Duyuru

Çökü?
Henüz duyuru yok

eşkel'in kayalıkları

Çökü?
X

• Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Hepsini Sil
yeni mesajlar

• eşkel'in kayalıkları

varmıdır eşkelde dalan nasıldır acaba ben yazın tüfengsiz daldım mera fena deiil gibi ama birdaha gitmek nasip olmadı bu aralar giden dalan vuran varsa yada gitmeyi düşünen varsa görüşmek konuşmak isterim ben de tek dalanlardanım
    saygılar
    dalın sağlıcakla

erhan eskel dedigin yer neresi istanbula yakınmı

Yorum yap

Erol abi Bursayla Karacabey arasında bir yer. Ben hiç gitmedim oraya mera hakkında bilgim yok malesef

Yorum yap

ben istanbulda karadeniz bolgesinde rumeli feneri tarafında dalıyorum levrek ve kefal var ama bunun yanı sırada mesela denk geldi kalkan balıgı vurdum denizden ne zaman nerde ne cıkacagı belli olmuyor.

Yorum yap

levrek

hocam istanbul da yeniyim normalde sinopta dalıyorum bu marmara levrek leri en bol nerde olur acaba şöyle levrek katliamı yapılabilecek cinsten bir yer yok mu...

Yorum yap

Bu haftasonu ne Eşkel'de ne de Ketendere'de balık vardı. Kasım sonu Aralık başı bakmak lazım tekrar meraya

Yorum yap

eşkel istanbula uzak kalır iki yol vadır eşkele biri izmir yolundan gölyazı köyüne gelmeden sağa yol arılır tabela var ancak esence yazıyor ikincisi mudanya'yı bilirsin ordan hız kesmeden sağa sola sapmadan doğru devam edersen seni eşkel'e(esence'ye) kadar götürür fene biyer değil geçen sene 15 kiloluk sarıağız almışlar mera herşeye müsait
              dal sağlıcakla

Yorum yap

Arkadaslar bende bu hafta keten dereden bastım orman icinden yangın yollarından girdim baska guzel koylar meralar bulma umuduyla demircikoy plajının icinden cıktım oranında cıkıs kapısına zincir baglamıslar ordan geri dondum geri donerken denize dogru inisli yangın yolları vardı ama cesaret ederek inemedeim bayagı bataklık ve yol bozuktu keten dereye geri dondum keten derenin sagında bir yarım ada ve ufak bir adacık var normalde ben orada dalıyorum levrek,eşkina ve kefal gorunmekte derinlik 8-15 mtr ama bu hafta avcı ava gidferken tufegini unutmuscasına bende dalıcagım yere vardım ustumdeki montu cıkartıyordumki elbiseme baktım elbise yok ortalıkta megersem elbiseyi gardolapta unutmusum kahroldum denizde bu hafta cok müsaitti saat 09:00 dan 13:00 kadar sut liman olmus ordan bastım gittim olta balıgına 7 adet sarıkanat cinsinden çinekop 2 kgs yakın istavrit aldım genede zevkli gecti, İstanbulda dalıcak arkadaslar olursa havanın guzel oldugu bir gun haberlesebiliriz kalın saglıcakla.

Yorum yap

varmıdır eşkelde dalan nasıldır acaba ben yazın tüfengsiz daldım mera fena deiil gibi ama birdaha gitmek nasip olmadı bu aralar giden dalan vuran varsa yada gitmeyi düşünen varsa görüşmek konuşmak isterim ben de tek dalanlardanım
                  saygılar
                  dalın sağlıcakla
                  guseldır eşkel benım hocalardan dalanlar war pek soylemesler nerde daldıklarını ama gusel lewrekler cıkıo.

Yorum yap

Arkadaslar istanbul şişliden-eskel arası kac km ve kac saat surer bilen varsa yardım rica edecektim.

Yorum yap

Arkadaslar istanbul şişliden-eskel arası kac km ve kac saat surer bilen varsa yardım rica edecektim.
                      abı eşkele kadar gıtme derım cok uzak mudanyayı bılıosan eger zaten ıstanbuldan kendı aracınla gelıosan yalowa yolundan gelırken termınale gelmeden dal otobana ordan sonra cık gecıtın oralardan kaptır dumduz mudanyaya dogru kıyı serınıdını takıp et tırılye lımanını koyu falan war lıman war ordan yukarı ormana dogru kop yanlıs hatırlamıosam bı 10km falan da gıt sonra saga tarafta denızın goruon oralarda atla suya 8) lewrekler boldur oralarda ayak altıda olmadıgı ıcın kayalık bıryer eskına falanda bulunur cok hayırlı dalıslar bol nefesler abıcım resımlerı paylasırsın artıq.

Yorum yap

Ugur istanbuldan kendi aracımla gelirimde yalovaya arabalı vapurla gecerim eski hisardan ordanda herhalde mudanya yolunu bulurum bakalım kısmet olursa gelirim.

Yorum yap

eşkel istanbula uzak kalır iki yol vadır eşkele biri izmir yolundan gölyazı köyüne gelmeden sağa yol arılır tabela var ancak esence yazıyor ikincisi mudanya'yı bilirsin ordan hız kesmeden sağa sola sapmadan doğru devam edersen seni eşkel'e(esence'ye) kadar götürür fene biyer değil geçen sene 15 kiloluk sarıağız almışlar mera herşeye müsait
                          dal sağlıcakla
                          buna kopek balıklarıda dahılmı?

Yorum yap

arkadaşlar eşkel dediğiniz yer dalış okulu gibi oldu. her gittiğinizde 4-5 araba olabiliyor. ben 3 seferdir ordan elim boş cıktım .bu saatten sonra orada balık barınacagını zannetmiyorum. bu arada ketenderede aynı durumda.

Yorum yap

Arif Bey Profilinizin imza kısmına Nereden ve doğum tarihinizi yazarsanız daha iyiolur Form kuralları gereği.

Eşkel ve keten dere hakkında söylediklerine tamamına katılıyorum insan girmeye korkuyor keten dederede suda bulanık balık diye birbirimizi vuracaz

Yorum yap

Haz?rlan?yor...
                              X