
                          Ömer Faruk Yolcu
                          Ümraniye/?STANBUL

Yorum yap

Kardeşim İzmit Kocaelideyim.. Ama Dalış parkurumun % 80'i Çınarcık ve ötesi.. Erkut Abi ve Faik Erdem Yalovada özelden yazarsan yardımcı olacaklardır.. İzmite yolun düşerse beklerim.
                            Surwood Ahşap Zıpkın diye handi dalış mağazasına sorsan bana yönlendirirler..
                            SURWOOD AH?AP ZIPKIN
                            Birol ?ENKUL - 1974
                            birolsenkul@gmaill.com
                            0 554 267 93 73

Yorum yap

Asl? Faruck taraf?ndan gönderilmi? Mesaj? göster
                              Merhaba Emrah Bey,

İnşallah bu yaz görüşmek nasip olur. Bu konuda oldukça hevesliyim. 11-12 yaşımdan buyana denizle sürekli iç içeyim. Kıyıda ve açıkta yaz aylarında boş vakitlerimde hem balık avı yapıyor hemde yüzüyorum. Geçen yazdan bu yanada acemi olarak zıpkıncılığa başladım. Benim için balıktan da önce denizin güzellikleri geliyor eğer bir balıkta vurabilirsem demeyin keyfime Yalovada poyrazdan dolayı sular çabuk bulanır. O yüzden geldiğinde dalamazsak bile benim sandalda da balık avı yapabiliriz. İnşallah bu yaz görüşmek dileğiyle.. Sağlıklı dalışlar dilerim..
                              Kısmetse Yalova'ya geçtiğimde ararım, tanışırız. Dal ve kal sağlıcakla.
                              sigpic

Emrah 29.08.1982
                              Memleket: Giresun
                              ?kamet: Trabzon/Merkez
                              Yakayasub Ghost Hunter 75 - 95
                              0 Rh (+)
                              0536 327 28 09

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X